Jesenske bebe 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • bulba

Broj poruka: 195

Prijavi adminu

Cure ja sinoć došla s pregleda. Sav dobro drži , beba super, na zadak je. Točno na ulasku h 29 tjedan teži 1300 grama sto me doktor prepao da je previše radi mog gestacijski dijabetesa. Ja sam od početka trudnoće do dnaas dobila dvije kile. Kolikonsu vaše bebe teške?
    Mimi bas mi je zao sto su te ostavili ali za vas oboje je tako najbolje. Ja sam ležala prije nego sam se odlcuila za Petrovu na sv duhu. Meni se dogodila potpuno ista stvar kao tebi ali malo ranije pa sam stigla dobiti serklazu koju u Petrovoj rade. Srela sam veliki broj žena s tom dijagnozom i evo hvala Bogu sve su izdržale do sigurnih tjedana uz pomoć terapije. Kako provodiš Dane u bolnici ? Jesu cimerice ok? Malo je na sv duhu problem odjel , nema TV, wc se djeli na sve sobe. 
    Moj savjet pripazi kad ides na wc , ja sam pokupila streptokok urinarno i bila dva tjedna na antibiotiku i nakon toga sam se otvorila. Treba na briseve i uk jako obratit pažnju. Terapiju pijem istu kao ti samo su mi dali da budem doma . Drži se 
    Jako me brine jel iIsabela dobro i zašto nam se nije javila.

https://lilypie.com/Maternity_code.php# [lilypie.com]

Tejic

Broj poruka: 376

Prijavi adminu

Hmm e hvala vam na smjernici o toj nepropusnoj podlozi.. Ajmee koliko stvari ima da ne znam 🤔🙄 kad ustanem cu bas raspakirati ovu sto imam pa vam pisem kakva je.
    *
    Sto se samog madraca tice, bas sam tu procitala jos prije da sad kad je beba tak mala nije toliko ni bitno kalav je madrac jer je beba lagana, a kad vec poraste i dobije odredenu kilazu onda treba birati kvalitetan madrac.. E sad od koje je to kilaze pa nadalje stvarno neznam. Mi smo uzeli u Kretexu madrac, cca 300 i nesto kn cijena.
    * I dobro jutro svimaaa 😊 ja ustala na wc al je i babac odlucio probuditi se I odraditi jutarnju gimnastiku 😅😅

[lilypie.com]

Princess Mimi

Broj poruka: 778

Prijavi adminu

Bulba, da na Sv duhu koliko ja znam ne rade serklazu. 
    Odjel je dosta lose sređen ali uspjela sam dobiti novi krevet pa da ne upadam ko u onaj stari 😂 nema posjeta ali mi je muz donio dolje sve do trijaze pa su mi oni proslijedili stvari.
    Puno mi je jucer onaj lijek pomogao pa sam cak i spavala 😊
    WC svaki put obrisem antiseptikom prije nego sjednem, nadam se da necu nis pokupiti🙄
    Nakon koliko su te pustili doma na mirovanje?

[lilypie.com]

Demetria

Broj poruka: 736

Prijavi adminu

Dinosaurus

Ja sam trenutno na +9 i mislim da cu morat malo pripazit sa sladoledima i kasno vecernjim sendvicima 🙈 skoro 2kg razlike od zadnjeg pregleda koji je bio prije 2 tjedna… Onak d fak. 😵
    Nepropusna podloga se uvijek stavlja npr od polovice krevetica pa do dna i onda stavljas bebu na krevetic tako da joj glava i ramena budu na dijelu krevetica bez podloge jer ako se beba okrene ili sl moze se ne daj boze ugusit. Kroz te nepropusne podloge se ne moze disat

Dinosaurus vam je lijepo objasnila. Zato te podloge i budu manje od standardne veličine madraca. Sjećam se da ni moja majka nije nikad stavljala preko cijelog kreveta. To možda tek tako iza 3 godine kad se sam možeš okretati.

naša vesela lista se nalazi na 277 stranici.
    *
    Cure za kavu u Splitu javite se na vanjskimail@gmail.com
    *
    [lilypie.com]

slatke_brige

Broj poruka: 262

Prijavi adminu

Dobro jutro curke. Svečano a trudničko? Gdi ima za kupiti 😄😄😄

https://lbdf.lilypie.com/KXDLp1.png [lbdf.lilypie.com]
    🍼💙👶💙

plavo_nebo

Broj poruka: 88

Prijavi adminu

Sto smijemo piti od tableta protiv bolova? Nocas me glava ubijala a nisam imala nista od tableta pa da odem kupiti ako se nastavi :(

[lilypie.com]

mc_mouse

Broj poruka: 1009

Prijavi adminu

Slatke_brige, imaš na ASOSU i besplatna je dostava, dođe u roku pet dana. Imaš i na H&M nešto, ali mi je ASOS top. 

Princess šaljem ti pozitivne vibre, vjerujem da će sve biti ok ❤️
    Nepropusna podloga imam dvije one kraće iz IKEE. Mada mi se nikad nije dijete okrenulo na lice, uvijek bi ostala glavica u stranu, nisam to još nikad vidjela stvarno. Bolje osigurati da nema oko djeteta vezica od “ogradica” nekakvih i bespotrebnih igračaka.
    Robica meni će mama oprati sve u osmom mjesecu i ne namjeravam onda prati opet. Kolica su složena i prekrivena, ne mogu dočekati šetnje 😂

[lilypie.com]

[lilypie.com]

Marta14

Broj poruka: 1657

Prijavi adminu

Smijes paracetamol plavo nebo.Ako imas Lekadol..
    Haljina ima na Zalandu isto, mozda ima nesto i u Mama Nova trgovini.
    Bulba pa moja je imala u 25/26tt 1kg, to je tu negdje..
    Drago mi je sto je pregled ok prosao 🍀

Dobro jutro!!

A💜
    [lilypie.com]
    2014 💙 A

Marta14

Broj poruka: 1657

Prijavi adminu

Mouse kakve podlige iz ikee? Daj link pls, ja nis ne kuzim.. U ikei sam gledala dala podloge i pasu taman na madrac, nista nije krace 🙄

A💜
    [lilypie.com]
    2014 💙 A

• mjesecina2410

Broj poruka: 50

Prijavi adminu

Dobro jutro svima! Nadam se da ste lijepo spavale.. Ima tog dosta za pratiti..
    Prvo zelim svu srecu curama koje su u bolnici,na pregledima, i da sve dobro prodje, drzimo fige za vas i vase malene! 
    Posteljina - ja sam dosta tog uzela u Ikei, posteljinu s gumicom za madrace, i cijelu- al isto mislim da se to nece jos dugo koristiti,al eto nek bude.. i kod njih smo.kupili madrac, iskreno isto nismo bili.pametni kako sto treba, pa smo uzeli tak neki srednje cijene, debljine 10cm.. za pocetak nije valjda bitno kakav je, sve im je valjda tvrdo u pocetku..valjda.. meni je prvo ovo dijete,tako da sve u hodu ucim,pojma nista nemam.. Evo,prvi glas ovo za nepropusnu podlogu za madrac.. al isto me buni, sto je moja na gumicu.. a htjela sam one ogradice za krevetice, pa sam isto naletila na clanak doktora da se to bas ne preporucuje, da moze past i ugusit dijete.. kud.god okrenes nesto ima.. i sad mi vec to na zivce ide..  
    Lijekovi sastava paracetamola mozemo piti u dozi od 1g slobodno.. cak do tri tablete dnevno,ovisno kakvi su bolovi.. 
    Kilaza bebe - na pocetku 26 tjedna je imao 1100g, dr nije nista komentirao.. a poslije sam skuzila da i je malo krupniji.. nije ni meni kilazu komentirao, a sad sam vec na +13, bas idu kile.. a i cijelo vrijeme apetit imam velik..sad malo manje zbog vrucina i javljanja zgaravice.. al bitno je da je beba dobro, bit ce vremena za skidanje kilograma..
    I robica, police,stvarčice sve lijepo izgleda..:-) 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.