Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Uvijek mi je drago kad udem u forum i vidim da pregledi prolaze dobro i da imamo vecinom dobre vijesti ❤️ samo neka nam tako ostane do kraja, a do kraja nema jos puno 🙈 ja ne mogu docekati svoj prekosutra nakon duugih 5 tjedana (zbog njezinog godisnjeg naravno 🙄) imam osjecaj da je mali bas narastao jako
    Princess Mimi pa to je sutra 🙊 jesi uzbudena? 
    -
    E vi s niskim krevetima vjerujte da ni meni s visokim nije nista bolje, za ustajanje milina ali treba se popest gore 🤣🤣 ali evo da pokucam ne bole me noge kolko mi oteknu navecer ali zato zdjelica i donji dio leda osjetim stalno
    -
    Ovo da cucanj nije dobar me iznenadilo, pa kako onda? Ne mogu se zamislit da se sagnem toliko puta, makar sam u zadnje vrijeme pocela ostavljat stvari koje mi padnu pa cekaju muza ili da budem bolje volje 

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Moana i Princes odlično za dobre preglede 👍 neka nam tako nastavi bit.
    Princes aaa pa 10.8 je tu iza ugla 😶‍🌫️ wooow! Ako sve bude ok to će nam biti prva bebica!
    Hrana i rokovi, dogodilo mi se nekoliko puta kao što ste opisivale, sve ispravno, rok, kupovina a ono pokvareno. Pre visoke su temperature a roba kroz dan dostave promjeni više puta vruće-hladno i kvari se!
    Što se tiče oticanja, to nemam srećom. Grč me zna u listu uhvatit al to odmah potegnem prste gore pa popusti, to me tata davno naučio.
    Teže mi se saginjati i penjati uz stepenice ili kao danas mala me satrala koliko ju je trebalo nositi. Al to bude 1 loš dan i onda red dobrih dana.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Megi0102

    Megi0102

    Broj poruka: 132

    Prijavi adminu

    Brontosaurice i Mala Magla nadam se da je sve oke sad i da ste bolje, užas jedan to s hranom.
    Moana razumijem zabrinutost sestre al takva pitanja ko da pojedeš pol megica svaki dan, jednostavno se tak primaju kile, pa nećeš se izgladnjivati, eventualno probaj vise šetnja uvesti i tjt, ne brini se ak se osjećaš super ☺️ Sto se tiče muza, ista stvar, evo danas sam bila na rubu suza jer nije pohvalio rucak al sam se suzdržala, bas sam preemotivna 😂
    Bolovi mene samo listovi navečer bole a tabani mi gore, jel neka od vas to primjetila, dakle toliko su užareni da bi ih najrađe u zamrzivaču držala, Non stop sam u kupaoni i tuširam ih hladnijom vodom, bas mi to smeta 🥴
    Princess Mimi super za pregled, izgleda da ćeš nam ti prva pisati kako je prošao porod ☺️☺️

    ➕22.12.
    🤰🏽TP 23.8.
    [lilypie.com]

  • Avatar tenaa

    tenaa

    Broj poruka: 118

    Prijavi adminu

    Princess pa to uskoroo 😱 ja do tada planiram biti na moru. Da se meni ostala bih i za sv. Roka al mislim da ce me potjerati moji s otoka.
    Moana ak se ti dobro osjecas i nije ti tesko onda te briga za kile. Vec si pisala da si visoka 180 ak se ne varam, pa nije isto na tebi tih 15 kg ili na nekom od 150 cm. A i jedes zdravo, nalazi su ti dobri, beba odgovara tjednima.
    Grcevi u listovima me ne love od kad sam na moru, a za saginjanje ja se uvijek saginjem na pruzene noge, bavila sam se gimnastikom 15 godina i dosta sam fleksibilna. Cucnem bas kad. I nije mi tesko saginjanje jos uvijek mogu dokuciti prste i lakirati nokte na nogama. Jedino to brijanje je problem jer ne vidim, ali uspjela sam sad za pregled i samo cu prelaziti britvicom svaki drugi dan  🤷‍♀️

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Megi0102

    BrontosauriceiMala Maglanadam se da je sve oke sad i da ste bolje, užas jedan to s hranom.
    Moanarazumijem zabrinutost sestre al takva pitanja ko da pojedeš pol megica svaki dan, jednostavno se tak primaju kile, pa nećeš se izgladnjivati, eventualno probaj vise šetnja uvesti i tjt, ne brini se ak se osjećaš super ☺️ Sto se tiče muza, ista stvar, evo danas sam bila na rubu suza jer nije pohvalio rucak al sam se suzdržala, bas sam preemotivna 😂
    Bolovimene samo listovi navečer bole a tabani mi gore, jel neka od vas to primjetila, dakle toliko su užareni da bi ih najrađe u zamrzivaču držala, Non stop sam u kupaoni i tuširam ih hladnijom vodom, bas mi to smeta 🥴
    Princess Mimi super za pregled, izgleda da ćeš nam ti prva pisati kako je prošao porod ☺️☺️


    Ta sam 🙋‍♀️ uzareni tabani, svako malo usetam u tus pa polijevam hladnom vodom, u boravku ih drzim na plocicama da me hladi 😅 a ako nisu uzareni onda se znoje ne znam koje od tog dvojeg mi je gore

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Shelby

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Moana

    Evo i ja se pridruzujem ekipu- meni je dobro 😂
    Ja sam od pocetka same trudnoce doma. Dosla sam kuci nakon godinu dana broda i posla u kojem sam trcala i ne spavala. Krajem 12mj sam dosla kuci i krenili smo raditi na bebi i ja sam vec trudna ostala cim mi je zavrsila menstruacija taj mjesec 😁
    Gustam u svom slobodnom vremenu i kad muza nema doma iskoristavam maksimalno za sebe i ono sto se meni radi. Ako je to nekad lezanje i tv- onda je to. Idem okolo, krecem se, kupam se svaki dan. Vrucine me isto umore i oznojim se i gadna sam si cijela ali ako tako sve uvijek gledam nikad necu iz kuce izac. Volim ovaj ritam i zahvalna sam sto imam ljeto za “sebe” prije nego mi stigne curica.

    Nokte i depilaciju i dalje uredno odradjujem u salonu i te neke guste si nikad necu uskratiti.


    Moana, vidim da imamo dosta sličnosti
    Ostala trudna od prve, guštam u slobodnom vremenu, trudim se biti aktivna i veseli me činjenica što imam cijelo ljeto prije nego nam dođe curica

  • Shelby

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Vrijeme mi prebrzo prolazi i spremna sam ga otkupiti na dobru svotu, od vas koje ga imate viška. Stalno sam u pokretu i tome se ne nazire kraj. Kuhanje, veš, peglanje, spremanje po stanu, druženja s obitelji i prijateljima, kino, koncert, čitanje knjiga, gledanje serija, forum, googlanje o svemu mogućem i nemogućem po pitanju trudnoće, robice, opreme, naručivanje i kupovanje… Prošli tjedan sam bila 5 dana na vikendici na selu, baš sam si priuštila odmor. I nakon što sam 2 dana bila manje aktivna, probudio me takav grč u nozi po noći, kao da mi netko zabija nož u mišić. Boljela me noga cijeli sljedeći dan, šepala sam po dvorištu i shvatila da meni očito šteti previše odmora. Nazvala sam svoju trenericu (s kojom sam se prije 10 dana oprostila- kao, sad idem na selo pa more, onda ću već biti pošteno trudna pa vjerojatno neću imati volje i snage za vježbanje) i dogovorila s njom dva treninga prije mora. I evo me, jučer vježbala, nakon toga provela par sati hodajući po shopping centru i noge kao nove
    Nakon mora, čeka me sređivanje dječje sobice. Velike stvari smo kupili i složili. Moramo još složiti kolica, a onda dodavanje detalja, slaganje kozmetike, pranje i spremanje robice…

    .
    Dobivanje kila- Grozila sam se pomisli da skupim puno kila u trudnoći i da se kasnije patim sa skidanjem istih. Moja doktorica je jako zadovoljna što sam trenutno na +4 i kaže da je to odlična stvar, dok beba dobro napreduje. Zato, ako je s bebom sve u redu, nema potrebe da brinete oko “manjka” kila. Zdravije je i vama će biti lakše izgurati do kraja.
    .
    Brijanje- Još uvijek obavljam sama, iako je zadnji put bilo malo izazovnije. Malo po nahođenju, malo ogledalo… Na depilaciju ne smijem jer imam viltiligo, koji se odmah krene širiti na mjestu gdje se ošteti koža. Tako da smo britvica i ja osuđene jedna na drugu, do kraja.
    .
    Kava- Nikad nisam bila tip od ispijanja kave. Dovoljno je reći da u životu nisam popila tursku kavu. Nije mi fino. Ali, imala sam jutarnji ritual biranja cappuccina i šalice, pa poneki keksić, dok se polako spremam za posao. Kad sam ostala trudna, izbacila sam i tu naviku. Jednostavno mogu bez nje i nije mi falila. Umjesto cappuccina, ujutro bih skuhala topli kakao. U zadnjih dva, tri tjedna ponekad popijem ledenu kavu, onu praškastu iz vrećice. To mi je gušt preko ljeta, a i sad je beba već veća pa vjerujem da joj ta mala količina kofeina neće štetiti.

  • Shelby

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Tarry, i ja sam kupila sve u rozoj i šarenoj. Jednostavno nemam što ubaciti na 90 stupnjeva.
    Prat ću većinu na 40 i kasnije speglati. Kupila sam Frosch jer ga svi spominjete, a omekšivač neću koristiti. Nakon nekog vremena ću bebinu robu prati skupa s našom.
    .
    Posjeti- Kod nas je oduvijek pravilo da se svi gosti izuvaju kad uđu u stan. Na vratima ih dočekamo s papučama i nemaju izbora. Isto tako mi je pod obavezno izuti se kad kod nekog dođem, iako često kažu da ne treba, a da ne pričam o obiteljima s malom djecom. Ne brinem previše oko toga jer su moji i njegovi stvarno divni i od njih očekujemo isključivo pomoć, podršku i razumijevanje. Ostale goste ćemo primati dok budemo sigurni da je pravo vrijeme, ali znam da će nam dolaziti samo ljudi s kojima smo bliski i razumijemo se. One posjete “reda radi”, od strane rodbine koju nisam vidjela 10 godina, nadam se da ćemo izbjeći.

  • Shelby

    Broj poruka: 36

    Prijavi adminu

    Cure, čestitam za dobre preglede, a vama bolesnima želim brz oporavak.
    Ne mogu vjerovati da su prvi termini tako blizu. Ja si stalno mantram da imam još puno vremena i da sve stignem dotad.

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Moana

    Princess_Mimi 😍 ajmeee! Super za uredan prgled! 10/8 zvuci kao da je sutra! 😨 vrijeme stvarno leti!
    Kakav ti je feeling u glavi? Kad se blizi porod broj 2 😊


    Bas me muž danas pitao kako sam tako smirena, njega je panika uhvatila 😂 Ne znam ni sama, možda nisam još skroz svjesna pa zato 😅

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.