Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    amelie11

    Ma moram sutra jer dr jos sutra radi, pa da ovaj iz lab vidi popodne odmah nalaz tak je rekao… jedino da taj za lab probam prvi put kad se probudim ali to je oko 1,2 onda ne smije to stajat tak dugo…ili imas pravo da urin sutra a onda urinokulturu preksutra ionak se to nece vidjeti odmah.
    Sto se tice pokvarene hrane meni je jucer tata donesao gusti sok fructalov iz ducana, normalan rok trajanja, ja otvorim prvo je onako kipilo vec mi je tu bilo sumnjivo a kad sam ga natocila sve plijesan sitna a kad sam prolila u wc izasao je onak ko bijeli cep s tim zelenim fuj. A onda sam navecer pohala kruh i htjela pit kefir koji je bio normalno u hladnjaku i rok trajanja 20.7., ja otcorim ono smrdi na alkohol bas probam gutljaj ko da sam vino popila, ne znam jel zato sto je stajao u vratima pa kak svi otvaraju ili sta, ali ugl treba paziti sad, vruce je i eto vidis zacas se desi da oprostite sranje.


    Nemoj pretakati, uzmi 2 sterilne posude u ljekarni, srednji mlaz uhvati za UK u jednu, a onda u drugu posudicu za obican urin, ne treba biti toga tako puno, za UK je doslovno dosta da se prekrije dno posude, a za obican urin treba nekih 10-15 ml 

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Avatar tenaa

    tenaa

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    MalaMagla ma bit ce sve okej, te pastete se ne mogu tak lako pokvariti pogitovo kad je u frizideru, jos si povratila mislim da si se iscistila
    Brontosaurica nadam se da cete se brzo oporaviti 🤞
    Fkt treba paziti sada na hranu, ja sak si nes znala napraviti s mlijekom koje je dugo stajalo pa prolijem kad probam i sad sam presla na ness bez mlijeka.
    Aries to sto kazes preko ljeta bas pokusavam izbaciti te neke stvari, a i najvise mi pase svjeze voce, salame mi se gade cim temperatura dode do 27°
    Ja sam jucer od pola 8 bila na nogama, sjedila na picu do pola 3 ujutro. Evo sad sam se probudila bila sam ko mrtvac sinoc.
    Imate li vi bolove u stopalima kada se budite po noci pa ustanete i nakon prvog ustajanja ujutro dok valjda ne razgibate stopala? I bole li vas prepone kao da imate muskulfiber? 

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Evo nas s pregleda. Sve je uredno, ima već 2900g ali je jako nisko, kad me vaginalno pregledala pipa mu glavicu. 
    Termin za carski je pomaknut za 10.8. ako prije nešto ne krene. Stvarno mi leti vrijeme i to mi se čini tako brzoooo 🙈😍 S time da imam još dosta toga za pripremiti prije poroda. Mama mi je na odmoru u Italiji narednih tjedan dana pa mi je sad važno samo da izdrzimo dok se vrati, a onda što bude bude 😅
    .
    Brontosaurica brz oporavak vam želim, zvuči jako iscrpljujuće 😕

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Zabicamala

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Ovo s hranom je baš zeznuto, nadam se sa će vam tegobe brzo svima proći. Ja isto svako malo razmišljam jel nešto pokvareno ili mi se samo čini. Jučer sam jela wok i baš je bio užasan pa sam ispitivala muža kak se njemu čini, njemu je naravno sve uvijek ok
    Što se tiče bolova u nogama to uredno ujutro prvo lagano stanem na njih i napravim par koraka, a onda krenem normalno jer me bole i nekako kao da su mi slabe ujutro pa me strah da ne popuste. Mene užasno i koljena bole jer se ne saginjem u trbuhu nego uvijek čučnem i sad imam osjećaj ko da su već popustila malo. I naravno stopala su mi ko dva balvana, ne stanem ni u jedne stare cipele i natikače nego sam kupila nove broj vece.
    Za muža se slažem skroz, baš sam primjetila da sam sad u 3.tromjesječju opet nekako slaba sa strpljenjem pa on jadan uvijek nastrada. Ali i on je to primjetio baš je rekao da sam opet postala ista ko u 1.tromjesečju, valjda je ono 2. ipak taj neki najbolji period
    Cure jel vam sjela naknada? Već sam mislila da im nisam doznaku poslala pa sam išla tri puta provjeriti jer eto trudnički mozak. 

    [lilypie.com]

  • Kokoloo

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Joooj  ja se bas nikako ne sekiram oko hrane iako bi mozda nekad i trebala bar malo 😅
    Evo taman jutros dobila friske dagnje, maloprije ih spremila na buzaru sa spagetima, ubiiiiiila se koliko sam ih pojela 🤣
    Malamagla, ja se stvarno ne bi brinula oko toga. Pa 5 dana uopce nije puno plus ako je bilo u frizideru. Ja bi to bila pojela bez problema ako ne mirise ili izgleda pokvareno.

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Mima_zap

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Ja se i prečesto saginjem tj. čučnem, trebala bih malo pripaziti na to. Ono što mene zeza je dizanje iz kreveta jer je dosta nizak. Mene ne bole stopala, ali me bole listovi, dođe mi da se istegnem kad se probudim ali ako to napravim onda me grčevi uhvate pa mi je još gore. Ništa od naknade danas, vjerojatno bude sutra.

    [lilypie.com]
    3.2 prvi pregled i otkucaji
    26.4 veliki anomaly scan uredan, curka je 🥰
    Termin: 23.9. 💜

  • Zabicamala

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Baš sam bila uvjerena da je čučanj ispravan, ali sam skužila da mi koljena štekaju u zadnje vrijeme pa mi je i to nekako postalo čudno. Čini se da ću počet ostavljati stvari po podu, bome će muž imat šta za skupljati jer mi sve ispada Ne mogu se zamisliti ni da se sagnem u leđima 
    Bila sam uvjerena da je naknada od 18., a dobro valjda će doći ovih dana.
    Princess_Mimi pa to je ubrzo, barem u mojoj glavi  

    [lilypie.com]

  • Mima_zap

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Na e-građani mi je došla por 17.7 da mi je upućen iznos komplikacija na račun, al nije mi ništa još sjelo.

    [lilypie.com]
    3.2 prvi pregled i otkucaji
    26.4 veliki anomaly scan uredan, curka je 🥰
    Termin: 23.9. 💜

  • Kokoloo

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Da, nastao je neki problem sa isplatama kod hzzzo-a i odgada se isplata za sutra. Bar se nadam da ce bit sutra 😁

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Zabicamala

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Mima_zap

    Ja se i prečesto saginjem tj. čučnem, trebala bih malo pripaziti na to. Ono što mene zeza je dizanje iz kreveta jer je dosta nizak. Mene ne bole stopala, ali me bole listovi, dođe mi da se istegnem kad se probudim ali ako to napravim onda me grčevi uhvate pa mi je još gore. Ništa od naknade danas, vjerojatno bude sutra.


    Za listove potegni prste prema sebi ili ako imaš nešto što je nalik onoj ciglici za yogu pa stavi petu dolje, a prste nasloni na rub pa malo istegni. Tako sam dobila uputu na shiatsu masaži za trudnice. Ako ispružiš stopalo onda će tek grč krenuti. Mene je isto par puta užasan grč ujutro uhvatio u listu, da sam se u sekundi ustala iz kreveta, inace mi treba neko vrijeme da se namjestim pa odgurnem jer mi je isto krevet nizak. 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.