🍁 Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Lorre

    Lorre

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Mame koje ste prošle skok sa 3 mj, kako je bilo? Ne znam dal ga upravo prolazimo ili kako kažete, to je njegov personality 😂 jede puuuno više, vrišti bez prestanka, place u snu, a kad spava to je jako kratko.. 

    Baby N 💙
    [lilypie.com]

  • Avatar bumac95

    bumac95

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Lorre mene je taj satrao. Najozbiljnije. Preko dana je ili bio na rukama, ili se derao. Jedan dan je bilo toliko loše da smo se išli do Slovenije vozit autom samo da malo šuti. Uhhh kad se sjetim 😂
    I trajala je dobrih tjedan dana ta nervoza. I onda je prestalo 🤷🏼‍♀️

    💙 Leon, 07.02.2017. 💙
    💙 Niko, 16.09.2021. 💙

  • Avatar Ljesnjak

    Ljesnjak

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Lorre

    Mame koje ste prošle skok sa 3 mj, kako je bilo? Ne znam dal ga upravo prolazimo ili kako kažete, to je njegov personality 😂 jede puuuno više, vrišti bez prestanka, place u snu, a kad spava to je jako kratko..


    Ja neznam kaj bi rekla za te skokove jer kao gledaju se po korigiranoj dobi, a ne kad je rodena i onda se to meni nista ne poklapa..ja bi isto rekla to je njen personality. Ali da, sve to od navedenog se dogada. 🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar Lorre

    Lorre

    Broj poruka: 200

    Prijavi adminu

    Super, znači da si nabavim normabele 🥴🤣

    Baby N 💙
    [lilypie.com]

  • Mia38

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Ljesnjak

    Lorre

    Mame koje ste prošle skok sa 3 mj, kako je bilo? Ne znam dal ga upravo prolazimo ili kako kažete, to je njegov personality 😂 jede puuuno više, vrišti bez prestanka, place u snu, a kad spava to je jako kratko..

    Ja neznam kaj bi rekla za te skokove jer kao gledaju se po korigiranoj dobi, a ne kad je rodena i onda se to meni nista ne poklapa..ja bi isto rekla to je njen personality. Ali da, sve to od navedenog se dogada. 🤣


    Ma tako i meni… vise mi se poklapaju s terminom rođenja nego predviđenim terminom.

  • Avatar Ljesnjak

    Ljesnjak

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Lorre

    Super, znači da si nabavim normabele 🥴🤣


    Mene kod tih skokova najvise smeta plac popracen izvijanjem prema natrag, ona je sad u toj fazi..😩 a tak je zilava da imam osjecaj da se bude sva popigala, nemma tu onda utjehe ni u maminim ni tatinim rukama vec jednostavno ju stavim negdje gdje ju mogu njihat ili vozit da barem nije spigana. 😑

    [lilypie.com]

  • buhtlica34

    Broj poruka: 726

    Prijavi adminu

    Lorre, meni ti je isto tako bilo kao tebi i Bumcu.
    Počelo je sa njenih 10+4 tjedna, i trajalo do jučer (11 tjedana). Ja gledam po tjednima od rođenja. Eto meni su uranili, da je po terminu još bi kasnije bili. Ali bilo je ajme meni, nema utjehe u ničemu, a spavanje katastrofa, ona se toliko bacakala u snu da sam ja mislila da će zaglavit u prečkicama od krevetić a!
    Zadnja dva dana je puno bolje, tako da mislim da je prošao skok (nadam se), vratila se nocas na normalno spavanje a i danas je fino preko dana spavala. Neke nove vještine nisam primijetila, osim što još više priča 😂
    E da, meni je pomoglo hopsanje po pilates lopti

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Zara7

    Zara7

    Broj poruka: 630

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure
    Carpe jako mi je žao ☹☹ pretužna situacija za sve uključene, baš se zapitaš i sve preispitaš kad tako nešto čuješ. Prepretužno, držite se 🥺
    Sweetdream ajmeeee, pa strašno za pročitati kamoli za proživjeti. 😔😔 žao mi je što dido nije upoznao unučicu ☹ 
    Marela, Buhtlica ja od početka dajem jednu cicu po podoju i imam osjećaj da su mi se cice savršeno prilagodile tom sistemu 😂 točno čim ih opipam (nekad i samim pogledom) znam koja je na redu. 😁 On super napreduje, odlično dobiva na kilaži, po danu jede svaka 2, 3 sata i čini mi se da je sve ok, nema nervoze nakon jela. Zašto vi dodajete bočicu, po čemu vam se čini da im je malo? 😊
    Mišić 💜 velika naša cura 💜
    Lorre uuuuf taj skok nam je i najduže trajao i bio daleko najgori od svih…nama nije bilo toliko dnevne nervoze koliko mu se odrazilo na (ne)spavanje 🤯 poludili smo. 

    J. 👦🏼 10.mj. 2021. 💚
    L. 👶 1.mj. 2024. 🧡
    [tickerfactory.com]

  • Avatar Zara7

    Zara7

    Broj poruka: 630

    Prijavi adminu

    Leah

    Bok mamice, nisam se dugoooo javljala, ali vas citam svako malo i dosta mi je vasih savjeta pomoglo.
    Moja sucut Nataliji i Carpe, stvarno mi je tesko pojmit da odlazi toliko mladih ljudi😪
    Moja curica je postala prava bebica. Dojena je beba i cica prek dana svakih sat vremena po cca 10-15min, po noci ide spavat oko 8 pa se budi za cicu u 12,3,5,7 i u 8 se probudi i tada mi je najslada i nagradi me s osmjehom i gugutanjem, najljepsa jutra. Spava iskljucivo na trbuhu drugacije nece (znam da nije.preporuka, ali zna sama dic glavu i bljucnut ako treba i sve funkcionira). Uspavljivanje nam izgleda tako da pocica, podrigne stavim ju u kinderbet ili gnjezdo upalim white noise (blazen bio ko ga izmislio/otkrio).
    .
    Kapi joj dajem biogiaiu s vitaminom d i kids colic (imala je jake grceve, sada prolaze). Puuuno prdimo i kakamo svaka 2 do 3 dana. Trenutno smo u fazi guranja ruke u usta i jaaaako puno slini , ne znam od cega tako jako slini, ne cini mi se da joj zubici krecu.
    .
    Puno hodamo i secemo i bas vidim da joj godi svjezi zrak.

    Svasta bi jos nesto natipkala, ali se probudila pa idem na nas ritual smijeha i price. Pozdrav svima 🥰 e da i da vam kazem SVE ste super mame!!


    Super da si se malo javila, drago mi je da curka lijepo napreduje 🤗🤗

    J. 👦🏼 10.mj. 2021. 💚
    L. 👶 1.mj. 2024. 🧡
    [tickerfactory.com]

  • Avatar SamoMalo

    SamoMalo

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Sto se tice dohrane, ja bih gledala spremnost bebe. Neke od znakova koje sam primjetila s prvim: samostalno posjedanje i cvrstoca trupa, otvaranje usta dok ja jedem, lijepo je prinosio stvari sam ustima… kombinirala sam gnjeceno prvi mjesec a onda skroz krenula s blw metodom. Krenula sam sa starijim s 5,5mj. Sad, mladi nema sanse da prije 6mj bude spreman jer je puno manje aktivan, motoricki mrvu zaostaje i tak 
    Svaka beba za sebe.
    Mi smo zadnjih par dana u skoku s 3mj (valjda) i bome je gadno. Spavanje se uzasno poremetilo, budno vrijeme je 90% cendrav i nervozan i na rukama.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.