Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar sofi09

    sofi09

    Broj poruka: 124

    Prijavi adminu

    Cure evo skupila sam snage da vam kratko napisem…sinoc sam pocela krvariti….u pon idem po tabletu…zelim vam svima skolsku trudnocu😀…ja uzimam pauzu malo od foruma i svega, kada se skuliram cu vam se javiti da vidim koja ima najveci stomak😍😘

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Deja1988

    Ja si nalakiram nokte povremeno…ali sam ubacila svu prirodnu kozmetiku,od micelarne vode,losiona za tijelo,kreme za lice,do sampona. Jedino bi se trebala farbati, tj.pramenove, imam onaj balayage…ali to ce pricekati bar prvo tromjesecje da prode…nisam pametna…😕


    Ma ja nezz nisam pametna citam po int i pise da kao nije preporucljivo a ja bi nekada da bi nokti izgledaju na nesta jer su mi sada bas lipo i narasli,ja se nefarbam niti dajem pramenove neda mi se unistavati kosu dok nepocmem dobivati sijede 😊😊

  • DaVoS

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    Ja evo, upravo sada, imam nalakirane nokte. Nemam ih uvijek ali i kada nisam trudna nemam ih uvijek…. ne mislim previse o tome. Mislim da je jedna od bitnih stvari u trudnoci biti smirena i zadovoljna trudnica, pa ako te to usrećuje… go for it….
    Mojoj prijateljici koja se zbilja borila sa prestankom pusenja u trudnoći cak je doktor rekao da radije zapali cigaretu kad joj je stvarno kriza nego da bude cijeli dan nervozna jer i to steti bebi.
    Ne kazem da ces krizirati bez laka…. ali znas sta hocu da kazem😉

  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Pozdravčić, moja zadnja M je bila 26.01. pozitivan testić sam imala u utorak i jučer  na 13i dan nakon ovulacije beta je 102,8. nadam se da će sve dalje teći uredno. :) i da ćemo se moći nastaviti družiti s lijepim temama <3

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Sofi jako mi je zao,drzi se 😙

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    DaVoS

    Ja evo, upravo sada, imam nalakirane nokte. Nemam ih uvijek ali i kada nisam trudna nemam ih uvijek…. ne mislim previse o tome. Mislim da je jedna od bitnih stvari u trudnoci biti smirena i zadovoljna trudnica, pa ako te to usrećuje… go for it….
    Mojoj prijateljici koja se zbilja borila sa prestankom pusenja u trudnoći cak je doktor rekao da radije zapali cigaretu kad joj je stvarno kriza nego da bude cijeli dan nervozna jer i to steti bebi.
    Ne kazem da ces krizirati bez laka…. ali znas sta hocu da kazem😉

    Ma ni ja ih nelakiram cesto al me samo zanimalo,nisam uopce nervozna niti pod stresom nekakvim zbog toga jer nije vrijedno 😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Hannica0

    Pozdravčić, moja zadnja M je bila 26.01. pozitivan testić sam imala u utorak i jučer na 13i dan nakon ovulacije beta je 102,8. nadam se da će sve dalje teći uredno. :) i da ćemo se moći nastaviti družiti s lijepim temama &lt;3


    Uredu i skolsku trudnocu ti zelim 😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Deja1988

    Curke,imam jedno zanimljivo pitanje🙈😂😂 Da li ste vi imale odnose s dragim od kad ste saznale za trudnocu? Ja nisam od pocetka 10mj…jer sam bila u postupku,a poslije punkcije imam takve bolove da jedva hodam….a od kad sam ostala trudna sam jednostavno u strahu zbog tog pritiska,iako je sve ok bilo na zadnjem pregledu….ne mogu se opustiti,a nisam pitala doktora,jer sam bila i uzbudena i u strahu od ishoda uzv….pomagajte😁


    Ja jos nisam jer mi nije zelja a doktora nisam ni pitala al imati cemo ih nije da me strah nego mi se jednostavno neda niti imam volje 😀 

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Ja idem na trajni lak jednom mjesečno pa tako i u trudnoći, ofarbala sam se također jednom u ovom trudničkom periodu i ne brinite, izlaganje kemikalijama je štetno ukoliko je svakodnevno i intenzivno. Sto se odnosa tiče libido opada u prvom tromjesečju pa tako i meni, nisam bas zaigrana kao inače. 😂 Također me hvata panika hoće li se nešto dogoditi Itd, ali naravno da neće. Razgovarala sam sa svojim ginicem o tome i on kaže da radim sto god je meni ugodno pa tako i to. Zao mi je Sofi…..samo budi jaka, to su strahovi s kojima sam se borila prethodnih tjedana s obzirom da sam i ja imala jedan spontani prije ove trudnoće.

    [lilypie.com]

  • Avatar Chappie

    Chappie

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Hannica - cestitam, ti si nestrpljiva kao i ja sve odmah provjerila 😄 super! Zelim super skolsku trudnocu. 😊 koliko dugo ste pokusavali?

    Sofi - zao mi je, nemoj odustati i nadam se da ces vrlo brzo opet na forum. 😘

    Deja- imamo odnose barem dva puta tjedno. Nije da sam ushićena zbog toga ali zao mi njega 😂 pa si zabrijem da zelim. 😄

    🧔39
    👧31
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.