Jesenske bebe 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar enana

    enana

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    Jutro svima! Da nam ovaj tjedan donese samo lijepe trenutke 😘
    Sanja super za spavacice, ova iz Plodina dugih rukava mi djeluje bas odlicno…svaka ti cast ako si ti obilazila sve te trgovine, meni se to ne da nikako, nisam bila u trgovini valjda jos od prije korone, jadan muz sve on obilazi i kupuje, vec je lud, i onda jadan dodje doma pa mora slusat mene sta je zaboravio il krivo kupio 😂😂 izvlacim se na trudnocu i hormone 😅

    https://lbdf.lilypie.com/JXH0.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar Marta14

    Marta14

    Broj poruka: 2134

    Prijavi adminu

    Lepepa

    Dinosaurus

    Bulba i loma sretno! 🤗💞
    Nekako se nadam da je sa Lepepa na kraju isto sve ok. 🙏
    Marta razmumim te skroz. Kad pocnem razmisljat o tome da cu uz sina imat jos jedno dite nepojmljivo mi je da ih mogu oboje toliko volit. Ali svi kazu da se ta ljubav ne dijeli nego udvostruci pa eto bolje ne razmisljat o tome unaprid nego jednostavno pustit da kad dode beba dode i ta ljubav 😊
    I masnice i tetre su divnee 😍 odakle su??

    Draga, ja sam ti cijelo vrijeme super, mislim da si me zamijenila sa nekom drugom curkom 😏😘
    Čitam i pratim vas stalno. 😚
    Curkama koje su u bolnici/mirovanju saljem pozitivu i sigurna sam da ce svima sve bit ok, divim vam se! Nama ostalima drzim fige da do kraja sve bude ok kako je i do sada!


    Mislim da smo sve mi misle da se o tebi radi, nesporazum. Srecom! Drago mi je sto si ti dobro 🙂🍀a nadam se da je i druga cura dobro 

    Dinosaurus masne su Free Spirit Atelier, tetre Baobaby. 

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Marta14 masnice i tetre su divnee 😍 odakle su?? 
    Sanja* uzela sam i ja L i rozu i tu cvijetnu. Čini mi se prekratko i glupo mi stoji na ramenima i u rukama tj kod laktova, mislim da bi ih ići vratiti nebu uzimati manji broj.
    Baš sam razočarana htjela sam ih nositi ovako po kući kad beba dođe, jer tko će skužiti da je to spavaćica osim mene. 

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • LoMa

    Broj poruka: 290

    Prijavi adminu

    Bulba jesi dobila cimericu? Ja evo još uvijek čekam premještaj 👀
    Spavaćice našla sam sad u plodinama u katalogu s kretskim rukavima po 40kn, gumbići po sredini…

  • Deleted user

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Demetria, da, bila bi baš zgodna za po doma. Šteta da ti ne odgovara. I ja sam, moram priznati, malo razočarana stvarima iz Lidla ovaj put al zato mi je ova iz plodina baš ugodno iznenađenje. 
    Zaboravila sam reći da sam u kauflandu uzela i jednu twistshake bočicu. Došla doma, otvorila ju i skužila da ne znam baratati s tim svim dijelovima 🤭 vrijeme me pregazilo haha

  • Avatar Ninche9

    Ninche9

    Broj poruka: 1297

    Prijavi adminu

    Marta masne su preljepe i sve mi se svida a osobito tvoja nova slika profila.
    Sanja hvala ma recenzijama, meni se svida spavacica iz lidla al kazes glup je model?
    Gdje da kupim neke lagane hlacice za po doma ili plazu, ne moraju bit trudnicke?
    Banana kako si, u kojem su tjednu sada? 

    [lilypie.com]

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Ninche9

    Marta masne su preljepe i sve mi se svida a osobito tvoja nova slika profila.
    Sanja hvala ma recenzijama, meni se svida spavacica iz lidla al kazes glup je model?
    Gdje da kupim neke lagane hlacice za po doma ili plazu, ne moraju bit trudnicke?
    Banana kako si, u kojem su tjednu sada?


    Ja sam uzela u lidlu hlačice sad su u katalogu za na plažu i po doma. Obične crne i bijele na zelene tanke linije.
    Ok mi je veličina.
    Za spavaćicu ću još vidjeti do srijede tada idem opet blizu tog Lidla, možda da probam broj manji, ne znam, ali rukavi su mi glupavi, kao da sam mušku košulju obukla neku extra large

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

  • bulba

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Loma nisam dobila nikoga, gdje si?

    https://lilypie.com/Maternity_code.php# [lilypie.com]

  • LoMa

    Broj poruka: 290

    Prijavi adminu

    bulba

    Loma nisam dobila nikoga, gdje si?


    Još uvijek u predradaoni, navodno čekaju da tu s odjela nazovu da mogu doći  👀
    Evo kaže sestra navodno sad iza ručka dolazim… čuvaj mjesto ☝️🙂

  • Deleted user

    Broj poruka: 30

    Prijavi adminu

    Bila sam jutros na pregledu, 28+3 tt, beba ima 1300 g, a ja sam od početka trudnoće 4 kg u plusu. Kaže da je normalna ta preponska bol i provjerio je, skroz sam zatvorena. 
    Rekao je da beba odlično napreduje, da je velika, pravo muško, sve mi je pokazao di je i što radi te je zaključio da beba “uživa Boga svoga” 😅

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.