Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar anemone

    anemone

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Kad već pričate o tome, bolovanja/uputnice, zanima me da li nam treba uputnica za rodilište i trud.ambulantu?
    Ja idem privat, pretpostavljam da ona ni to ne može napisati ili? 

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Jutro! Meni je super ovo buđenje svaki dan oko 8 (radi čuvanja klinca ili drugih obaveza) jer se puno bolje osjećam tokom dana nego da se protežem u krevetu duže. I otkako sam počela s njim svaki dan baš puno šetati, uopće ne osjećam zatezanje ni u maternici ni u križima kao što sam to do prije mj dana, samo po noći kad se okrećem s jedne strane na drugu me nekad zna malo zbockati dolje…i naravno, zašto da bude svaki dan prekrasan sunčan i topao kao jučer kad može opet biti oblačno
    Danas 4.dan tečaja, joooj kod nas se ovo rasteže unedogled…još danas i ponedjeljak.

    [lilypie.com]

  • Petrica87

    Broj poruka: 17

    Prijavi adminu

    Cure koje planirate roditi u Merkuru, sto je prevagnulo da se odlucite za Merkur a ne Petrovu? Ja sam bas u dilemi! 😑 I da li se tecaj mora odraditi u bolnici u kojoj cete roditi ili? Meni moj ginekolog nije jos uopce spominjao tecaj i iskreno tek sam nedavno saznala za njega, a sad citam da su pauze preko ljeta 😣

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Porodiljni otvara soc gin, pa vam on i mora odrediti datum kad ce.
    Uputnica za trudnicku treba (isto od soc gin), za radaonu ovisi od bolinice.
    Ja kad sam pitala u trudnickoj dr se samo nasmijala i rekla, a sta, necemo vas poroditi ako nemate putnicu? Pa to je hitno stanje, kakva uputnica. A negdje inzistiraju da se ima.


  • Avatar anemone

    anemone

    Broj poruka: 221

    Prijavi adminu

    Frajla, hvala :) pa baš zato i pitam ovo za rodilište, meni je to isto malo smiješno ali dobro, da, ovisi sve o rodilištu.

    Petrica, ja imam par poznanica koje su super zadovoljne sa svime na Merkuru, pa zato. Za petrovu iskreno nemam pojma, nisam čula ni dobro ni loše niti sam se previše informirala o njima 

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Za Petrovu je moj dr rekao da je “preprometna”, pa ju on eto ne propruca. Ali od onih koje su rodile tamo cula sam samo pozitivna iskustva


  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    Frajla

    Porodiljni otvara soc gin, pa vam on i mora odrediti datum kad ce.
    Uputnica za trudnicku treba (isto od soc gin), za radaonu ovisi od bolinice.
    Ja kad sam pitala u trudnickoj dr se samo nasmijala i rekla, a sta, necemo vas poroditi ako nemate putnicu? Pa to je hitno stanje, kakva uputnica. A negdje inzistiraju da se ima.


    Ajme ovo prvi put čujem da se mora imati uputnica za rodit. Whaaat?  I točno to je i moja misao bila, što ako nemaš uputnicu, ostave te vani i snađi se? 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    I ja prvi put cujem za uputnicu za rodiliste, nema smisla al nista me ne cudi u nasoj drzavi.
    Isto kao sto nikome od vas nisu trazili ugovor o radu za otvoriti komplikacije, moj hzzo je inzistirao

    [lilypie.com]

  • Avatar PaulaPerkovic

    PaulaPerkovic

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Petrica87

    Cure koje planirate roditi u Merkuru, sto je prevagnulo da se odlucite za Merkur a ne Petrovu? Ja sam bas u dilemi! 😑 I da li se tecaj mora odraditi u bolnici u kojoj cete roditi ili? Meni moj ginekolog nije jos uopce spominjao tecaj i iskreno tek sam nedavno saznala za njega, a sad citam da su pauze preko ljeta 😣


    Ja sam se odlucil zato jer je besplatan tecaj i suprug mi nije morao inati tecaj da bi bio samnom, o tamo je ovsj kedan doktor koji mi je vpdio do poroda suppper to je od moje profesorice bivse prijatelj 😂😂 ii takode rpunoo pozitovnih komentara 

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    U Splitu postoji besplatan tecaj u klubu trudnica, s njim moze pratnja na porod ali svejedno treba platiti 400 kn bolnici kao da se pohadjao tecaj koji organizira KBC

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.