Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Ma Granger sacekaj mozda ti budu odlične. Meni su milerove eko bile odlične. Jedino je mrvu teže skužit kad je puna. Na kraju to puštanje nenpuštanje puno ovisi o bebinoj konstrukciji…probaj te pa ces vidit jel ti odgovaraju.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Granger

    Granger

    Broj poruka: 446

    Prijavi adminu

    E a ovo za jezike imam ja slučaj u obitelji. Djeca rođena u Njemačkoj, tata iz Hrvatske, mama iz Španjolske. I oni su htjeli da djeca govore te jezike da se mogu sporazumjeti s obitelji… Mama s njima priča samo španjolski, a tata samo hrvatski, mama i tata međusobno pričaju samo njemački. Djeca danas govore sva tri jezika super, a u vrtiću i školi uče još i engleski. E sad, meni je to super jer su se oni baš držali toga i djeca ni ne znaju za drugo. Ali se ne slažem s forsiranjem nečega samo da bi se moglo reći moje dijete je bolje od tvog.
    Znam i slučaj gdje je dijete naučilo čitati, al čitati iz knjiga do 3. godine (tipa čuo je riječ tolerancija pa uzeo riječnik da vidi što znači, malo spooky). Svi smo bili fascinirani, predviđali kako je dijete genijalac… Na kraju, došao do škole, jedva prolazio s četvorkom… Dosadilo mu znanje. Danas normalan, najobičniji čovjek. 

    👸36 (trombofilija)
    🤴36
    5.1.2022. ➕ (💉 Clexane) ➡️ 9/22 beba V 👶❤️

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Princes nek si ti nama dobro. Navijamo da izdržite još tjedan dana ❤️

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Granger

    Danas se baš jesmo raspisale. Neka, teme su top. Mislim da je svima puno lakše kad vidimo da smo u istom košu. Bar meni je. Ja se ave dalje sve više oslanjam na instinkt pa kako bude. Razmišljam kad sve te mlade curke koje rode s 19, 20 godina i super se snađu (sad govorim za jednu tu u susjedstvu) . Nit čitaju knjige nit internet.
    Princess, tvoj malac ni sam ne zna jel bi il ne bi. Super što se držite još. ❤️
    E pelene sam ja kupila sve kakti bio, eko…već sam pisala da mi je to bitno. Sad sam ja to otvorila, meni se sve čini da bude to sve curilo i da ništa od te moke ideje. Sad sam u napasti da za bolnicu ipak uzmem neke nebio i neeko pa da doma isprobavamo. Al ni sama ne znam koje bih tak da pišite, upijam…


    Ako ces koristiti te nebio i neeko samo u bolnici uzmi bilo koje malo pakiranje, ja sam nekako i zato uzela pampers za bolnicu (mali paket 26 kom) i babylove imaju mislim da mali paket od 24 komada 
    A sad ce ti mozda cure reci i neku bolju opciju, meni su mame oko mene savjetovale pampers za pocetak (prva 3 mjeseca) a zatim babylove, zasto nisam iskreno pitala nikog 🙈 nekom su dobre pampers, nekome violeta nekome ne, nisu ni sve bebe iste meni je to bas tesko nekome reci kupi to i to 

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Teich25

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Ajme cure, ja sam jedva uspjela sve pročitati 

    Princess - držim fige da još barem malo ostanete 2u1 kak su cure već pisale, a ako i ne, imat ćemo prvu jesensku bebu u srpnju :) sigurna sam da će i sa 36+1 sve biti u redu.

    Amelie - samo neka tako i ostane :)

    Vrućine - jučer je i kod nas bilo prestrašno vruće i ja baš teško podnosim vrućine sad u trudnoći. Noge su mi užasno natečene  Nadam se da ću izdržati još tjedan dana pa onda fino na porodiljni. Baš se veselim 

    Danas sam i ja bila na pregledu i sve je okej. Ovdje na svakom pregledu od 29. tjedna pa na dalje rade CTG. Ovaj moj bebač je danas odlučio baš u to vrijeme igrati nogomet. Doktor je prokomentirao da je to super kad su bebe aktivne.
    Što se tiče pelena, ja sam kupila mali paket Pampersa i mali paket Babylove pa bum vidla. 
    E da, mi isto živimo vani tako da ćemo morati dijete učiti 2 jezika paralelno. Nadam se da će to funkcionirati, a ako i ne nek nauči hrvatski doma, a njemački će u vrtiću. 
    Inače ne volim nikakve ekstreme, al se sad osjećam bolje kad vidim da nisam jedina koju Rode nerviraju 

    👨‍🦱 27 🙋‍♀️25
    08.01.22. ➕

    14.09.2022. 💙
    [lilypie.com]

  • Mima_zap

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Meni je opet dosta nizak tlak i baš se osjećam loše nekak. Cijeli dan mi je bilo ok i sad me čopilo. Popila sam danas dosta vode i sad pojela slane perece. Nadam se da će brzo proći, baš mi je koma taj osjećaj…

    [lilypie.com]
    3.2 prvi pregled i otkucaji
    26.4 veliki anomaly scan uredan, curka je 🥰
    Termin: 23.9. 💜

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Ja sam bila sa malim uzela staklene mam al teske su, ako ti ispadne iz ruke na bebu…😬 onda sam uzela tommie tippie anticolic plasticne.bile si mi odlicne. Ja bi odma anticolic uzela neke. Jednu il dvije. I proucavam ih evo ima par dana..nisam pametna,  ameri ugl par njih stavljaju u top flasice kad googlas i sve iste. Mam,nan, mr brown, tommie tippe , avent, i sad neke nove sa C. 
    Da to su te happy pelene. 

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Mima_zap

    Meni je opet dosta nizak tlak i baš se osjećam loše nekak. Cijeli dan mi je bilo ok i sad me čopilo. Popila sam danas dosta vode i sad pojela slane perece. Nadam se da će brzo proći, baš mi je koma taj osjećaj…


    Probaj limun ocjedit i popit, i pojest feta sira slanog. 

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Bocicu sam uzela samo jednu za pocetak tek tolko da imam, NUK first choice, anti cholic je, i ima nekakav indikator topline u sebi, 150 mL 
    Ne svida mi se jedino sto je plasticna, ali tjesi me to da mama jos ima moju kad sam bila mala a slicice i graduirana skala su jos gore.
    I njihove dude sam uzela.
    Vodila sam se po tome da su mi lako dostupne tj da ih ima u svakom ducanu

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Ja uzela avent anticolic malu staklenu

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.