Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mima_zap

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Princess Mimi koristila sam utrogestan( progesteron) vaginalno mjesec dana u prvom tromjesečju zbog hematoma i blagog krvarenja. Nisam primijetila nikakve nuspojave.

    [lilypie.com]
    3.2 prvi pregled i otkucaji
    26.4 veliki anomaly scan uredan, curka je 🥰
    Termin: 23.9. 💜

  • Zabicamala

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Hvala cure na dobrodošlici  Termin mi je 3.9. 

    [lilypie.com]

  • Dandelion0

    Broj poruka: 192

    Prijavi adminu

    Ja koristim Novalac i Magnezij citrat. Novalac još iz mpo priče, a magnezij sam počela prije 3 tjedna jer sam osjetila povremeno grčeve.
    Uuu, curkama se povećava broj. 😁 Čestitam!!! 

    Stiže nam curica 💓

    [lilypie.com]

  • Mima_zap

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Moana sjelo mi je 4257 kao i inače. Prvi mj. je bilo manje jer sam za dio dobila plaću s obzirom da sam radila desetak dana.

    [lilypie.com]
    3.2 prvi pregled i otkucaji
    26.4 veliki anomaly scan uredan, curka je 🥰
    Termin: 23.9. 💜

  • Teich25

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    Pozdrav svim novim curama! Baš mi je drago vidjeti da nas ima i da imate dobre vijesti s pregleda ☺️
    Ja inače uzimam magnezij ponekad, a sad nakon što su mi se javile bh kontrakcije, rekao mi je doktor da uzimam svaki dan. 

    👨‍🦱 27 🙋‍♀️25
    08.01.22. ➕

    14.09.2022. 💙
    [lilypie.com]

  • Teich25

    Broj poruka: 59

    Prijavi adminu

    zvonkobonko

    PrincesMimipa sta su ti rekli za uzrok? Ne zna se?
    Ajde valjda je bilo samo jedanput 🤞🏻🤞🏻🤞🏻
    .
    Cure jel netko ima osjecaj kao da se beba prevrce? To mi je danas prvi put bilo, ne znam kako bi opisala, ko da centrifuga u masini odradi jedan krug, malo me gurne sa svih strana i onda stane. Jel bi to bilo to?

    Ja bi rekla da je to okretanje jer ja tak osjetim s tim da se meni i vidi na trbuhu malo izbočina na jednoj strani pa na drugoj i onda mir 😂 

    👨‍🦱 27 🙋‍♀️25
    08.01.22. ➕

    14.09.2022. 💙
    [lilypie.com]

  • Zabicamala

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Moana

    Kratko samo? Jel koja na komplikacijama i prima naknadu?
    Danas su isplatili i vidim je doslo manje. Jel ima tko isti slucaj? I zasto to rade?


    Ja sam na komplikacijama i svaki mjesec mi sjedne isti iznos. Vidim da je i danas isto. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Bravo za preglede cure 🤩 Moana cestitam na curici do poroda mozda opet postane decko 🙊🙊
    Princess Mimi drzim fige da se vise ne ponovi, ja od utrogestana nisam imala nuspojave makar mi je zena u apoteci rekla da je bolje koristiti vaginalno jer oralno znaju biti nuspojave u smislu teskog sjedanja na zeludac pa u ranoj trudnoci znaju pojacati mucnine i izazvati vrtoglavicu

    Nove curke dobrodosle 🥰🥰 Zabicamala mi se pratimo moj termin je 2.9. 
    Magnezij ne koristim ciljano kao tablete ili prasak vec svaki drugi dan popijem oko casu- dvije Donata i to samo zbog probave, grceva nemam kao ni BH kontrakcija
    Od vitamina Elebaby 
    -
    Zvonkobonko centrifuga je jako dobra usporedba 😂😂 ma moj radi svasta jucer se okrenuo i udarao prema unutra, danas je u ne znam kojem polozaju ali me udara dolje ful nisko.. sutra dok popijem onu glukozu on ce izaci van 🙈

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Kokoloo

    Broj poruka: 350

    Prijavi adminu

    Cestitam svima na pregledimaaaa, bas mi je drago radi svih ❤️
    Moana, stvarno me svaki put zacudi kad tako krivo kazu spol! U kojem tjednu su ti rekli da je decko?
    Ja sam isto danas bila.na pregledu, sve je tip top odlicno, decko i dalje 🤭😁

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Mallla

    Mallla

    Broj poruka: 6880

    Prijavi adminu

    Princes nemam iskustvo s progesteronom u kasnijim tjednima, imam u početnim i meni je pojačavao umor i pospanost, sve drugo je bilo isto. Ali nenznam kako bi reagirala na njega u kasnijim tjednima. Drago mi je da je sve u redu i neka se zadrži tako.

    Moana, to promjena sad jel 😬 otpao pišulinac. Ništa malo više ležarine i bit će sve ok. Sjest će ti drugi dio komplikacija sutra, ako ne sjedne zovi. Zna se nekad tako dogoditi! Ja čekam porodiljni drugih 6mj pa nikako dočekat. A danas ih je puno primilo polovične iznose.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]
    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.