Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    DijMar

    ayla

    DijMar

    Ayla, zasto planiras mazati cijelo tijelo bebi?

    Hahahhaha dobro pitanje nezz dali se uopce maze pa pitam 😂😂😂

    A gle, svatko radi kako zeli, ali po mome osim guze nema potrebe mazati…isto kao sto smatram da nema potrebe za samponima i kupkama, barem prvih par mj, osim stavit malo ulja u vodu. Ali eto, svaka ima svoje neke teorije 🤔


    Ma ja nezz pa pitam jer neznam stvarno, jer sam mislila da da

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Julie

    Curke jel itko zna dobivamo li povrat poreza ako smo na komplikacijama?


    Ako si imala barem jednu isplacenu placu u ovoj godini onda da.

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Kak perete kosu? Jel se mozete jos sagnuti preko trbuha? 😅😅😅 Mislim da je meni danas bio zadnji dan tako jer sam se bas namucila i poceo me stiskati…evo, sad uz brijanje je doslo i to 😥 Ova zadnja 3 mj ce biti veselicaaaaa 😆  Jos malo pa necu moc ni nokte na nogama 😢 Oduvijek sam zeljela biti ljetna trudnica i super je za dosta stvari, ali mislim da cu iducu trudnocu probat planirat u drugo god doba 🤣🤣🤣 

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    luce35

    Julie

    Curke jel itko zna dobivamo li povrat poreza ako smo na komplikacijama?

    Ako si imala barem jednu isplacenu placu u ovoj godini onda da.


    Pa imala sam u prvom mjesecu ali za 21 dan. Ostalih 10 je išlo na teret HZZO-a s obzirom da su mi otvorene komplikacije sa tim datumom
    DijMar meni je isto teškoj sagnuti se, perem ju u umivaoniku kad moram na brzini jer je dosta visok i tu još mogu ili odem kod frizera. Nagore mi je prat kosu kad se i tuširam, najjednostavnije je ali ja to tak ne volim……čudna sam biljka 😂🙈

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Julie

    luce35

    Julie

    Curke jel itko zna dobivamo li povrat poreza ako smo na komplikacijama?

    Ako si imala barem jednu isplacenu placu u ovoj godini onda da.

    Pa imala sam u prvom mjesecu ali za 21 dan. Ostalih 10 je išlo na teret HZZO-a s obzirom da su mi otvorene komplikacije sa tim datumom
    DijMar meni je isto teškoj sagnuti se, perem ju u umivaoniku kad moram na brzini jer je dosta visok i tu još mogu ili odem kod frizera. Nagore mi je prat kosu kad se i tuširam, najjednostavnije je ali ja to tak ne volim……čudna sam biljka 😂🙈


    Nisi jedina 😂 Ja isto ne volim tak prati, ali morat cu pocet…hm, umivaonik ne zvuci lose, probat cu iduci put 😅 

    [lilypie.com]

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Frajla

    renata.koscec

    Da nemam kolica od male i da ponovno kupujem, svakako bi kupila kisobran kolica sa nultim polozajem. Sad imam 2 u 1, kosara se pretvara u sjedeci dio. Imam i jaje ali nije za upotrebu jer smo pogubili snalice za vezanje pa cu morati kupiti neko.
    Evo jedne fotke moje cure od jucer,jucer mi nije dalo ucitati. Smijale smo se dr i ja kak se drzala za glavu 😊

    Super za bebicu.
    Jel isla curka na kraju s tobom na pregled? Kako je to proslo?


    Isla je samnom, bilo sve ok. Bila je vani u cekaoni, teta sa recepcije ju je zabavljala i fakat je bila dobra 😊

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Julie

    Curke jel itko zna dobivamo li povrat poreza ako smo na komplikacijama?


    Da i to dobar jer smo na bolovanju 😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Ja sam isto prala kosu posebno a sad vise nemogu, u umivaonik mi nestanu a nekad mi dode da ju tako operem, al planiram se osisati tako da si olaksam taj poso, nokte na nogama uopce nemogu sama to muz rijesava tako da mi je od velike pomoci u vezi toga

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    renata.koscec

    Julie

    Curke jel itko zna dobivamo li povrat poreza ako smo na komplikacijama?

    Da i to dobar jer smo na bolovanju 😊


    Ali to ce nam tek biti isplaceno iduce godine…ove god dobijemo od prosle

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    E da, jel se smije sa nalakiranim noktima na porod? Sto ako me uhvati ranije i ne stignem ih obrisati? Jel onda sestre tamo to rade? 😮 Planiram na noge staviti neki sa sljokicama koji je dugotrajniji, ali se tesko skida i onda ak budu one tamo to skidale 😓😓😓 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.