Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ima333

Broj poruka: 710

Prijavi adminu

Tarry

Amelie i meni je trbuh iskocio i sad bas onak lupa i nekak kao da se skvrci unutra i nastane mi neka kvrga kao da manja lopta. To se je desava cesto.. nekak mislim da je to ona, da nisu one kontrakcije o kojima ste pricale jer nista me ne boli u tim momentima.
    Curke iz zg, od kud narucujete dobre burgere?🤣 Uhvatila me strasna zelja za njim i moram ga pojest🤣iako izbjegavam rostilj i burgere otkada sam naisla na neki polusirovi ali ne mogu si pomoci, reci cu da bolje ispeku!

Meni najbolji u KSS burger one, iza avenue malla. Dobijes i krumpirice i nije skupo, a prezderes se. Stvarno mi je najukusniji. Nemam pojma kak imaju dostavu, ali mislim da su na woltu ili toj nekoj dostavi.

06/21 ➕❤️
    08/21 missed abb
    12/21 ➕❤️
    27.01.22. Mini anomaly scan ✔️, Nifty Plus ✔️💙beba T💙
    Termin: 22.08.2022.
    [lilypie.com]

• ima333

Prijavi adminu

Cijeli dan proucavam kolica i oci su mi vec ispale. 🙈 Isla sam vidjeti ova oko kojih se dvoumim i naravno shvatila da mi se vise svidaju ova skuplja, za koja nisam mislila da ce mi se svidati. Vec sam cijelu kombinaciju imala slozenu i sad sve ispocetka. Popust je u babycentar i u mali zakladi, pa razmisljam uzeti sve.
    Pitanje.. Da li je opce nuzno da mi jaje ide na kolica, jel ste vi to vadile i stavljale na kolica? Mogu napravit i tu kombinaciju, ali onda jos i adapteri, ne znam da li opce ima potrebe vaditi jaje iz auta. Imat cu kosaru za prvih 6 mjeseci, a onda kisobran kolica. Ipak sam odlucila za cybex, vise mi se svidaju.

06/21 ➕❤️
    08/21 missed abb
    12/21 ➕❤️
    [lilypie.com]

Aries5

Broj poruka: 314

Prijavi adminu

ima333

Cijeli dan proucavam kolica i oci su mi vec ispale. 🙈 Isla sam vidjeti ova oko kojih se dvoumim i naravno shvatila da mi se vise svidaju ova skuplja, za koja nisam mislila da ce mi se svidati. Vec sam cijelu kombinaciju imala slozenu i sad sve ispocetka. Popust je u babycentar i u mali zakladi, pa razmisljam uzeti sve.
    Pitanje.. Da li je opce nuzno da mi jaje ide na kolica, jel ste vi to vadile i stavljale na kolica? Mogu napravit i tu kombinaciju, ali onda jos i adapteri, ne znam da li opce ima potrebe vaditi jaje iz auta. Imat cu kosaru za prvih 6 mjeseci, a onda kisobran kolica. Ipak sam odlucila za cybex, vise mi se svidaju.

Jaje ne mora nuzno na kolica ali u nekim situacijama je prakticno da u auto ne trpas i jaje i kosaru i konstrukciju kolica

👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

• zvonkobonko

Broj poruka: 352

Prijavi adminu

Ima333 zar ti od pocetka ne govoris da ces odmah kisobran uzet?
    Za jaje na kolica nije nuzno, al sam sigurna da je korisno. Inace se jaje ne preporuca koristit na kolicima jer 1) beba ne bi trebala duze od sat-2 bit u polozaju jaja i 2) jaje nije predvidjeno za kolica i dogadjaju se mikroostecenja koja onda mogu umanjiti sigurnost u prometu. Ja se uzasavam kad vidim da djecu u tom vozaju svuda 🙈
    E sad kad sam to rekla mi cemo naravno uzeti jaje koje pase na kolica 😂 ne planiramo to bas koristiti, al sigurno ima situacija kad ti jako olaksa i onda steta ne imati i tu opciju, kad vec kupujemo. Da uzimamo onu autosjedalicu 0/1/2 koja nije jaje onda logicno ne bi imali tu opciju, i to nam je ok, al s tim AS ne mozemo postici dobar kut u nasem autu.
    Ima za koja si se na kraju odlucila? Ja mislim da cu cybex balios s lux uzeti ipak. I te adaptere znaju prodavat po marketplaceu btw.
    I sto se tice popusta sad vam je vikend megapopust u svijet beba, 15%. Bude navodno svaki mjesec pa mozes i tamo skicnit ako ima to sto trazis.

➕ 2.1.22.
    termin 12.9.22. stize decko <3
    [lilypie.com]

• zvonkobonko

Broj poruka: 352

Prijavi adminu

Amelie11 meni je bas iskocio prije nekih tjedan dana 🥰 i bas mi je lijep 🥰🤭 uglavnom sad i ljudi okolo mogu pretpostavit da sam trudna, ne izgledam vise samo naduto :D

➕ 2.1.22.
    termin 12.9.22. stize decko <3
    [lilypie.com]

• amelie11

Broj poruka: 565

Prijavi adminu

Pa da tako i meni, jos ono kad nije rekla je bas jedna prijateljica sad je onaj period kad ljudi ne znaju jel si trudna ili debela🤣 I migolji se stalno zna me tako lupiti u mjehur da imam osjecaj da bi otislo van sta ne treba 😁 Ali lijep je i neobican osjecaj 🤗

• amelie11

Broj poruka: 565

Prijavi adminu

Haha a bas sam skuzila kako se skoro sve dvoumimo oko kolica, ja govorim u svoje ime kad kazem da sam od pocetka do sad promijenila misljenje deset puta 😁

• ima333

Prijavi adminu

zvonkobonko

Ima333zar ti od pocetka ne govoris da ces odmah kisobran uzet?
    Za jaje na kolica nije nuzno, al sam sigurna da je korisno. Inace se jaje ne preporuca koristit na kolicima jer 1) beba ne bi trebala duze od sat-2 bit u polozaju jaja i 2) jaje nije predvidjeno za kolica i dogadjaju se mikroostecenja koja onda mogu umanjiti sigurnost u prometu. Ja se uzasavam kad vidim da djecu u tom vozaju svuda 🙈
    E sad kad sam to rekla mi cemo naravno uzeti jaje koje pase na kolica 😂 ne planiramo to bas koristiti, al sigurno ima situacija kad ti jako olaksa i onda steta ne imati i tu opciju, kad vec kupujemo. Da uzimamo onu autosjedalicu 0/1/2 koja nije jaje onda logicno ne bi imali tu opciju, i to nam je ok, al s tim AS ne mozemo postici dobar kut u nasem autu.
    Ima za koja si se na kraju odlucila? Ja mislim da cu cybex balios s lux uzeti ipak. I te adaptere znaju prodavat po marketplaceu btw.
    I sto se tice popusta sad vam je vikend megapopust u svijet beba, 15%. Bude navodno svaki mjesec pa mozes i tamo skicnit ako ima to sto trazis.

Mislila sam uzeti ergobaby metro plus (kisobran kolica), kak sam i govorila. Jos sam se malo premisljala i za cybex easy s twist 2 +. I danas ih oboje odem prvi put vidjet uzivo jedno kraj drugog i shvatim da mi se vise svidaju cybexova naspram ergobaby i to ponajvise zbog vecih kotaca i sjedala koje ide u oba smjera.. a i nekako mi ih je bilo i lakse voziti. Eegobaby su dosta uza u gornjem dijelu od cybexa, pa mi to malo spuki bilo, isto kao ta kosara koja se napravi kod ergobaby. Poslusala sam vas, otisla vidjet uzivo.. i dobro da sam otisla, stvarno ima smisla osjetit sve pod rukama. Tako da cu ipak uzeti cybex, a onda tu moram i kosaru uzeti, jer mi ne idu od rodenja. Prezivjet cu nekako.. vec sad doma slusam da nemamo mjesta i da nam je stan skladiste.. moram smislit gdje cu to sve drzati kad se preselimo, jer cu dobit izgon iz stana. 😂🙈 
    Nista, onda cu uzeti i cybexovo jaje. Budem adaptere nasla preko kids storea.
    Hvala vam na savjetima! 😉

06/21 ➕❤️
    08/21 missed abb
    12/21 ➕❤️
    [lilypie.com]

• ima333

Prijavi adminu

Luda sam vec od tih kolica, predomislila sam se vec 5 puta. 😂 I sva sreca da sam ih otisla vidjeti uzivo. Ma u sloveniji su mi 1000 kn jeftinija, tamo bi ih uzela, kao i jaje. 
    Imate trenutno svuda popuste na ponesto, mislim da sam vidjela i na cutiecloud za cybex balios s lux 3u1 da su na akciji.

06/21 ➕❤️
    08/21 missed abb
    12/21 ➕❤️
    [lilypie.com]

Mallla

Broj poruka: 6580

Prijavi adminu

Ima333, ev da nabacim komentar oko tvoje dvojbe budući da imam Metro 2020 i tada sam odlučila ne kupiti Metro+ u tom razdoblju je taman izašao. Uglavnom zbog košare, kod Metro+ mi se ne sviđa ta “sklepana” polukošara i žao mi je da nisu samo doradili prethodnu, odnosno napravili je odvojivom pa makar dobili još 1kg nantežinu, ne bi smetalo. Budući da tada za ovaj model Cybexa nisam znala nisam ga ni uzela al da sad biram mislim da bi isto on pobjedio. Odvojiva, čvrsta košara jer rađamo kraj ljeta, znači cijelu jesen/zimu će beba bit u košari, druga je priča da rađamo početkom ljeta. Druga stvar su kotači, veći kotači bolje podnose grbave puteve pa vjerujem da bi baš ta dva razloga kod mene presudila. U konačnici oba dva kad počnu bit korištena kao kišobranci opet su u istoj kategoriji lako sklopivi, kompaktni, zauzimaju malo mjesta, lagani.

[lilypie.com]
    [lilypie.com] [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.