Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Hvala svima na brizi ❤️ Za sad ne znaju što je uzrok, budući da nisam otvorena, ali posto je privatna poliklinika nisu imali CTG, pa ako se bol ponovi ili pogorša idem ravno u bolnicu.
    Dobila sam cyclogest vaginalete koje moram stavljati do 34 TT svaku večer.
    Nisu mi ništa drugo ni spominjali od terapije. U Dublinu sam, pa tu možda imaju drugačije lijekove, iskreno nemam pojma 😅🙈
    Idući tjedan je opet kontrola pa ću do tad mirovati, koliko mogu uz dvogodišnjaka 😁

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Granger

    Granger

    Broj poruka: 446

    Prijavi adminu

    Baš mi je lijepo čuti vaše dobre vijesti kad sam sama već ovako u depri. Super super, nek se tako i nastavi.
    Monana nadam se da nisi već pokupovala nešto za dečkića. Mislim, nije da mora bit u bojama, ali ja u dućanu vidim samo rozo. Baš jučer kad me hematologica zvala kaže ona meni: joj, vidim da nosite djevojčicu, baš mi je žao vašeg novčanika. 😂😂😂 Što kažeš  Mallla jel tako?
    .
    Magnezij sigurno ne može štetit jer je ionako u funkciji pravilnog rada mišićnog i živčanog sustava. Ja na preporuku farmaceutkinje pijem KAL Magnezij malat.
    .
    Lijepo je vidjeti da se grupa puni, tako da dobro došle nove mamite.
    .
    Zvonkobonko odličan opis. Ja cijelo vrijeme osjećam takva okretanja. Do sad sam opisivala to ko ogromnu ribu koja se bacaka ko na suhom. To baš radi ponekad. A ponekad su baš udarci na nekom dijelu. Meni također iskače cijeli trbuh kad zvizne valjda nogom. A ne znam jel moguće, ali ponekad mi se čini i ko da napipam neki dio tijela bebe? Baš sam danas i mužu pokazala i on kaže da moguće. Sad me strah, ako je tako da joj nešto ne napravim. 

    👸36 (trombofilija)
    🤴36
    5.1.2022. ➕ (💉 Clexane) ➡️ 9/22 beba V 👶❤️

  • Avatar Granger

    Granger

    Broj poruka: 446

    Prijavi adminu

    Princess_Mimi

    Hvala svima na brizi ❤️ Za sad ne znaju što je uzrok, budući da nisam otvorena, ali posto je privatna poliklinika nisu imali CTG, pa ako se bol ponovi ili pogorša idem ravno u bolnicu.
    Dobila sam cyclogest vaginalete koje moram stavljati do 34 TT svaku večer.
    Nisu mi ništa drugo ni spominjali od terapije. U Dublinu sam, pa tu možda imaju drugačije lijekove, iskreno nemam pojma 😅🙈
    Idući tjedan je opet kontrola pa ću do tad mirovati, koliko mogu uz dvogodišnjaka 😁


    Možda si se malo preforsirala pa su mišići maternice tako reagirali. Najvažnije da je s bebom sve okej.
    Ako se ne varam progesteron kojeg ima puno na početku trudnoće izaziva onaj umor pa bi mogla možda to osjetiti kao nuspojavu…a što god da bude, ako je u korist, neka… 

    👸36 (trombofilija)
    🤴36
    5.1.2022. ➕ (💉 Clexane) ➡️ 9/22 beba V 👶❤️

  • Avatar Ruli

    Ruli

    Broj poruka: 275

    Prijavi adminu

    Cestitke cure na pregledima ❤️
    Mi čekamo ponedjeljak, idemo na 4D. 

    Meni beba turbo aktivna, okom se vidi kako se prevrće, a inače sam trbušasta tako da očito salo ne salo, nema veze :)  po noći me lupa, okreće se, show 😊

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Granger hmmm, vidjet ćeš 😬🤣 kupit ćeš hrpu nepraktičnih stvari, pa u početku ćeš još to i oblačit dok ti ne pukne film jer većina ultra cute stvari su turbo nepraktične, pa onda taman kad dođe vrime kad bi kao cirica mogla to komotno nositi bez kimplikacija dobiš curicu koja to ne želi i ne voli. A kad taman ti navikneš da je to jedna netipična curica ili točnije neočekivana curica (jer svi mi imamo stereotipe) nju uhvati faza šljokica, haljinica i onda imaš princezu za po selu i po gradu 😬🤣 I tako se to vrti u krug! Znači obadvije ne podnose trakice na glavi, a ima li što slađe od toga…pa tako ja imam kolekciju ne nošenih trakica, Haljinica pun ormar u svim brojevima i verzijama, neke nošene jednom, a neke ni jednom i tako bliže i tako dalje. Ipak i dalje kad nešto slatko vidim kupim u nadi možda….a ono ništa 🤷‍♀️

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Ja sam valjda jedina osoba kojoj su slade stvari za decke nego za curice 🙈🙈 uvijek se rastopim kad vidim te male stvari za deckice 🤭

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Aries5

    Ja sam valjda jedina osoba kojoj su slade stvari za decke nego za curice 🙈🙈 uvijek se rastopim kad vidim te male stvari za deckice 🤭


    I ja sam ta…uvijek slinim na robicu za dečke i baš mislim da je svega taman. Preslatki su mi mali čovječuljci.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Tarry

    Broj poruka: 494

    Prijavi adminu

    Cure jel vi nekad imate osjecaj da vam stidne usne oticu? Posebno u hodu..

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Tarry

    Cure jel vi nekad imate osjecaj da vam stidne usne oticu? Posebno u hodu..


    Bilo mi je jedno vrijeme tako tj osjetno, posebice kod dugog napora. Bila je riječ o proširenoj veni. Iako općenito stidne usne otiču i bez vena u trudnoći što zbog pritiska što zbog veće prokrvljenosti tog dijela tijela. Uglavnom ako ti smeta važno je onda izdvojiti vrijeme za odmor kada se to najčešće malo smiri.
    Eh te čari trudnoće.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Sad mi se događa nešto što nikada do sad nije pa ako koja ima neku pomoć pišite.
    Dio između grudi i ispod grudi je pod nekom vrstom crvenila. Mackam to kremama, neke pomognu malo, a neke ni malo. Tek kad sam počela mazati kremama počelo me i svrbjeti. Mislim da.mi je to grudnjak iziritirao kožu. Kako rješavate te probleme? Probat ću i s kupovinom većeg grudnjaka izbjegavat ponavljanje ovakvog stanja. Ako imate kakav recept za pomoć si ovom svrbežu i crvenilu slušam!

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.