Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar teresita

    teresita

    Broj poruka: 144

    Prijavi adminu

    Evo me curke, jutrooo. Noc je prosla mirno, no jutros nakon piskenja opet blago rozi iscjedak ali ne u velikoj kolicini. Nekakva bol i dalje prisutna. Lezim i nadam se najboljem.
    @Aurora, nemam hematom, uredno je skroz unutra.



    [lilypie.com]

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Samo lezi i odmaraj, proci ce :)

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Evo dns je dobro nisam lina ko i zadnja dva dana 😂😂😂 zera po kuci cistila,sad jedem pa cu seriju pogledat, pa poslje do doktora da mu odnesem nalaze urinokulture, da pogleda nadam se da ce i uzv napraviti da vidim bebaca 😍😍

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Ciao cure, evo i mene…… Vikend je super posao, puna energije, a danas opet nikako da se pokrenem  😂 

    [lilypie.com]

  • samy_lo

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Kako ste mi trudnice ? Malo sam zastala sa javljanjem.Imam 2 problemcica pa da pitam za savjet.
    Prvo problem sa zatvorom,sta bi bilo dobro za probavu?
    Drugo,vec neko vrijeme me pocne dolje svrbiti i peckati,ginekologu necu jos,sta mislite da li ima nesto sto bih mogla uzeti na svoju ruku?

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Samy imamo, isti problem sa zatvorom. Kazu da je to normalno u ovom periodu, ja ti  pijem jpgurte i jedem sljive, ali trenutno ne pomaze. Bitno je da jedes vlaknastu hranu sto vise, a manje masnu i suhu. Al eto, ne znam si ni sama pomoci trenutno 😂 a za svrab i peckanje je dobar Plimycol. Na uputama svakako pise da se u slučaju trudnoce treba obratiti liječniku glede uzimanja masti tako da nazovi i pitaj za to. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Chappie

    Da shvacam strah.. ali vjerojatno je sad to to. Beta je solidna. Radit ces opet za dva dana?


    danas beta 866 :D po kalkulatoru dupla se na 32 sata. idem u pon na uzv

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Meni dosta pomaze cokolino ja nezz esam li si umislila al kada ga pojedem ja idem na wc normalno i nemam uopce problema s probavom..a sada hoce li vama to pomoci nezz al probajte 

  • Avatar mouse

    mouse

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, danas sam napravila test i pokazao je debele dvije crtice, sto znaci da sam sad s vama :)
    Ne znam kako sama izracunati koliko sam dugo otprilike trudna s obzirom da mi je danas 30 dpo a normalan mi je ciklus 25-26 dana. 
    Prva mi je trudnoca, 22 godine su mi i treba mi vas savjet sta kako gdje kuda :) 

    [lilypie.com]

  • Avatar Chappie

    Chappie

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Bok mouse, cestitam :) 
    Kad ti je bio prvi dan zadnje M? 

    🧔39
    👧31
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.