Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Frajla

    ayla

    Julie

    ayla

    Julie

    ayla

    Opet ja s pitanjem 😂 zanima me sta mislite koja krema je bolja melem baby ili pavloviceva?

    Probat cu sad sa mineralnom inace ce mi grlo izgorit, imam osjecaj os bi mogla rigat vatru 🐲🐉
    Mislis na sastojke? Najbolje je uzeti neku koju rade u ljekarni ili Alverde neku za bebe

    Probaj meni pomaze
    Ne neg koja je dobra jer sam uzela melem

    Ne znam, meni kvalitetu odaju isključivo sastojci i brijem na tu prirodnu kozmetiku bez kemije 🙈

    Ma znam imam u planu i pavlovicevu svi ju hvale pa cu ja obadvi ☺️

    Nisam probala nijednu. Ali sam dobila od prijateljice iz neve kreme za guzu i dobra mi je, nemam pojma koja je jer nema oznaku.
    Mi koristimo jgl od pocetka i dobra mi je, pa ne isprobavam dalje. Pavlovicevu mislim da ti he bolje uzeti iz ljekarne sto oni prave, isti vrag ko i ova iz dma, a bude puno jeftinija
    Inace, mislim da nije sva kemija losa i da nije sve prirodno dobro…evo primjer to.to sapun za bebe, prirodni nesto bla truč, ja naivno uzela bez puno zagledanja, mislim da je bio blizu 50 kn 🤦🏼‍♀️, a ono prepuno etericnih ulja, bas onako jak miris. Evo perem sebe, ne mogu malog s tim


    Da i mislim na kraju uzeti i pavlovicevu u ljekarni, melem meni ima fin miris i jako mi je i inace dobra krema, al probat cu pa cu viditi koja ce pasati, sad sve govorim na pamet 

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    Jutro cure, ja se sinoć vratila iz Osijeka pa ne mogu doći sebi. Pere me nostalgija i tuga, bas mi jako teško pada kada se moram vratit. Mama mi često dodje, ali svejedno mi ti odlasci teško padaju, pogotovo sad u trudnoći.. što se mm tice većinom sve stvari radimo oboje, ali je stvarno još pazljiviji otkad sam trudna. vidim nekad da me točno prati po stanu šta radim jer sam ja jako tvrdoglava i sve kao mogu sama pa samo čeka kad treba uletit😆 trzavice nemamo često, a većinom ako imamo ja grintam nešto bezveze 🤭 a s njegove strane je problem što ne zna reći šta ga muči. Onak počne prigovarati nešto i onda ja budem u čudu o čem priča on i umjesto da ga pustim ja se uhvatim objašnjavati s njim i onda se zakacimo i nakon par sati ili idući dan shvatim da je njega mučilo nešto sasvim drugo 😒 recimo neki dan je prvi put mi išao prigovarat kako mi nemamo ništa za jest u kući i da kako je to moguće kad sam ja cijeli dan kod kuće, a on stvarno dolazi s posla kasno. I onda sam ja idući dan otišla u trgovinu i kupila i Boga i vraga i kao sad ćeš ti vidit di nema za jest 😅 poludio je kad je došao kući i vidio šta sam kupila jer je znao da sam unosila to na 10 puta, a on je prigovarao jer je nešto bio frustriran zbog posla pa mu je bilo užasno neugodno pogotovo jer nije očekivao da ću to napraviti jer bi mu inače rekla znaš di je trgovina, a i uvijek me zamoli da čekam da dodje kući pa da on gura kolica i nosi stvari kao da ja ne moram 🤣 kao što vidite u potpunosti sulude trzavice 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Frajla

    ayla

    Angelina

    ayla

    Ma znam imam u planu i pavlovicevu svi ju hvale pa cu ja obadvi ☺️

    Pavloviceva tj. djecja krema tj. mjesavina iz ljekarne od mene ima sve preporuke. Kazu da je bolje otici u ljekarnu po nju no u ucinku nema razlike, za sastojke sam Bog zna. Namazala sam tisuce guzica s njom i nema bolje. Za mazanje ruku koristim samo nju. Znala sam imati krvave rane po rukama od dezinficijensa i hladnoce, preko noci mi je znala pomoci. Ma cudo od kreme 😁

    Dal se s otom kremom more beba komplet mazat ne samo guza

    To ti je ona dodsta masno i sporo se upija (sto je i poanta kod guze) , pa nije bas za stalno mazati cijelo tijelo. Ali moze tipa lice ako je vani hladnije ili vrat kad se zna zacrveniti i osuti


    Oke, jer neznam pa pitam, a dal ima inace neka krema za komplet mazanje

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    ReginaP

    Jutro cure, ja se sinoć vratila iz Osijeka pa ne mogu doći sebi. Pere me nostalgija i tuga, bas mi jako teško pada kada se moram vratit. Mama mi često dodje, ali svejedno mi ti odlasci teško padaju, pogotovo sad u trudnoći.. što se mm tice većinom sve stvari radimo oboje, ali je stvarno još pazljiviji otkad sam trudna. vidim nekad da me točno prati po stanu šta radim jer sam ja jako tvrdoglava i sve kao mogu sama pa samo čeka kad treba uletit😆 trzavice nemamo često, a većinom ako imamo ja grintam nešto bezveze 🤭 a s njegove strane je problem što ne zna reći šta ga muči. Onak počne prigovarati nešto i onda ja budem u čudu o čem priča on i umjesto da ga pustim ja se uhvatim objašnjavati s njim i onda se zakacimo i nakon par sati ili idući dan shvatim da je njega mučilo nešto sasvim drugo 😒 recimo neki dan je prvi put mi išao prigovarat kako mi nemamo ništa za jest u kući i da kako je to moguće kad sam ja cijeli dan kod kuće, a on stvarno dolazi s posla kasno. I onda sam ja idući dan otišla u trgovinu i kupila i Boga i vraga i kao sad ćeš ti vidit di nema za jest 😅 poludio je kad je došao kući i vidio šta sam kupila jer je znao da sam unosila to na 10 puta, a on je prigovarao jer je nešto bio frustriran zbog posla pa mu je bilo užasno neugodno pogotovo jer nije očekivao da ću to napraviti jer bi mu inače rekla znaš di je trgovina, a i uvijek me zamoli da čekam da dodje kući pa da on gura kolica i nosi stvari kao da ja ne moram 🤣 kao što vidite u potpunosti sulude trzavice


    haha ovo je super  mi žene si ponekad zbilja same sebi znamo zakomplicirati jednostavne stvari

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Ayla, zasto planiras mazati cijelo tijelo bebi? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    DijMar

    Ayla, zasto planiras mazati cijelo tijelo bebi?


    Hahahhaha dobro pitanje nezz dali se uopce maze pa pitam 😂😂😂

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Mi imamo peg perego 3u1 kolica s tim da as vise nije za koristiti ali to su vrhunska kolica pa cemo samo novu as jaje kupiti. Vozila sam ih svaki dan bar 2-3 sata, po sljunku, po betonu ma nema kud nisam i kad smo ih spremili ostala su kao nova

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    luce35

    Mi imamo peg perego 3u1 kolica s tim da as vise nije za koristiti ali to su vrhunska kolica pa cemo samo novu as jaje kupiti. Vozila sam ih svaki dan bar 2-3 sata, po sljunku, po betonu ma nema kud nisam i kad smo ih spremili ostala su kao nova


    Ovo mi je drago čuti. 
    Još samo da pronađemo krevetić i barem te velike stvari imamo riješeno. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    ayla

    DijMar

    Ayla, zasto planiras mazati cijelo tijelo bebi?

    Hahahhaha dobro pitanje nezz dali se uopce maze pa pitam 😂😂😂


    A gle, svatko radi kako zeli, ali po mome osim guze nema potrebe mazati…isto kao sto smatram da nema potrebe za samponima i kupkama, barem prvih par mj, osim stavit malo ulja u vodu. Ali eto, svaka ima svoje neke teorije 🤔 

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Curke jel itko zna dobivamo li povrat poreza ako smo na  komplikacijama?

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.