Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Joj u zadnje vrijeme stalno neki zajeb s tim uplatama naknada, pa ovo je unazad 4mj stalno 😐 Najgore mi je bilo za Uskrs (tad sam još bila na starom porodiljnom) a naknade od nikud…grozni su!
    Amelie odlično za nalaz, a stvarno ne znam što bi te onda moglo peći? Da nemaš kakvu ranicu ili nešto 🤷‍♀️ Isto mislim da ako ti je urin uredan da je onda i urinokultura al tko bi više znao.
    Od početka 32 tjedna bi bio 8imj trudnoće, a početak 32 tj je 31+1!
    Da nagon za tiskanje i samo tiskanje je identično da ides kakat a imas zatvor! 😬 da to tako slikovito opišem. Tako ako bebi budete tepale govance moje 🤣 ništa puno pogrešno 🤣🤣 Mislim da u Ima333 slučaju taj nagon eventualno može potaknuti otvaranje no ne mora.
    Što se tiče menstrualne boli kada se ona pojavi malo ali prestaje nakon odmora, tuširanja, magnezija onda su to lažnjaci, al u slučaju čestog javljanja bez obzira na sve drugo mogu biti i početak trudova. Nisu sad to trudovi koji će dovesti odmah i sad do poroda ali su vrijedni pažnje. I sve kad je zasebno nije ništa baš zabrinjavajuće al kad je tu kombinacija bolova, kontrakcija i pritiska teško je biti siguran što je.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Kokoloo

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Izgleda da meni jedinoj nije sjela naknada, bas super. Jel koja od vas i otp banci a da joj nije sjelo? 😡

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Joj sad kas ste pocele o trudovima, izgonu i ostalom ja za 2 tjedna u terminu 🙊 kud prije je proslo, ovo trece tromjesecje samo leti, kad se sjetim prvo nikad proci a evo sad mogu reci da imam jos malo 🙈
    Trbuh mi i dalje naocigled svaki dan veci i veci

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    ima333

    Jesmo u terminu sa punih 36 ili punih 37 tjedana?


    To i mene buni, jedni kazu da si sa punih 36 jer je to kao zadnji 9.mjesec trudnoce
    Drugi kazu da je 37 jer bi se kao sa punih 37 trebalo krenut u TA pa se onda to uzima kao period u kojem porod moze krenuti bilo kad a da je siguran za bebu
    A treci kazu da je tek sa punih 38 jer su to ona 2 tjedna dozvoljenog odstupanja 
    Ja sam se odlucila za 36 jer mi najlogicnije zvuci 

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Adri111

    Broj poruka: 271

    Prijavi adminu

    ima333

    Da, svugdje pise drugacije. No i meni je najlogicnije tako kako si rekla, sa punih 36.


    Moja prva beba je rođena 36+4, i na otpusnom pismu je pisalo nedonošće.

    11.03.2022. imamo +, beta 336
    25.3.2022. ❤️❤️
    5/22 Panorama✅ , čekamo dečkiće💙💙
    7/22 anomaly scan ✅, fet.ehokardiografija ✅
    OTP 18.11.2022.
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Od 37+1 se računa terninska beba, ali ja računam od 36+0 su sigurni tjedni i 9mj trudnoće pa računam to kao u terminu sam. Tada mi vadi bris na streptokok i dobijam uputnicu za rodilište.
    Al kao što kažete 9mj trudnoće mi je logično mjesec termina tako da hoće prije ili kasnije svejedno

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar bellaru

    bellaru

    Broj poruka: 2437

    Prijavi adminu

    Adri111

    ima333

    Da, svugdje pise drugacije. No i meni je najlogicnije tako kako si rekla, sa punih 36.

    Moja prva beba je rođena 36+4, i na otpusnom pismu je pisalo nedonošće.


    Zanimljivo🤔🤔🤔🤔

  • Avatar Granger

    Granger

    Broj poruka: 445

    Prijavi adminu

    Jedva sam vas pohvatala. 
    Mallla hvala na popisu. Meni koja oduvijek imam te jedne tablete u ormaricu zvuči ko da moram nabavit cijelu ljekarnu.
    Ima333 zvuči strašno sve što te danas snašlo. Iako i da sad rodiš sve bi bilo okej, ali nek se akrobat strpi još tjedan dva…baš me zanima kakav će biti.
    Cure ja danas bila u TA, čekala da mi izmjere tlak i provjere mokraću i na CTG-u je bila neka trudnica. Završi ona s CTG-om i kažu joj: Gospođo vi iz bolnice više ne izlazite, nek vam netko donese torbu idemo na porod. Žena zove doma kao nek joj donesu torbu da dođe ona pred ulaz po nju, a na to joj vele: Ne gospođo, iz bolnice ne izlazite, torbu nek donesu na odjel, idemo odmah. I isprati ju doktorica u rađaonu. Znači show. A ženi ništ, ne osjeća trudove, sama hoda… Nisam shvatila točan razlog, ali kad sam bila unutra CTG je očitavao normalne otkucaje. 

    👸36 (trombofilija)
    🤴36
    5.1.2022. ➕
    27.1. (7+1) imamo 💓
    terapija Clexane
    25.2. (11+1) mini anomaly ✔ CRL 4.42 cm
    Nifty ✔ Stiže nam cura 💟
    26.4. big anomaly ✔
    9/22 beba V 👶❤️

  • amina232

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    Drage trudnice nadam se da će mi neka odgovoriti,termin mi je u oktobru 28tj trudnoce sam,danas na kontroli ustanovljeno da sam otvorena pola prsta,ubi me briga i sikiracija da li ima neka iskustva prvo dijete je u pitanju

  • amina232

    Broj poruka: 7

    Prijavi adminu

    amina232

    Drage trudnice nadam se da će mi neka odgovoriti,termin mi je u oktobru 28tj trudnoce sam,danas na kontroli ustanovljeno da sam otvorena pola prsta,ubi me briga i sikiracija da li ima neka iskustva prvo dijete je u pitanju


    Inace sve ostalo uredno sa trudnocom od pocetka 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.