Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Hvala cure. I meni je nutricionist pao na pamet, nasla sam neku na instagramu, cekam da odgovori🙈. Ima koje ti pijes prenatale i omegu? Ja sam dns brojala i ispada da u elebaby i solgarovoma ukupno ima DHA 300 mg i EPA ukupno 240mg, cini mi se ipak malo previse..jos cu pitat nutricionista ako uspijem naci nekog opce..

  • Avatar Granger

    Granger

    Broj poruka: 446

    Prijavi adminu

    Ja sam pitala za omegu budući da mi je teško procijeniti moj unos. Omege se ne može unijet previše jer se ne akumulira tako nije važno. Ja pijem samo Novalac i magnezij svaki dan, a željezo i omegu popijem svaka dva do tri dana dok se sjetim. Mislim da dijete uzme kaj treba, a i jedem puno jaja, maslinovog, zelenog povrća i ljubičastog voća tak da računam da i prehranom nešto unesem. Sad kad mi aronija dozrije ne znam ni hoću li željezo više uopće uzimati. Mislim da kod normalne i uravnotežene prehrane nikakvi dodaci niti nisu potrebni. No sve mi to pijemo jer naravno želimo sve najbolje. 

    👸36 (trombofilija)
    🤴36
    5.1.2022. ➕ (💉 Clexane) ➡️ 9/22 beba V 👶❤️

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Od vitamina pijem elebaby jer ima u sebi tu prociscenu omegu i dr je rekla da mi ne treba vise od toga da je to za bebu dovoljno. Znam da se ne smije uzimati vise od 3gr dnevno omege jer onda vise nije korisna nego pocne stetiti
    Opcenito ima trudnica koje ne uzimaju nikakve vitamine i djeca se rode ziva i zdrava, moja sestra nije ni u jednoj trudnoci koristila nista osim folata, dr je rekao da su ti prenatali marketing i bacanje novaca jer je organizam u trudnoci tako programiran da prvo namiri bebu a onda uzme sebi. Preporucio joj je odredenu prehranu toga se drzala i curke su se rodile normalne zive i zdrave i danas su normalne zive i zdrave

    Duda po meni sve iznad 2-2,5 godine je previse, normalno da su cendravi kad se makne, al nece vjecno plakat za dudom

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Granger, mene vise muci cinjenica da te omege u kapsulama nisu dovoljno prociscene isto kao sto ne bismo trebali unosit odredenu ribu zbog zive, kako mozemo znati iz koje ribe su dobivena ova riblja ulja😅 nadam se da jesu prociscena ali ne kuzim se u to i nigdje na netu ne mogu naci takve informacije.. koma🙈

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Aries, eto znaci uzimala sam previse. Sto ako sam na neki nacin nastetila? Ajme sad sam tek zbedirana

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Tarry

    Aries, eto znaci uzimala sam previse. Sto ako sam na neki nacin nastetila? Ajme sad sam tek zbedirana


    Nisi uzimala previse jer su 2 vrste

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Tarry

    Granger, mene vise muci cinjenica da te omege u kapsulama nisu dovoljno prociscene isto kao sto ne bismo trebali unosit odredenu ribu zbog zive, kako mozemo znati iz koje ribe su dobivena ova riblja ulja😅 nadam se da jesu prociscena ali ne kuzim se u to i nigdje na netu ne mogu naci takve informacije.. koma🙈


    Svi dodaci prehrani koji su radeni od ribe su procisceni zbog zive i vecinom se rade od lososa 
    Mozda ti i pise na kutiji od koje ribe su

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Bas sam gledala no nazalost ne pise koja ribs je u pitanju. Rijec je o Solgar fish oil concentrate 1000 mg. Nema sanse da ih vise pijem uz ovo..

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Moana

    Zvučim kao TV-reklamna prodaja 😂


    Ukoliko samo danas kupite dvije kutije  vitamina , na poklon dobivate kremu za hemeroide sasvim besplatno!

    Ja sam pak dobila info da se tokom trudnoce pije prebiotik a koji mj prije poroda se krece sa probiotikom. 

    Moj secer…nesretni moj secer
    4.5
    7.5
    11.6😮‍💨
    Vadila sam crp i se, crp mi se ful spustio na 4.1 al mi sedimentacija na 41. 
    Sad me zanima sta ce mi ginic rec na nalaz ogtt. Najradije mu ga nebi ni slala🤦🏻‍♀️

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Tarry

    Bas sam gledala no nazalost ne pise koja ribs je u pitanju. Rijec je o Solgar fish oil concentrate 1000 mg. Nema sanse da ih vise pijem uz ovo..


    Tarry kakva ziva ,  sta ti je😄 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.