Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Jel se vama kad desi da nemate pojma jeste popile dodatke? Ja se sad ne sjecam jesam popila omegu, evo idem popit valjda ne moze nist bit od duple doze😅

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Ja sad samo razmišljam duda s 4 godine 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️ znam da ima svega al do 4te nema dude..kao ni pelene! Ma da znam da nosanje dude cijeli dan nije dobro, pričanje s dudom u ustima isto…al za miran san ja kažem sveta duda… nego već tamo od 1.5 - 2 god duda ostaje u krevetiću i uči se da je samo za spavanac. Tako smo s prvom napravili i upalilo je.
    E a ja kao mala bila dudo ovisnica i neke 3 god sam imala kad je mama skužila da dudu tražim samo kad sam ljuta. Šta je žena napravila? Umočila dudu u ljutu papriku i dala mi 😬 duda je inače stala na frižideru i kaže da sam dugo kad bibprošla kraj frižidera vikala “uta duda”. A sveki mi priča kako je ona močilq dudu u med 🙄 znači dobro smo mi svi ikakvi 🤦🏻‍♀️

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    zvonkobonko

    Ovo za dudu nije istina, ne znam kakva je to prica da je duda dobra za razvoj celjusti buduci da predugo koristenje dude uzrokuje nepravilno jacanje misica i gura celjust u krivi polozaj. Mozda u nekim situacijama kad bi dijete samo po sebi imalo neku anomaliju onda su vjezbe u tom opsegu pozeljne, al onda kao korekcija postojeceg stanja.
    U principu do cca 4.godine zivota ne moze napravit neku vecu stetu, al duda nakon toga (il cuclanje palca) dosta sjebe zagriz i onda je aparatic obavezan.  Ja se dosta bojim da necu moc odviknit dijete od dude, bas dosta roditelja vidim da imaju s tim probleme🙈


    Pa dobroooo nece dudu dudat do 18-te😄 

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Ja pijem jos neke suplemente uz aktivni folat pa sam si poslozila i kutiju za 7 dana pa onda znam jelsam popila il nisam.
    Meni nije bio problem malo odviknut od dude. Meni je najgore  bilo odvikavanje od pelena.  Sve skupa je to trajalo godinu dana da prestane sve obavljat u gace. Eto to mi je jedino traumu ostavilo😄

  • Avatar Megi0102

    Megi0102

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Amelie11 Geonistin sam i ja dobila, da bi na kraju skuzila da očito imam kandidijazu po iscjetku, inače ovako nisam imala bolova, peckanja ni ničeg.
    Tarry evo ja zaboravila navečer vaginaletu staviti, ne znam kako je to moguće 🤦🏽‍♀️ 
    Pelene uzela sam za početak pampers premium, a kasnije ću vidjeti koje dalje 
    Bočice naslijedila sam necakovu malu staklenu mum bočicu, samo trebam sisac novi kupiti, a plastične ću po potrebi 
    Jezici i djeca ne treba siliti al ako sama krenu pričati zašto ne podržati, nećak je uz crtiće počeo pričati na eng pa se sestri činilo to zgodno, sad govori i hr i eng tipa boje i životinje. Al nije da ga je posjela i ajde ti sad govori engleski 

    ➕22.12.
    🤰🏽TP 23.8.
    [lilypie.com]

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    zvonkobonko

    Bellaru iznenadila bi se koliko djece (tj roditelja) muku muci s odvajanjem od dude. I onda kad uspiju dijete prijedje na palac, sto je podjednako lose. Bas ih ima, eto nadam se da taj problem necu imat 😬


    Ma znam, ja sam pila iz flasice do prvog razreda🙈🙈🙈 samo sam rekla sta je meni rekla defektologica i stomatologica. Naravno da nije zdravo da se ta duda zvace godinama.
    Dosla na ogtt. Tako mi se neda cekat , budna sam od 4 i gladna. Taman cu nakon ogtt otic u mc mrknut jedan mc chicken 😄🤘

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Jel vi pijete omegu dodatno?
    Sinoc sam citala i zapravo u prenatalima elebaby je ima dosta, iako ja dodatno jos uzimala sorgarovo riblje ulje koje ima jos 1000 mg. Mislim si sad je li to previse

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Ja ne. Ja samo aktivni folat+b12. Al pijem krill oil koji sadrzi omegu 3. Al ne znam koliko ga ima i dal je dovoljno il nije

  • Avatar tenaa

    tenaa

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    LuI.

    Tarry

    Jel se vama kad desi da nemate pojma jeste popile dodatke? Ja se sad ne sjecam jesam popila omegu, evo idem popit valjda ne moze nist bit od duple doze😅

    Ja isto ponekad zaboravim jesam popila ili nisam, pa popijem kad se sjetim, ja isto mislim da nam ne moze biti nista ako slučajno i duplo popijemo koji put 😅


    Na elevit prenatalu (taj jedini pijem) pise ako se ne popije da se uzima 2 u danu nego da se uzme drugi dan i doktorica mi je rekla da ne uzimam duplu dozu. A najbolje vam je stavite si alarm svaki dan u isto vrijeme i kad zazvoni znate da morate popiti

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Sad me muci je li previse uzimati i omegu jer je ima u elebaby? Sto vi mislite? Doktor je rekao da zadnji trimestar mogu no nisam sigirna koliko je upucen u prenatale i cinjenicu da dovoljno omege ima i u elebaby dodatku kojeg pijem cijelo vrijeme..

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.