Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    renata.koscec

    Da nemam kolica od male i da ponovno kupujem, svakako bi kupila kisobran kolica sa nultim polozajem. Sad imam 2 u 1, kosara se pretvara u sjedeci dio. Imam i jaje ali nije za upotrebu jer smo pogubili snalice za vezanje pa cu morati kupiti neko.
    Evo jedne fotke moje cure od jucer,jucer mi nije dalo ucitati. Smijale smo se dr i ja kak se drzala za glavu 😊

    Samy cestitam na curki i ja volim hlacice koje na guzi imaju nesto 😊🥰

    Renatadaj mi reci koja imas to kolica? jer se i ja dvoumom za takav izbor, cini mi se jako praktican pa dali ima svoje prednosti i mane? 💕

    I btw imate dosta snizenja po nekim ducanima i da se ugrabit jako lijepi izbor dok ima jos… Ja sam 3u1 set kupila u Reservu za 50kn i od seke jos dobila duksicu na cif… Isss usporedjujuci s daljinskim iste velicine 🤣
    Samo da mi ne kazu da je nesto naraslo i da je deckic 😂 bit ce vracanja onda….

    To su ti bertonne, kupila ih u baby centru na snizenju prije 3g, bila cca 1200 kn. Mane su mali kotaci a prednosti, lako se sklope, nisu teska i ne zauzimaju puno mjesta. Jedino kaj kosara nema pokrov (ne krovic, nego ono kaj kosare znaju imati preko sebe) nego se mora koristiti zimska vreca ako je zimsko dijete. Crna su pa mogu biti za oba spola.
    Zanemari nered u pozadini, stoje doma u hodniku 😂
  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    luce35

    fritula

    luce35

    Evo mi stigao nalaz ogtt na e-gradjani, nije bas najbolji. Na taste 4.8 i to je ok jer je ref<5.1, nakon 60 min treba biti <10 a meni je 11.1, a nakon 120 min treba biti <8.5 a to.mi je 7.6.

    Luce suosjecam, ja sam do testa mislila da ću dobit dijagnozu gd i ‘gladovala’ ali eto nakraju mi je oggt nalaz baš dobar. Ako dobiješ dijagnozu traži i aparat za mjerenje pa provjeravaj kako ti koja hrana dize šećer.
    Moja preporuka je da smanjis uh sta više umjesto da pokušavaš pratiti onu dijetu.

    Ne mogu vjerovati da sam se ovako uznemirila zbog nalaza, necu puno surfati nego ujutro kod dr da vidim sto ce savjetovati.
    Smanjiti UH je neophodno ocito iako sam bila umjerena u svemu, dobila 2 kg ali sutra cu biti pametnija. Tuzna sam i zabrinuta moram priznat 😕


    Luce ma nemoj se zabrinjavati bit ce sve ok, mozda ti to zbog adrenalina kad si popila jer poslije ti se opet vratilo u normalu… Vjerujem da ce sve biti ok 🥰

    [lilypie.com]

  • irma123

    Broj poruka: 292

    Prijavi adminu

    Curke zna netko kak se pravi caj od lista maline? Imam grm malina i planiram ga micat pa me zanima kak napravit i sacuvat za kasnije

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    renata.koscec

    Pikulica19

    renata.koscec

    Da nemam kolica od male i da ponovno kupujem, svakako bi kupila kisobran kolica sa nultim polozajem. Sad imam 2 u 1, kosara se pretvara u sjedeci dio. Imam i jaje ali nije za upotrebu jer smo pogubili snalice za vezanje pa cu morati kupiti neko.
    Evo jedne fotke moje cure od jucer,jucer mi nije dalo ucitati. Smijale smo se dr i ja kak se drzala za glavu 😊

    Samy cestitam na curki i ja volim hlacice koje na guzi imaju nesto 😊🥰

    Renatadaj mi reci koja imas to kolica? jer se i ja dvoumom za takav izbor, cini mi se jako praktican pa dali ima svoje prednosti i mane? 💕

    I btw imate dosta snizenja po nekim ducanima i da se ugrabit jako lijepi izbor dok ima jos… Ja sam 3u1 set kupila u Reservu za 50kn i od seke jos dobila duksicu na cif… Isss usporedjujuci s daljinskim iste velicine 🤣
    Samo da mi ne kazu da je nesto naraslo i da je deckic 😂 bit ce vracanja onda….

    To su ti bertonne, kupila ih u baby centru na snizenju prije 3g, bila cca 1200 kn. Mane su mali kotaci a prednosti, lako se sklope, nisu teska i ne zauzimaju puno mjesta. Jedino kaj kosara nema pokrov (ne krovic, nego ono kaj kosare znaju imati preko sebe) nego se mora koristiti zimska vreca ako je zimsko dijete. Crna su pa mogu biti za oba spola.
    Zanemari nered u pozadini, stoje doma u hodniku 😂


    Joj hvala ti, nisam uopce skuzila da i oni imaju 2u1… Meni su takva za oko zapela FreeOn gdje se jos dobije i jaje i Maxi Cosi koji imaju isto tako sportski dio kao 2u1,ali su bez jajeta…. Uopce mi se ne kupuju ona s kosarom jer sam u stanu i kud cu poslije s njom 🙄 Bas sam luda vise od toga, auto cu prije kupit neg kolica…. 

    [lilypie.com]

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    renata.koscec

    Pikulica19

    renata.koscec

    Da nemam kolica od male i da ponovno kupujem, svakako bi kupila kisobran kolica sa nultim polozajem. Sad imam 2 u 1, kosara se pretvara u sjedeci dio. Imam i jaje ali nije za upotrebu jer smo pogubili snalice za vezanje pa cu morati kupiti neko.
    Evo jedne fotke moje cure od jucer,jucer mi nije dalo ucitati. Smijale smo se dr i ja kak se drzala za glavu 😊

    Samy cestitam na curki i ja volim hlacice koje na guzi imaju nesto 😊🥰

    Renatadaj mi reci koja imas to kolica? jer se i ja dvoumom za takav izbor, cini mi se jako praktican pa dali ima svoje prednosti i mane? 💕

    I btw imate dosta snizenja po nekim ducanima i da se ugrabit jako lijepi izbor dok ima jos… Ja sam 3u1 set kupila u Reservu za 50kn i od seke jos dobila duksicu na cif… Isss usporedjujuci s daljinskim iste velicine 🤣
    Samo da mi ne kazu da je nesto naraslo i da je deckic 😂 bit ce vracanja onda….

    To su ti bertonne, kupila ih u baby centru na snizenju prije 3g, bila cca 1200 kn. Mane su mali kotaci a prednosti, lako se sklope, nisu teska i ne zauzimaju puno mjesta. Jedino kaj kosara nema pokrov (ne krovic, nego ono kaj kosare znaju imati preko sebe) nego se mora koristiti zimska vreca ako je zimsko dijete. Crna su pa mogu biti za oba spola.
    Zanemari nered u pozadini, stoje doma u hodniku 😂

    Joj hvala ti, nisam uopce skuzila da i oni imaju 2u1… Meni su takva za oko zapela FreeOn gdje se jos dobije i jaje i Maxi Cosi koji imaju isto tako sportski dio kao 2u1,ali su bez jajeta…. Uopce mi se ne kupuju ona s kosarom jer sam u stanu i kud cu poslije s njom 🙄 Bas sam luda vise od toga, auto cu prije kupit neg kolica….


    Kosara je suvisna nakon cca 5 mj. Ja sam prvo imala posudjena, samo kosaru i mala nije sa 5 mj vise htjela biti unutra i tada smo kupili ova. Tu se vozikala do godine dana i tada nije vise htjela kolica, pa smo je vozili u smart trikeu ili nosili u klokanici a uglavnom je hodala.
     Ssad ih moram samo oprati i biti ce za seku.

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    renata.koscec

    Pikulica19

    renata.koscec

    Pikulica19

    renata.koscec

    Da nemam kolica od male i da ponovno kupujem, svakako bi kupila kisobran kolica sa nultim polozajem. Sad imam 2 u 1, kosara se pretvara u sjedeci dio. Imam i jaje ali nije za upotrebu jer smo pogubili snalice za vezanje pa cu morati kupiti neko.
    Evo jedne fotke moje cure od jucer,jucer mi nije dalo ucitati. Smijale smo se dr i ja kak se drzala za glavu 😊

    Samy cestitam na curki i ja volim hlacice koje na guzi imaju nesto 😊🥰

    Renatadaj mi reci koja imas to kolica? jer se i ja dvoumom za takav izbor, cini mi se jako praktican pa dali ima svoje prednosti i mane? 💕

    I btw imate dosta snizenja po nekim ducanima i da se ugrabit jako lijepi izbor dok ima jos… Ja sam 3u1 set kupila u Reservu za 50kn i od seke jos dobila duksicu na cif… Isss usporedjujuci s daljinskim iste velicine 🤣
    Samo da mi ne kazu da je nesto naraslo i da je deckic 😂 bit ce vracanja onda….

    To su ti bertonne, kupila ih u baby centru na snizenju prije 3g, bila cca 1200 kn. Mane su mali kotaci a prednosti, lako se sklope, nisu teska i ne zauzimaju puno mjesta. Jedino kaj kosara nema pokrov (ne krovic, nego ono kaj kosare znaju imati preko sebe) nego se mora koristiti zimska vreca ako je zimsko dijete. Crna su pa mogu biti za oba spola.
    Zanemari nered u pozadini, stoje doma u hodniku 😂

    Joj hvala ti, nisam uopce skuzila da i oni imaju 2u1… Meni su takva za oko zapela FreeOn gdje se jos dobije i jaje i Maxi Cosi koji imaju isto tako sportski dio kao 2u1,ali su bez jajeta…. Uopce mi se ne kupuju ona s kosarom jer sam u stanu i kud cu poslije s njom 🙄 Bas sam luda vise od toga, auto cu prije kupit neg kolica….

    Kosara je suvisna nakon cca 5 mj. Ja sam prvo imala posudjena, samo kosaru i mala nije sa 5 mj vise htjela biti unutra i tada smo kupili ova. Tu se vozikala do godine dana i tada nije vise htjela kolica, pa smo je vozili u smart trikeu ili nosili u klokanici a uglavnom je hodala.
    Ssad ih moram samo oprati i biti ce za seku.


    Znam da mi je suvisna a i poslije ne znam kud s njom 😂, a opet ova su mi prakticna a opet sam luda u izboru vise… Ajme o kolicima kad mislim ko da idem pisat ispit iz povijesti - sve znam, a nista ne znam…. 

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Kosara je suvisna nakon 5 mj ali zato tih prvih 5 mjeseci zlata vrijedi za jesensku bebu. Meni je bila spas i sada ju opet planiram koristit

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Curke ja sutra u 13h idem na pregled i uzv.. I cini mi se da cu morat doktorici skrenut paznju na to da cim duze hodam ili nesto malo radim po kuci osjecam pritisak dolje kao da mi je beba jako nisko. Ja se u to bas ne razumijem ali po svemu mi nekako mirisi kako bi mi mogla reci da nosim nisko jer i bebu kad se mice osjecam uvijek nize najvislje bude oko pupka… I sad me malo panika hvata jer nebi voljela da imam problema s tim.. Sta vi mislite zenice koje nosite nisko jesu vam takvi simptomi kao sto mene pate.. I uz sve to mi svi govore kako uopce nemam velik stomak sto im je cudno s obzirom da sljedeci tj ulazim u 6 mj trudnoce.. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Manich

    Curke ja sutra u 13h idem na pregled i uzv.. I cini mi se da cu morat doktorici skrenut paznju na to da cim duze hodam ili nesto malo radim po kuci osjecam pritisak dolje kao da mi je beba jako nisko. Ja se u to bas ne razumijem ali po svemu mi nekako mirisi kako bi mi mogla reci da nosim nisko jer i bebu kad se mice osjecam uvijek nize najvislje bude oko pupka… I sad me malo panika hvata jer nebi voljela da imam problema s tim.. Sta vi mislite zenice koje nosite nisko jesu vam takvi simptomi kao sto mene pate.. I uz sve to mi svi govore kako uopce nemam velik stomak sto im je cudno s obzirom da sljedeci tj ulazim u 6 mj trudnoce..


    Ja bebu od pocetka osjecam nisko doktor kaze da nije, tek je nedavno pocela da me lupa u zeludac valja kako je narasla al inace uvijek nisko al po njemu beba i dalje nije nisko, nez kako da ti pomognem pitaj doktorku ona ce ti najbolje znati reci 

  • Avatar Leona29

    Leona29

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    A ja imam osjecaj da se moja vec okrenula glavom dolje 🙄🙄

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.