🍁 Jesenske bebe 2021. 🍁

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar SamoMalo

    SamoMalo

    Broj poruka: 386

    Prijavi adminu

    Boze Carpe, ne mogu opisat koliko mi je zao!

    [lilypie.com]

  • Avatar CarpeDiem.

    CarpeDiem.

    Broj poruka: 859

    Prijavi adminu

    Zao mi je što mracim. 
    Hvala cure, htjela sam napisati dva blaza moždana medjutim mozak mi jednostavno nije funcionirao. Djecaku smo rekli isto jutros u 7, pokušala sam ga pripremiti u skladu sa njegovim godinama da je i ovakav ishod moguć čim su dr. tako rekli pa je jutros “stabilnije” primio vijest, koliko može biti stabilan sa svojih 10 godina i prihvatiti gubitak majke. 
    Trebat će vremena da se oporavi i prodje sav proces žalovanja koji će trajati sigurno nekih 6 mjeseci intenzivnije.
    Kumin suprug je trazio obdukciju bez obzira što se zna da je moždani razlog smrti. Inače 2 vakcine je izuzetno dobro podnjela bez ikakvih nus pojava da tako napišem. Bila pozitivna 3 puta i preležala virus iza toga “na nogama” što bi rekli. Osim što se povremeno zalila poslije te druge doze da je boli glava (sto je inače bilo rijetko).  Prve dvije moderna, treca pfizer u nedostatku moderne. S obzirom na obdukciju sahrana neće biti prije petka, i da li će biti dostojna zbog sve ove situacije..
    Hvala još jednom svima, ja ću se malo povući ovih dana pa se čujemo kad ovo sve malo prodje.

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar bumac95

    bumac95

    Broj poruka: 654

    Prijavi adminu

    Carpe uzasno mi je zao. Nemam rijeci vise od toga :( 

    Sunce da meni 😅 rekla je da su nove preporuke od 6 mj, ali da ako želim mogu krenut već sad. Pričekat ću sigurno još mjesec dana, a onda ću vidjet kako ćemo :D
    Nedavno sam uhvatila na Twistshakeu neku ludu akciju i kupila komplet stvari za dohranu (valjda 20 stvari ima) za 500 kn 😍 odem neki dan u interspar i vidim samo tanjur i podlogu za 300 😂
    Javim dojmove za to kad krenemo papati :D

    💙 Leon, 07.02.2017. 💙
    💙 Niko, 16.09.2021. 💙

  • Avatar SweetDream15

    SweetDream15

    Broj poruka: 286

    Prijavi adminu

    Natalija91 moja sućut, drži se ❤️ znam da je teško, tvoja bebica je tu, izlječit će tugu.. evo podijeliću i ja nešto s vama,  nama je prošla g bila užas. Dok sam bila trudna tek 4 mj izgubili smo muževog tatu (srčani) čovik se tek vratio iz Njemačke nakon dugo g i odlučio ostat u Hrv. Ali nažalost ništa, i nije doživio prvu unuku vidjeti 😭 nakon 2 tj moj tetak (srčani) zdrav čovik, moguće možda od cijepiva ko zna… Nakon 2 tj opet moja tetka(rak, zadnja faza).
    Tuga, bol, užasna godina iza nas. 😭😭
    Ove godine umalo izgubismo od moje kume mamu, zdrava žena odjednom nie mogla disat, padala po kući, odma na hitnu, nisu joj znali pomoć već spojili na kisik samo. Doslovno kaže su gledali u nju i nidu znsli šta s njom. I rekli su joj da se stvorio mjehur na plućima koji je pritisnuo žile i šta već (od cijepiva) i nije imala dovoljan dotok kisika u mozgu.. skoro je bila gotova 🙄🙄 Bogu fala sve završi dobro 🙏 
    Čuvajte se cure, svaki dan provedite vrime sa svojim voljenima i bližnjjima, ovo su čudna vremena, svašta se događa. Nemojte poslije da Vam bude žao ❤️

    👩‍💼 25
    🤵 29
    L 06.11 - happiness 🍀❤️
    [lilypie.com]

    [tickerfactory.com]

  • buhtlica34

    Broj poruka: 726

    Prijavi adminu

    Carpe, moja sućut, držite se, pretužno je to..
    Vezano za dohranu, znam da je 4 Mjeseca prerano, ali zašto sa 5 nije preporučljive krenuti? Ne znam ništa o tome, nisam uopće to još počela proučavati, pa čisto da znam..
    Tracy_ hoćeš ponovno ići capnut resicu ili ćeš čekati da poraste? Spremljene su vježbe 😎
    Nisam upamtila tko je pisao, ali ja Mili u zadnje isto dajem obe sise, a preko podne joj ubacim bocu. Čini mi se da mi količina mlijeka opada i da joj nije dovoljno, iako ona redovno bljucne nakon podoja, pa onda ne znam ni šta da mislim.. Sinoć sam joj npr dala da doji, pa je nakon toga popila 150 ml boce i onda opet cicu jer me grebala I plakala za još. Znači mala se najela ko prasica ljudi moji, ja nisam mogla vjerovati koliko je pojela. Čak nije ni bljucnula nakon toga previše..
    Leah, tako nekako je i kod mene, svako malo jede. Eto jedino preko noći nije tako, nego se budi jesti 2 puta. 

    [tickerfactory.com]

  • Avatar Mišić

    Mišić

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Carpe moja sucut… jednostavno prestrasno.. 😩
    SweetDream ajme koja godina 💔💔💔 nadam se da ce ova biti bez takvih zalosti

    [lilypie.com]

  • Avatar Mišić

    Mišić

    Broj poruka: 680

    Prijavi adminu

    Mi smo jucer bili na sistematskom, sve je ok, curka ima 7700 g i skoro 67 cm. Jucer je primila 2. dozu Hexacime i Synflorixa, popodne je dobila malu temperaturu koja je nakon cepica brzo pala (ujutro sam joj dala i jedan preventivno). Pedijatrica je rekla da mogu lagano poceti razmisljati o uvodjenju dohrane pa sam joj rekla da namjeravam poceti za koji tjedan i rekla je da je to ok. 🙂

    [lilypie.com]

  • Mia38

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    Grozne ljudske sudbine! Nikad ne znas kad ce kraj! Ja ovih dana posebno vise grlim i ljubim moje zlato u skoku.

    Pridruzujem se klubu uskoro celavih mama. Ako je netko pronasao lijek podijelite. Ja pijem Elemama vit, al ocito to nema nikakav utjecaj.
    Sutra smo kod gastroenterologa. Nadam se konacnom nacinu rjesenja nasih problema s trbuscicem i konstatnih prduckanja i plakanja zbog grceva.

  • Mia38

    Broj poruka: 188

    Prijavi adminu

    bumac95

    Carpe uzasno mi je zao. Nemam rijeci vise od toga :(

    Sunce da meni 😅 rekla je da su nove preporuke od 6 mj, ali da ako želim mogu krenut već sad. Pričekat ću sigurno još mjesec dana, a onda ću vidjet kako ćemo :D
    Nedavno sam uhvatila na Twistshakeu neku ludu akciju i kupila komplet stvari za dohranu (valjda 20 stvari ima) za 500 kn 😍 odem neki dan u interspar i vidim samo tanjur i podlogu za 300 😂
    Javim dojmove za to kad krenemo papati :D


    Na njihovoj stranici jos ima akcija na neke komplete 70% pa tko se blizi dohrani neka pozuri

  • Avatar Ljesnjak

    Ljesnjak

    Broj poruka: 210

    Prijavi adminu

    Mi se isto lagano pripremamo za dohranu, ja planiram tocno sa navrsenih 6 mj. Kupili smo nutribaby xl, htjela bi nam kuhati zajedno kad god se moze. I nekako nebi htjela sve u kasice, mislim da cu krenut sa gnjecenjem pa vidjet kako dalje. Sa twistshakea sam narucila onaj komplet kadice isto na super snizenju, samo sam jako dugo cekala paket. Idem bas sad skicnut te stvarcice koje spominjete. Ja imam razne termosice za cuvanje hrane, imam silikomske posudice za finger food i imam one termo osjetljive zlice od tommee tippee. Ima li neka od vas savjet kaj bi nam jos trebalo.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.