Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Svakako si bacite oko na aspiratore
    A kako se bebice radaju pred zimu razmislite i o inhalatoru, ako ne same narucite od nekoga za poklon 😉


  • Mamika99

    Broj poruka: 105

    Prijavi adminu

    kad pričamo o grudima, inače sam slaba :) u prvoj trudnoći narasle onako solidno, ništa preterano, dojila sam manje od mesec dana i svejedno su mi posle bile opuštenije, manje nego pre trudnoće (bar mislim) i onako nekako “beživotne”. Oblik je ostao dobar ali su mi nekako tako delovale, a još su uz to male, baš sam bila razočarana :) onda su mi nakon neke možda dve godine baš fino nadošle (pila sam maca prah, nemam pojma da li ima veze s tim ili je slučajnost)… ostale su male, ali su bile nekako punije i delovale nekako zdravije, kao kod nekih klinki haha a mislila sam da je s tim gotovo kad sam rodila… sad su opet malo narasle, ne vidi se toliko ali se oseti, grudnjaci me baš stišću i žuljaju a nikako da nađem neki odgovarajući da si kupim… i dosta su osetljive i teške, iako nisu velike, samo veće nego što su bile… 

    još mi je neka tema bila zanimljiva što ste spomenule, ali ne mogu se sad setiti, samo sam (.)(.) zapamtila haha

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Mamika99

    Broj poruka: 105

    Prijavi adminu

    inhalator je super stvar, preporučujem svakome i ima u apotekama za nekih 350kn, mi smo ga koristili i kao inhalator i za izvlačenje iz nosa (to smo sami nešto patentirali, ali može se i to), pa nam je stvarno dobro došao… kupite!

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Mamika99

    Broj poruka: 105

    Prijavi adminu

    juče sam bila na pregledu, sve ok, i dalje je dečkić :) kaže dr. da mi je donji deo posteljice nisko, ali nije ništa u vezi toga komentirao, kaže da je sve uredno… samo sam imala dosta nizak tlak, 80/50, ali mislim da sam nadošla kasnije… to je valjda i od tog vremena promenjivog i svašta nešto

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Deja preslatko, ja izgubim razum kad vidim tu robicu. 

    [lilypie.com]

  • Avatar PaulaPerkovic

    PaulaPerkovic

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Joj mi nis nemamo, mi cemo tamo negdi za mj dana krenut u pohod mm ce bit na GO pa taman

  • Petrica87

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    ayla

    Petrica87

    I ja naginjem vise Merkuru iz slicnih razloga kao i vi, cak je i moj ginekolog natuknuo da preferira Merkur makar nije htio ulaziti u detalje… a sto se tice tecaja,to se moze telefonski naruciti?

    Jeste pocele vec shoppingirati, kolica, robica itd? Ja sam malo izgubljena od sveg izbora kaj se nudi + sto se stvarno osjecam kao da lebdim po cijele dane i skakucem po oblacima,nesvjesna svega kaj se dogada i sto me ceka za par mjeseci 🤣 danas me malo uhvatila panika kad sam skuzila da sam pola prevalila a ja jos neznam sto sve treba kupiti/nabaviti 😱

    I sama sam takva bila nisam znala sta treba uopce kupovati, a sad kako se problizava termin ja i dalje stojim na mjestu imam popis stvari sta treba al odgadam cijelo vrijeme, sad smo u fazi krecenja, krevetic i kolica imamo, robica treba doci, ostalo nista nemam, ako te zanima sta sve treba imas na ljetnim bebama jedna cura je napisala popis stvari na strani 809 pa procitaj mozda ce ti biti lakse


    Super, hvala ti, bas cu skicnuti 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar anemone

    anemone

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Deja1988

    Evo mene, nisam mogla više izdržati… Morala sam kupiti prvu robicu.. Dobro sam i izdrzala🙈😂😂😂😂 Uglavnom, Kik ima 20% na djecju robicu do 01.06…
    Ja sam uzela bodi s dugim rulavima, bila su 3 u kompletu, prvi je s printom, druga 2 su cisto bijela isto na kopcanje kao i prvi.. Preslatkoooo🤗😍😍😍😍
    Uzela sam broj 56…


    Mene stalno muči koju veličinu uzet, stalno sam u strahu da bude premalo 😂
    Pa ssm isto sve 56 kupila 

    [lilypie.com]

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Ja imam od kceri kolica i kinderbet, kao i kadicu, tetre, moram kupiti podlogu za prematanje novu, frendica  ce mi posuditi klokanicu, dala mi je i izdajalicu. Naravno, kad saznam sto nosim, trebat cu robicu i to je to. 
    Danas je frendica polagala za izradu noktiju, bila sam joj model, 2 i5 h, guzica mi se ukocila od sjedenja 😊.
    Nakon toga otisla u hm, kupila si preslatku haljinicu, pamucnu, malo prosetala i u Mc Donaldsu si pojela big mac i pomes, iako su mi se jeli i nachosi, ali ih nije bilo trenutno.

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Hm…jesam li ja jedina kojoj se još uvijek ne kupuje ništa? Samo gledam preko neta sve i svašta, ali da mi dođe u dućanu da kupim nešto, još ne…sve se bojim da ću se morati malo prisiliti uskoro jer naravno nitko ne želi, a ni ne može se financijski, sve u zadnji čas…
    E drage moje, današnje predavanje na tečaju je bilo uh…uglavnom što se događa nakon poroda  kako sam slušala o tim rezovima i oporavku i sve što smiješ/možeš i ne već me boljelo Ajde ljepši dio je bio malo o “rukovanju” sa bebom

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.