Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Evo javljam se nakon odlicno prospavane noci, konacno mi nije bilo vruce, cak se nisam ni budila piskiti za cudo, mali se zadnje javio oko ponoci i do 7 je bio mir, naravno ja ostala u krevetu do 10 😂
    -
    Joj voznja u trudnoci je i meni bas problem izbjegavam voziti jer osjecam neku nelagodu i nisam uopce opustena sad me i pojas poceo jako smetati (bez obzira sto ga spustim oko kukova). Lakse mi je dok sam suvozac jer mogu barem malo promijeniti polozaj jer isto mali pritisne mjehur i onda se gnijezdim
    -
    Da se pohvalim jucer sam lakirala nokte na nogama, bio je to dug proces 😂😂😂 

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Avatar Granger

    Granger

    Broj poruka: 446

    Prijavi adminu

    Jao kad vas sve pohvatam…
    Princess_Mimi baš mi je žao čuti da su se opet javili bolovi. Najbolje da odmah provjeriš što je pa si mirna. Jel moguće i da je zbog rastezanja i namještanja svega skupa?
    Ima333 baš sam i ja jučer komentirala kako su te spavaćice brutalno skupe u dućanima, a inače ih se grozim. I točno znam da ako sad kupim, nikad ih više neću nositi i bude mi točno krivo davat toliko novaca za njih. Što se tiče ove vrtoglavice, da nije tlak?
    Amelie, baš mi je žao što se patiš s tim buhama. Ja bi ti savjetovala isto da još jednom zoveš dezinsekciju pa nek još jednom sve našpricaju ili što već rade i onda još nek muž iza sveg namještaja i po podu. Ne znam što drugo ti reći. Za sad možda neke stvari za bebu možeš staviti u one vakuum vreće pa ih tako čuvati. Tamo neće moć ući buhe.
    Ja za sad mogu vozit auto, ništa mi ne smeta, ali ne smijem sjediti dulji period pa je ipak bolje da sam suvozač. Mi sutra putujemo u Pulu pa ćemo ostati preko vikenda da se nadišemo drugačijeg zraka. Jedva čekam. Joj Aries, i ja moram lakirat nokte na nogama i već jedno 3 dana razmišljam kako ću.
    Moana hvala na linku. Ja imam tamo strica i strinu i baš će dolaziti doma preko ljeta pa ako nađem nešto dobro i povoljnije možda i naručim od njih. Ali i što kaže zvonkobonko pitanje je kako bi funkcionirala reklamacija. Ali bit ćemo pozitivni i reklamacije nam neće trebati.
    Eh da, jučer se spominjao Lidl. Bila sam danas, kupila paket dvije plahtice za krevetić za 60 kn. Super cijena, a čine mi se baš super. Pa eto, ako netko treba pogledajte si. Bilo je i posteljine, ali su ostale samo neke plave, a što ću kad ne mogu ja sad plavo kad je već djevojčica.

    👸36 (trombofilija)
    🤴36
    5.1.2022. ➕ (💉 Clexane) ➡️ 9/22 beba V 👶❤️

  • nina_

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Cure, extreme intimo vam ima jako lijepih spavacica. Ja sam naručila dvije na kopčanje kratkih rukava i dvije na bretele preko njihovog web shopa. Uzela sam broj veće zbog trbuha.  Kupila sam i 3 spavaćice u Pepcu, čisto da imam za promijenit. 500 kn sam dala za spavaćice. To mi je glavna stavka što se tiče stvari za mene. Jedna briga manje.

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Amelie bas mi je zao da se borite s buhama a jos mi je vise zao da njih nije briga, ne kuzim ljude nekad 😔
    A sto kazu ovi iz dezinfekcije? Imaju oni kakav savjet kako bi se prije rijesili? 
    Nadam se da cete uspjeti na proljece uhvatiti apn, mi smo svoju kucu sagradili uz apn i preporucujem svima koji imaju uvjete. 
    -
    Spavacice ne volim, tocnije mrzimm, pa sam uzela u sinsay jer mi ih nije zao ako prokrvarim po njima ili nesto slicno. Uzela sam 2 za 70 kn i 1 za 50 kn i jos cu 2 tek toliko da imam. Ionako cu ih samo u bolnici nositi 

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • nina_

    Broj poruka: 67

    Prijavi adminu

    Aries5

    Ameliebas mi je zao da se borite s buhama a jos mi je vise zao da njih nije briga, ne kuzim ljude nekad 😔
    A sto kazu ovi iz dezinfekcije? Imaju oni kakav savjet kako bi se prije rijesili?
    Nadam se da cete uspjeti na proljece uhvatiti apn, mi smo svoju kucu sagradili uz apn i preporucujem svima koji imaju uvjete.
    -
    Spavacice ne volim, tocnije mrzimm, pa sam uzela u sinsay jer mi ih nije zao ako prokrvarim po njima ili nesto slicno. Uzela sam 2 za 70 kn i 1 za 50 kn i jos cu 2 tek toliko da imam. Ionako cu ih samo u bolnici nositi


    Meni su se te u Sinsayu činile kratke pa sam odustala od njih. Bile su 2 sive koje su mi djelovale o.k., ali ne volim baš sivu boju.

  • Avatar Matuška

    Matuška

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, evo da se i ja napokon javim :) Bila sam na pregledu u utorak i da popravimo prosjek grupe - čekamo djevojčicu :) Sve je ostalo u redu, a krajem 18. tjedna sam i počela osjećati curku kako se miče <3
    Trudnoću od početka vodim privatno i ginekologica nije ništa posebno naglašavala da sad radimo veliki anomaly scan, samo je izmjerila sve kaj je trebalo, pogledala, pratila kak se beba miče i to je to. Rekla je da nema ni potrebe da idem na pretrage jer su prvi put svi nalazi bili dobri, čak ni OGGT. Jedino da ćemo napraviti briseve oko 30.tjedna. 
    Povremeno mi se javljala bol lijevo dolje kad bi se previše umorila, i rekla sam joj da me često bole sve kosti dolje nakon dužeg ležanja, pogotovo noću. Ali to je sve normalno jer se zdjelica širi i sve dok sam zatvorena rekla je da se mogu baviti bilo kakvim aktivnostima koje mi padnu na pamet :)

    [lilypie.com]

  • Avatar Matuška

    Matuška

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    I očito ne mogu savladati ovaj potpis kak se stavi 

    [lilypie.com]

  • Avatar Matuška

    Matuška

    Broj poruka: 43

    Prijavi adminu

    Evo i treći pokušaj :D

    Amelie, tak ni ja nisam bila sigurna, jer isto kad mi se već jako piša (tipa po noći),baš me jako počne bolit. Ali prođe odmah :) A za naprezanje isto već znam, moram leći i nema drugo

    [lilypie.com]

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Evo me… Zadrzat ce me u bolnici na promatranju. Ctg je ok, kao i sve pretrage do sad, ali posto sam imala prosli put rizicnu trudnoću oprezni su. Ujutro ce mi napraviti briseve i jos jednu pretragu pa cemo znati sto dalje. Moja doktorica kaze da bi mogla biti iritacija maternice koja moze uzrokovati prijevremeni porođaj. Nadam se da nije nista tako, niti ozbiljno i da sutra idem doma.
    Najteže mi pada sto mi fali moja beba, moj toddler od 20 mj koji me doma ceka i ne kuži bas zasto necu doci po njega, odnosno da moram ostati preko noci 😔

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Princess_Mimi

    Evo me… Zadrzat ce me u bolnici na promatranju. Ctg je ok, kao i sve pretrage do sad, ali posto sam imala prosli put rizicnu trudnoću oprezni su. Ujutro ce mi napraviti briseve i jos jednu pretragu pa cemo znati sto dalje. Moja doktorica kaze da bi mogla biti iritacija maternice koja moze uzrokovati prijevremeni porođaj. Nadam se da nije nista tako, niti ozbiljno i da sutra idem doma.
    Najteže mi pada sto mi fali moja beba, moj toddler od 20 mj koji me doma ceka i ne kuži bas zasto necu doci po njega, odnosno da moram ostati preko noci 😔


    Sve smo uz tebe 🥰 drzim fige da sve bude uredno i da si sutra sa svojim malenim doma 💜💜

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.