Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Hvala zenice na podrsci… Nadam se da ce sve biti na kraju ljepo.. Bitno mi je da se sto bolje osjecam jer mi treba ljepih misli zbog bebe… Neka dodje u mirno okruzenje i da ju ja smirena uzmem u ruke.. 

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Bok curke :) nove, dobro nam dosle ;) ja bas pekla neki kolac za sutra da pocastim malo ekipicu na poslu posto mi je sutra zadnji dan, idem na komplikacije i nema me godinu i 4 mjeseca na poslu. Jedva cekam malo odmora, mira, uzivanja a i za 4-5 dana mi dolazi dragi s broda napokooooon. Jako nam fali ❤ moja se bebica malo javlja malo ne, ali buduci da je na ultrazvuku bio okrenut glavom i tijelom meni kicmi pretpostavljam sa ga zato puno i ne osjetim

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    felicita28

    Bok curke :) nove, dobro nam dosle ;) ja bas pekla neki kolac za sutra da pocastim malo ekipicu na poslu posto mi je sutra zadnji dan, idem na komplikacije i nema me godinu i 4 mjeseca na poslu. Jedva cekam malo odmora, mira, uzivanja a i za 4-5 dana mi dolazi dragi s broda napokooooon. Jako nam fali ❤ moja se bebica malo javlja malo ne, ali buduci da je na ultrazvuku bio okrenut glavom i tijelom meni kicmi pretpostavljam sa ga zato puno i ne osjetim


    Moj je isto na zadnjem uzv bio najviše okrenut tako, ali brate mili, on se vrti ajme meni! Čitam da kao već sad beba počinje imati neki svoj ritam spavanja i budnosti te da bi tako moglo biti kad se rodi, ako je tako, onda mi nećemo baš spavati Iako to ne mora biti tako. Neke bebe su jednostavno živahnije, neke mirnije

    [lilypie.com]

  • Avatar Matea26

    Matea26

    Broj poruka: 49

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Matea26

    Cure/žene pridružujem se forumu, ja cekam deckica, termin 13.10. :)

    Dobrodosla!🤗
    Zelim ti urednu i dosadnu trudnocu🙂! Je li vam ovo prvo dijete?


    Je prvo je :) 

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Aurora, mene uhvati nekad kad razmišljam o bebi i o toj silnoj ljubavi…ili kad čitam neko pismo mame bebi…ma zna me uhvatiti na neke scene iz serija i filmova na koje bih nekad samo hladno prošla…jbt ne sjećam se sad točno, ali prije koji tj me rasplakala neka reklama…

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    I ja imam ispade da sam muzu rekla da cu potraziti pomoc psihijatra tako da mislim da hormoni cuda rade 😂🙈

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Sto je najbolje, plakala sam prije sat vremena a ja sam jos uvijek tuzna zbog svega…kaze mi mm da kasnim samo 24 sata😆. Ne znam, osjecam se neuracunljivo, zao mi mm-a jer ostane u cudu kad imam takav ispad, pa ne zna jel bi se smijao ili me tjesio…i mene na momente hvata smijeh kad krenem plakat jer mi mozak govori da sam blesava. A srce lije suze🙄.


    Hahhahahah e zeno sto bi s tobom kava bila zanimljiva… sto ti mene svaki put nasmijes sa nekim svojim slatkim zgodama.. Zao mi seke ako si ju zveknula hahahha ali razumijem te.. Ja sam isto tako nekad pekmezava i placeeem kao malo dijete na takvu bedastocu da se na kraju sama sebi smijem. Po najnovijem placem na djecju odjecu i na zivotinje pogotovo ako su mali i slatki. Ali evo jucer bila na uzv i bile samnom sestricna i mala necakinja i gleda ona takva mala ima dvije godine i kaze ona bebaaaaa onak u cudu i sad mi njoj objasnjavamo da je beba u stomaku a ona jadna zbunjena gleda mene gleda stomak gleda ekran i onda osmjeh i okrene se i kaze mami svojoj sa zbunjenim izrazom lica 🤔🤣 maca? E onda smo umrli od smjeha kako je ona dosla na ideju da je to maca a  ne beba nismo imali pojma samo znam da je bilo smjeha i da sam ja suze lila koliko mi je ona takva mala bila slatka takva zbunjena… 😋😋😊😊🤣🤣🤣

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Hvala vam curke sto ste to podijelile.😘 To su onda ocito hormoni koji ne napadaju samo mene…lakse mi da nisam jedina ovakva. Tijekom cijele trudnoce imam osjecaj kao da upoznajem neku drugu sebe, u dosta situacija ne reagiram kao inace. U nekima reagiram onako kako ne reagiram dok nisam bila trudna jer sam imala neke kocnice koje su sad ocito popustile🙈. Inace sam dosta emotivna ali to uglavnom ne pokazujem pa sad kad se nesto dogodi na sto bih prije iskulirala, pocnem plakati… i razdrazljivija sam i ocito sklona tuči u trudnoći, a uvijek zagovaram nenasilje🤣🤣🤣


    Kad smo kod scena koje inace nebi napravila bila ja u srijedu ujutro u banci trebala zatvorit racun da mi na socijalnom ne vide nikakve racune i sad nest se zakompliciralo i oni meni nisu mogli zatvorit racun i ja sam dusu isplakala zeni na salteru i nisam mogla zeni ni objasnit da mi je to jako vazno. Ja sam se raspalaaa tamo a ljudi iza mene ajmeee… Zena me sefu vodila pa tamo jos gora scena ja placem kukam molim.. Uzaaaas nisam samu sebe prepoznala poslje me biloooo sramotaaaa ajmee al skontala sam da sam pukla jer mi se nakupilo svega zbog moje situacije.. Poslje sam samo razmisljala joj samo da me nije vidio netko bas poznat pa ce pricat kako sam ludjakinja plakala u banci hahaahh groznooo. 

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Kad ja krenem sa ispadima, nakon sto mi neka ideja ne sjedne, decko panicno pocinje govorit “dobro, dobro, oprosti, oprosti, samo nemoj divljat” 🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    vidim sve nas lupaju ti hormoni  ja si nekak mislim da sam još i ok, nemam te neke napadaje plača, zna me rastužit neka glupost, ali još se držim  i ono što sam skužila je isto da nemam neke kočnice, dakle malo više mi možda izlete riječi koje i ne bi trebale baš, pa iznenadim samu sebe.. a inače dosta toga zadržim u sebi 

    e, pitanjce jedno: kako se računa točan termin, tj datum od kojeg se onda uzmu onih 45 dana prije kao početak porodiljnog? vidjela sam da netko napisao da se gleda po zadnjoj menstruaciji, a netko mi je spominjao da mora ginekologica napisati koji je datum pa da se od toga gleda.. čisto me zanima da si znam i godišnji isplanirati uz sve to 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.