Jesenske bebe 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar klupko_srece

    klupko_srece

    Broj poruka: 365

    Prijavi adminu

    Pozdrav curke. Čitam vas ali ne stignem pisati. Kod mene čiščenje, pripremanje u, punom mahu naravno uz puno odmora….. Odbrojavam lagano do idućeg ponedjeljka onda je kontrola, ctg i onda budemo čuli dal se termin pomaknu ili je isti. … Evo 33 tjedan je tu lagano Odbrojavam do 34 ide vrijeme jako brzo. Cure koje ste u bolnici, na strogom mirovanju čitam i vas jako mi je teško iskreno čitati kolko ste u strahu. Lako meni napisati drži se, bude sve ok a znam šta prolazite jer sam i sama to prošla. Lijepo je znati da je neko uz vas, ali nema tih riječi koje umanje strah, i tugu. Samo slušajte doktore tamo su radi nas 💙❤️❤️❤️❤️💞💞💞💞 šaljem vam pozitivne misli. Curke koje ste sebe slikale, svoje buše, stvari za naše mrvice prekrasne ste i vi i sve. 😍😍😍😍 Ja bi stavila ali nemam poima kako🙃😮……  Vama na pregledima sretno 🍀🍀🍀🍀 ne zenam curke koje ste preko 30 tjedna kako se osjećate ali mene sve više strah lovi. Nadam se da bude sve ok, i da bude malac dobar na porodu ali nek još malo pričeka🙃

  • LoMa

    Broj poruka: 290

    Prijavi adminu

    Bulba jesi ti na pt1 ili pt2? Sad čujem da je idem na pt2

  • Deleted user

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Ninche9

    Sanja hvala ma recenzijama, meni se svida spavacica iz lidla al kazes glup je model?


    Pa ne baš da je glupi model, al nije trudnička pa eto, meni je na knap sad već. Nije uračunat prostor za trbuh ko na njihovim trudničkim stvrima. Više imam prigovor na materijal jer je ko košulja a ne spavaćica. Pamuk je, nije loš, ali nije rastezljiv i, meni osobno, takav glatki, skliski pamuk nije tolko udoban ko obični pamuk. 
    Baš kak Demetria veli, za po doma bi bilo super. Na tajice isto može. Bez trudničkog trbuha ovak velikog kakvog sad već imamo. Manji trbuščić stane.

  • bulba

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Da me ubiješ nije ne znam koji sam. Bojim se da sam sada na pt1, možda odeš u sobu 14 ona je najbolja soba. Doći ću ja do tebe kad javiš u kojoj si sobi. 

    https://lilypie.com/Maternity_code.php# [lilypie.com]

  • LoMa

    Broj poruka: 290

    Prijavi adminu

    bulba

    Da me ubiješ nije ne znam koji sam. Bojim se da sam sada na pt1, možda odeš u sobu 14 ona je najbolja soba. Doći ću ja do tebe kad javiš u kojoj si sobi.


    Možda ti piše na ovom papiriću kaj se dobije uz hranu 🙂

  • bulba

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Loma ides kod mene, možda bude stvarno soba 11

    https://lilypie.com/Maternity_code.php# [lilypie.com]

  • LoMa

    Broj poruka: 290

    Prijavi adminu

    bulba

    Loma ides kod mene, možda bude stvarno soba 11


    Jedva čekam da se maknem odavde, žene vrište danima i noćima 🥺

  • bulba

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Strašno mogu misliti, pa zašto tako dugo čekaju da spuste. Doći ces u 11 ili 12.   A Di je cura koja bila s tobom

    https://lilypie.com/Maternity_code.php# [lilypie.com]

  • LoMa

    Broj poruka: 290

    Prijavi adminu

    bulba

    Strašno mogu misliti, pa zašto tako dugo čekaju da spuste. Doći ces u 11 ili 12.  A Di je cura koja bila s tobom


    Ona je imala neku vezu pa je otišla na odjel do joj je tak doktor odmah ujutro, odjel je cef ili ces..tak nešto su spominjali

  • bulba

    Broj poruka: 199

    Prijavi adminu

    Javi kad si na odjelu i kad saznaš koja si soba.

    https://lilypie.com/Maternity_code.php# [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.