Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Ajme sofi, uzasno mi je zao :( vjerujem da sve suosjecamo s tobom. Drzi se i samo vjeruj, sve je to prirodna selekcija, tako mora biti i tu nista nazalost ne mozes. Nadam se da ces nam se uskoro pridruziti i uskoro ostvariti svoj san :) drzi se i saljem ti svu pozitivu koju imam :*

    [lilypie.com]

  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Chappie

    Hannica - cestitam, ti si nestrpljiva kao i ja sve odmah provjerila 😄 super! Zelim super skolsku trudnocu. 😊 koliko dugo ste pokusavali?

    Sofi - zao mi je, nemoj odustati i nadam se da ces vrlo brzo opet na forum. 😘

    Deja- imamo odnose barem dva puta tjedno. Nije da sam ushićena zbog toga ali zao mi njega 😂 pa si zabrijem da zelim. 😄


    Ovako u 9mj sam operirala endometriozu, pa sam odmah krenula na bebicu poslije tog sljedeceg ciklusa. Savjetovali svi ljecnici.  Znaci u 11 mj nista. U 12mj plus ali beta 15i dan nakon ovulacije 50, pa za dva dana 70, pa 90 i aspiraciju mi radili, za ne daj Boze vanmatericnu da mogu operirati.. nakon apsiracije beta pala, docekala mjesecnicu 26.1 i evo sad opet plus i beta bolja daleko od one, zato sam rano radila sve. Al strah prisutan. 

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

  • Avatar Chappie

    Chappie

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Da shvacam strah.. ali vjerojatno je sad to to. Beta je solidna. Radit ces opet za dva dana? 

    🧔39
    👧31
    [lilypie.com]

  • Avatar teresita

    teresita

    Broj poruka: 144

    Prijavi adminu

    Sofi, jako mi je zao, razumijem te. Uzmi si vremena i odtuguj, cuj…. iza kise uvijek dode sunce, zar ne??!
    Drzi se curo, hrabro glavu gore i u nove pokusaje.
    😊



    [lilypie.com]

  • Avatar Chappie

    Chappie

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Hahaha ma samo moras posloziti u glavi da bas zelis i odraditi 😂 jer oni jadni bas budu zapostavljeni u tom periodu. 

    🧔39
    👧31
    [lilypie.com]

  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Chappie

    Da shvacam strah.. ali vjerojatno je sad to to. Beta je solidna. Radit ces opet za dva dana?


    Da da u pon. 💪

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

  • Avatar Chappie

    Chappie

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Ma sve ce biti super 😊

    🧔39
    👧31
    [lilypie.com]

  • samy_lo

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Sofi,jako mi je zao.Sada sebi uzmi odmora od svega.Nemoj ni o cemu razmisljati.Radi stvari koje volis.I kada se odmoris dobro od svega,onda prvo na neku obradu,i zelim ti sto prije plusic 😘

  • samy_lo

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Ja sve iscitam,ali sam nekakva lijena za pisati.Ja ujutro kad ustanem,jedva cekam noc da legnem.Isto sam neka ljencuga.Ovo mi stanje ne odgovara ni malo.Sve mi je mrsko.

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Dobro jutro cure,kako se danas osjecate? 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.