Jesenske bebe 2020

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    enana

    … nisam bila u trgovini valjda jos od prije korone, jadan muz sve on obilazi i kupuje, vec je lud, i onda jadan dodje doma pa mora slusat mene sta je zaboravio il krivo kupio 😂😂 izvlacim se na trudnocu i hormone 😅


    Haha bio je jedan u Lidlu, jednom rukom kopa po stvarima a drugom drži mobitel, “Ima roznih ali nema plavih. I ima veličina 37, 38,…” 😄  i tak ok jednog do drugog odjeljka

  • Deleted user

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    LoMa

    bulba

    Loma ides kod mene, možda bude stvarno soba 11

    Jedva čekam da se maknem odavde, žene vrište danima i noćima 🥺


    Izdrži još malo 🤞🍀

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    Cure jeste li za to da otvorimo novu grupu ovdje na forumu, ova je sad pocela jako stekati pa se prebacimo u novu?

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 539

    Prijavi adminu

    Banana svaki put te zaboravim pitati, jesi isprobala kremicu za trbuščić iz dm paketa? 🙂 ja sam bila zadovoljna s njom, kad sam potrošila uzela sam dm-ovo ulje alverde ali nisam zadovoljna. Upije mi se u odjeću i zapravo sve bi bilo ok ali kak su sad te vrućine, ko da se užegne i usmrdi 🙄 vraćam se nivei soft, dugogodišnjoj prijateljici haha

  • Avatar enana

    enana

    Broj poruka: 235

    Prijavi adminu

    https://ibb.co/ggRV03H [ibb.co]
    Stigla prva narucena robica 🤩 sad vas kuzim sto pisete da ju stalno preslagujete i gledate, sva sam se rastopila kako je to malo i slatko ❤

    https://lbdf.lilypie.com/JXH0.png [lbdf.lilypie.com]

  • Avatar Talija

    Talija

    Broj poruka: 397

    Prijavi adminu

    Unakit, Loma, Bulba i Princess Mimi! Sretni! Držim vam fige da sve bude dobro s vama! 
    Pratim, citam, ali slabo stignem pisati! Uz vas sam 💕😘

    [lilypie.com]

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    enana

    https://ibb.co/ggRV03H [ibb.co]
    Stigla prva narucena robica 🤩 sad vas kuzim sto pisete da ju stalno preslagujete i gledate, sva sam se rastopila kako je to malo i slatko ❤


    Vidis da nisam luda 🥰🥰🥰🥰🥰 preslatko je 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 340

    Prijavi adminu

    Hej svima. 
    Tejic i Vita hvala na lijepim rijecima :)
    Unakit, Loma, Bulba i Mimi i sve koje ste na strogom strogom mirovanju drzite se! :) 
    Ko ima pregled ovaj tjedan sretno, a sve ostale uzivajte i pomalo! :) 

    Napokon i ja sam nocas koma spavala, al to jer me bilo strah pregleda danas. Odmaraj danas. Natipkam kad prodem sve teme… Da molim te otvori novu, ova ful steka xD 
    Tina aha ok, kuzim. Hvala na info. 

    Ja sam radila kegelove od pocetka trudnoce do cca 20 tjedna kad su rekli da ne preporucaju zbog posteljice… Tak da ih vise ne radim… :/
    Marta iiii kako je to sve slatko! :)
    Sanja fora, opskrbila si se, sad mos bit mirna :) 
    Jesenica hvala na iskrenosti sto se tice dojenja :) jer rijetko koja zena kaze da je tlaka
    Ninche 31+2, kad procitam sve natipkam kae bilo danas na pregledu :) 

    Slatke brige i mene ulovi panika, ali bebe su vec velike/visoki tjedni i ako i dodu prije bit ce sve ok, pa me to malo smiruje :)

    Bila ja jutros na pregledu. Nisam spavala, panika u glavi teska. Naletila kod doktorice koja je jedina pozitivna bila prema meni prije 2 pregleda (odmah sam odahnula)!
    Nalaz sljedeci - zatvorena, cervix ok, posteljica nije mrdnula (ima jos malo malo vremena, nadamo se da ce mrdnut), beba se okrenula na glavacke, ima 1800 gr i sve je ok (kazu ako i dode do prijevremenog poroda, beba je velika i cini se da ce bit sve ok). Ja sam 31+2 danas. Laknulo mi je! Protoci su dobri, vode je dosta. Kontrola za 2 tjedna i kao i do sada mirovanje, al ne skroz strogo strogo… Ja u 7om nebu!

    Zelim svima sto bolje ishode! Saljem hrpu pozitivne energije, jer imam osjecaj da letim trenutno (iako mi je jako vruce xD) :) 

  • Avatar Napokon 2804

    Napokon 2804

    Broj poruka: 2595

    Prijavi adminu

    https://miss7mama.24sata.hr/forum/tema/jesenske-bebe-2020-2-dio-65941 [miss7mama.24sata.hr]
    Evo cure, prebacujemo se ovdje 

    [lilypie.com]

  • Avatar Demetria

    Demetria

    Broj poruka: 2036

    Prijavi adminu

    Kako mislite da šteka? Meni normalno radi!

    3130g i 50 cm…naša mala svjetlost…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]
    *
    3830g i 52cm…naš mali Popaj…mix Dalmacije i Slavonije
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.