Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Imam proteine u urinu pa će dati detaljnije na analizu. Jel imala koja iskustva s time? 
    .
    Mima nije nimalo zdravo riješenje ali meni je znalo biti bolje kad bih popila čašu Coca Cole 😁

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Bočicu sam kupila dr Brown's Anti colic kao i sa prvim. Pomagala nam je protiv grčeva pa se nekako držim poznatog.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Nemam iskustva s proteinima u mokraci…
    Gledala sam i ja te ali ih je tesko nabavit

  • Mima_zap

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Prije trudnoće je bio normalan 120/80. Tijekom trudnoće oko 100-110/60. Danas je pao na 90/51. 

    [lilypie.com]
    3.2 prvi pregled i otkucaji
    26.4 veliki anomaly scan uredan, curka je 🥰
    Termin: 23.9. 💜

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Princess proteini u urinu znaju pokazivati na preeklampsiju, ali kolko vidim nemas visok tlak pa opet nije preeklampsija.. vjetojatno te zele drzati na promatranju da nebi skocio tlak
    Drzim fige da ne skoci 🤞🤞 
    Javljaj nam se i dalje

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    A sad vidim da je Mima napisala tlak a ne Mimi 🤦🏽‍♀️🤦🏽‍♀️

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Brontosaurica

    Haha, Malla mene baš jako zanima u čemu će se razlikovati cijeli taj put izmedju mojih dvoje. Na koje izazove ćemo nailaziti po putu 😂 jer ustvari tek sad ćemo muž i ja vidjeti da postoje i drugačija djeca haha. Kako bih rekla, ono misliš da si prošao i da ćeš se lakše snaći, al opet ne mora biti jer može se pojaviti sto drugih stvari sa kojima se nikad pak nismo sreli.
    .
    Malla, jel te strah male razlike 😂 ja ne mogu reći da me strah, više apsolutna razina negiranja haha. Ali čisto me zanima onaj osjećaj tipa uz malo dijete kad misliš da nis ne stižes i uhvatiš ritam jel i sad imaš todlera koji npr spava popodne 2/3h i bar to vrijeme možeš ležati, kuhati, spavati ma bilo šta a nema više ni toga.. Ili bar dok i kad i ako ih uspiješ uskladiti da idu spavati u isto vrijeme što bi bilo odlično 😂


    🤣🤭 mislim da nisam tako utrenirana i strpljiva da ih naučim da.spavaju istovremeno. Imam fleševe o tome di ću vjerojatno bit rastrgana i luda ko struja al još se uvijek čvrsto držim iste kategorije kao i ti negiranje! Nekako računam ako budem paničarila unaprijed loše je, ako postavim neka očekivanja loše je….pitaj me za mjesec - dva jesam li dobro? 🤦🏻‍♀️

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Mima_zap

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Sad ste me zbunile s tim tlakom tko koga pita 😂😂Ugl vezano uz otvaranje porodiljnog…bila sam sad po doznake otišla kod doktorice na zamjeni. Dala mi je doznake dvije za ovaj mj., dvije od 1.8-9.8 i za porodiljni jednu od 10.8. rekla je da mogu sve skupa odnijeti na hzzo.

    [lilypie.com]
    3.2 prvi pregled i otkucaji
    26.4 veliki anomaly scan uredan, curka je 🥰
    Termin: 23.9. 💜

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Aries prema mom iskustvu NUK ima najbolju plastiku, ovo sve drugo s vremenom nekako požuti. I taj indikator je super stvar jer naučiš procjeniti koja toplina ti je potrebna ako npr budeš davala AD.
    Imala sam prije staklenu dr.B al što je to teško jaooo!
    S prvom sam bila sretna s Tomme Tippe anticolic, druga je nije htjela ni pogledat tu.
    Al kako je netko napisao sve je to manje više isto/slično…ja se isto vodim idejom o dostupnosti kako pelena, tako dudica i bočica. Al imala sam svojih trenutaka 🤭😁

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Vidis ovo je zanimljiva info da je od nuk najbolja plastika 🤔 gdje si to procitala?

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.