Jesenske bebe 2022. ☔🍁🤰

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Aries5

    Aries5

    Broj poruka: 549

    Prijavi adminu

    Ja cu staviti u krevet i ogradicu i poplun tj pokrivac ovisi o temperaturama, vrece za spavanje necu koristiti. Jastucic necu mozda odmah. I plisance necu stavljati u krevetic.
    Osobno sam stava da je novorodence preslabo da si samo prebaci deku ili poplun preko lica, a kamoli da se okrene, a kasnije kad ce se i moci okrenuti nije ni dekica ni poplun najlon vreca da se ugusi, s druge strane vjerujem da i ako prebaci da ce samo sebe uplasiti i pocet plakat aaa na kraju krajeva kako su vec neke cure pisale vecina gusenja se dogada vani (posebno Amerika) gdje su bebe same u sobi, kod nas se pretezito bebe uz nas mame i mislim da nas je priroda nagradila time da cujemo svaki sum u kreveticu pored nas
    Mene je vise strah staviti bebu u svoj krevet pa da se muz ili ja po noci nebi slucajno okrenuli nego staviti u kinderbet i pokriti 

    👩25
    🙍‍♂️29
    ➕️ 02.01.2022.
    Srceko 12.01.2022.
    TP- 02.09.2022.
    It's a boy 💙

  • Avatar Granger

    Granger

    Broj poruka: 446

    Prijavi adminu

    Mallla i Zvonkobonko čini mi se da sam ja već i sad nabavila dosta toga što mi neće trebati, a tek sam počela. Ali kad su mi svake hlačice baš jako slatke pogotovo kad imaju neke cvjetiće po sebi. I sama se sebi čudim jer sam ja osobno osoba stalno u crnom i sivom. Doslovno nemam nikakve boje u ormaru i sad sve to nešto rozo, ljubičasto…uf… Evo podvukla sam crtu pod haljinice za baš malu bebu jer mi se to čini baš nepraktično. To ću tamo za Božić prvi put nabavljati.
    Aries meni su isto zapravo za dečke stvari preslatke, pogotovo hlačice sa džepovima i košuljice karirane, ali nekako mi se čini da ne bih kupovala toliko toga.
    Tarry i ja sam to primijetila. Vjerojatno se radi o boljoj prokrvljenosti pa to stvara dojam kao natečenosti. Mislim da će biti još i više kako bude sve bolje vruće. Za crvenilo ne znam što reći. Mogu samo reći da mažem Nikel kremom protiv strija i okej mi je, nemam nikakvu reakciju. Al moglo bi biti od neke kombinacije kreme, vrućine i iritacije od odjeće.
    Što se tečaja tiče, mene zanima kako funkcioniraju ti online tečajevi koje priznaju u bolnicama? Ja bih da mi to riješimo što prije, a ne znam koji prijaviti. Ima netko savjet, link, nešto?
    Zvonkobonko i ja ću samo vreću za spavanje. Od kad sam pročitala ono što nam je ima linknula za početak neću stavljat ništa drugo. Onda s vremenom samo jastuk i poplun, a za pletenicu ću još vidjeti.

    👸36 (trombofilija)
    🤴36
    5.1.2022. ➕ (💉 Clexane) ➡️ 9/22 beba V 👶❤️

  • Avatar Granger

    Granger

    Broj poruka: 446

    Prijavi adminu

    zvonkobonko

    Granger ja sam prijavila tecaj doma zdravlja zagreb, ima ga je linkala nedavno.
    Jos se nije odrzao pa nemam dojmove.
    Mi cemo ga doduse odlusat cisto radi informacija, splitsko rodiliste za tate ne trazi nikakvu potvrdu
    https://www.zagreb.hr/trudnicki-tecajevi/453 [zagreb.hr]


    Hvala ti. Baš sam nekako propustila taj link. Mi ćemo odslušati zbog potvrde, a ja ću dodatno se uključiti u neke. Vidjela sam da i Roda navodno ima nešto. Kod nas u bolnici se traži potvrda, a tečajeve ne održavaju trenutno što je baš bezveze.

    👸36 (trombofilija)
    🤴36
    5.1.2022. ➕ (💉 Clexane) ➡️ 9/22 beba V 👶❤️

  • Zabicamala

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Za tečaj u domu zdravlja samo pošaljete mail na dom zdravlja iz kojeg želite slušati tečaj i oni vam par dana prije tečaja pošalju link i detalje na mail. Po završetku tečaja na mail dolazi potvrda i još neke informacije s tečaja.S obzirom da su sad online mogu ga iskoristit stvarno svi bez obzira na mjesto boravka.

    Zadnja dva dana me baš svrbi trbuh, nije strašno, ali je iritantno. Mažem ga od prvog dana i nije suh uopće. Ima koja savjet kako to dodatno ublažiti? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Mallla meni s to crvenilo pojavilo u prošloj trudnoći i kao panicar otišla sam doktoru koji mi je rekao da je to sindrom velikih grudi 😂 uglavnom, paziti da se što manje taj dio znoji i mazati kremom (preporuka za Cicalfate) trebalo bi proći kroz par dana 😁

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Zabicamala

    Za tečaj u domu zdravlja samo pošaljete mail na dom zdravlja iz kojeg želite slušati tečaj i oni vam par dana prije tečaja pošalju link i detalje na mail. Po završetku tečaja na mail dolazi potvrda i još neke informacije s tečaja.S obzirom da su sad online mogu ga iskoristit stvarno svi bez obzira na mjesto boravka.

    Zadnja dva dana me baš svrbi trbuh, nije strašno, ali je iritantno. Mažem ga od prvog dana i nije suh uopće. Ima koja savjet kako to dodatno ublažiti?


    Probaj mazati svaki dan ili dva puta dnevno, baby uljem ili nekom hidratantnom kremicom trbuh. Ako ne prođe, a čini ti se da nisu strije, spomeni ginekologu, za svaki slučaj (od kolestaze zna svrbiti trbuh i cijelo tijelo)

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Zabicamala

    Broj poruka: 95

    Prijavi adminu

    Princess_Mimi hvala na savjetu, probat ću popratit ovih dana da li se smanjuje. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    Dobro jutro trudnice😊 kako ste danas?

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Avatar Princess_Mimi

    Princess_Mimi

    Broj poruka: 481

    Prijavi adminu

    ima333

    Dobro jutroo.. 😉 Cak sam se naspavala, uz to sto me mali dosta gurkao cijelu noc.. onda ujutro razmisljam jesam sta slatko pojela prije spavanja, ali nisam. Odlucio se malo igrati po noci. E zato sad spava. 😂🙈
    Sad razmisljam na koji plac da idem po spavacice i grudnjake.. to meni najbolje kad vidim uzivo, a ovo po trgovinama mi se ne svida i skupo je.
    I da, skuzila sam da sam zadnjih dana ujutro dosta slaba i da mi se vrti. Sve dok nesto ne pojedem i malo legnem. Valjda mi mali isise sve kaj moze prek noci.
    Kak si ti?


    Možda ti fali željeza? Piješ normalno pre natalne vitamine?
    Ja upravo idem u bolnicu, opet bolovi, nadam se da nije ništa ozbiljno

    [lilypie.com]
    [lilypie.com]

  • Mima_zap

    Broj poruka: 164

    Prijavi adminu

    Ja taman idem doma s Vuk Vrhovca, dobila dijetu i poč. 6.mj moram odnijeti guk profile. Mislim samo mi je zadnji šećer bio malo povišen 8.8 a ok je do 8.5. Nadam se da će mi ovo proć ok i da me ne gnjave kasnije.

    [lilypie.com]
    3.2 prvi pregled i otkucaji
    26.4 veliki anomaly scan uredan, curka je 🥰
    Termin: 23.9. 💜

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.