Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar baby1

    baby1

    Broj poruka: 16

    Prijavi adminu

    Dobrodosla mouse! Zelim ti skolsku trudnocu i da uzivas sto vise u svom blazenom stanju!
    Cure, meni stigli nalazi niftya i hvala Bogu sve u redu i stize nam mala curkica, bas sam sretna! 

  • Avatar mouse

    mouse

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Hvala vam :)
    Zadnja M pocela 26.1 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Cure imam pitanje bila sam kod doktora i veli mi da mi je maternica odostraga..zaboravla ga pitat sta to znaci el vi koja znate??

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Mouse dobrodosla urednu trudnocu ti zelim 😊
    Baby1 cestitam ti na curici 😘

  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    mouse

    Hvala vam :)
    Zadnja M pocela 26.1


    I moja zadnja mjesecnica je bila 26.1 :)

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

  • Avatar mouse

    mouse

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Hannica0

    mouse

    Hvala vam :)
    Zadnja M pocela 26.1

    I moja zadnja mjesecnica je bila 26.1 :)


    Sjecas se da sam ti bila rekla kako smo na isti dan imale M i da smo isti dan iste testove radile? Tvoj je bio pozitivan a moj negativan, ali danas sam opet ponovila i + je tu :)
    Kakva slucajnost wow! 
    Jesi isla kod ginekologa? 

    [lilypie.com]

  • Avatar teresita

    teresita

    Broj poruka: 144

    Prijavi adminu

    Vecer cure, meni popodne i vecer  proticu mirno, nema daljnjeg iscjetka ni jacih bolova,🤗🤗
    Cure sa zatvorom probajte hippove kašice i sokice od šljive i kruške, znalo je upaliti😉😉, @sammy, ja ne bih nista na svoju ruku kupovala i trackala dolje, mislim da je najbolje da ili nazoves ginekologa ili odes ranije i kazes problem koji imas. Novim curama čestitke na plusicima, urednu i školsku trudnocu zelim i skinite si aplikaciju pregnancy + , jako je detaljna po pitanju svega vezano za trudnocu.



    [lilypie.com]

  • Avatar Chappie

    Chappie

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Ja sam malo razmišljala, ako bude curka mislim da će biti Marita, a za decka neznam 😄
    Nije ni ovo za curu sigurno, ali bar sam jedno ime nasla. 😄😄😄

    🧔39
    👧31
    [lilypie.com]

  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    mouse

    Hannica0

    mouse

    Hvala vam :)
    Zadnja M pocela 26.1

    I moja zadnja mjesecnica je bila 26.1 :)

    Sjecas se da sam ti bila rekla kako smo na isti dan imale M i da smo isti dan iste testove radile? Tvoj je bio pozitivan a moj negativan, ali danas sam opet ponovila i + je tu :)
    Kakva slucajnost wow!
    Jesi isla kod ginekologa?


    A daaaaaj, pa da. Na forumu testovi. Nisi mi tamo odg pa sam mislila da nema nista. Predobroooo. Idem u pon na uzv.  Hoces li vaditi betu???

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Deja1988

    Ayla ne brini,nista ti to ne znaci…ti spadas u manjipo postitak zena koje imaju maternicu u tom polozaju,to ti nece smetati za porod… Sve je to normalno😊


    Super,hvala ti  😊😊

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.