Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Moj nije odusevljen sa pozom na trbuhu, bas mora biti full raspolozen, a dize i okrece samostalno glavicu vec oko 2 tj… 

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    mc_zgb

    Curke, jel stavljate bebace spavati na trbuh? Mi smo skuzili da joj stvarno tako pase spavati, zbog grceva, a i ne trza se tako. Inace dok je na ledjima, svaki nenadani zvuk ju stepe i onaj Morov refleks, gdje rasiri rukice i samu sebe probudi zapravo. Ovako bas lijepo i mirno odspava. Naravno, za sada tako spava samo preko dana dok je s nama u prostoriji.


    Ja ne stavljam. Meni su rekli i pedijatar i u bolnici i patronazna da nikako ne stavljam na stomak. Cak i doktorica na uzv kukova je rekla stavljat ga na stomak, ali samo dok je budan. Za spavanje ne. Moj isto ima taj morov refleks kad spava plitko. Kad utone u dublji san, mozes mu radit sta zelis 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    DijMar kupi kokosovo ulja i umasiraj u vlasište i ostavi do pol sata da upije i o da normalno operi kosu, to koristi po potrebi. 

    [lilypie.com]

  • Jeja4

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    Uh, nesto me opako pocelo probadati dolje. Ne znam jel to mala jase po cerviksu ili me od pregleda, doktorica je bila danas dosta gruba, kad mi je prst zarila, zvijezde sam vidjela.
    Idem popiti jedan magnezij da se to smiri

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    Noemi ehh pa sad ti znaj, jedni kazu moze na trbuh, ali samo dok su pod nadzorom, eto drugi kazu ne smije. Pa ti budi pametan 🤦
    Aurora to zamotas onako skroz, i rukice? Citala sam da to sprjecava taj morov refleks pa se ne bude bebe tako same sebe. A za odgurivanje nogicama nemam pojma, moja isto jako sutira tim nogama, pa se zna isto tako malo odgurnuti. 🤷

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Julie

    DijMar kupi kokosovo ulja i umasiraj u vlasište i ostavi do pol sata da upije i o da normalno operi kosu, to koristi po potrebi.


    Imam ga doma, probat cu

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    DijMar

    Meni je najjace to sto kad se zbljuca onda se smije, a skuzila sam da si on to sam radi kad se toliko mrda i napreze ko da zeli pricati i glasno se smijati, a nekad mu cak uspije proizvesti koji zvuk 😆
    Evo, ostao mi paket jastucica i krema za bradavice, neotvoreno, pa ako koja treba poklanjam 😊
    [postimg.cc]

    I jos nesto, 4 god nisam imala problema s prhuti i evo kako sam rodila, poceo me napadati…soda b.mi ne pomaze, a htjela bih nesto prirodno 🤔 Savjeti?


    Ja se nisam uspjela rijesit s prirodnim eksperimentima, pa ako ne uspijes ni ti, javi 🤣 da ti kazem za ove neprirodne/medicinske koji su upalili kod mene 😀

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Smiju li se bebe odgurivati nogama? Glupo pitanje ali ako ne smiju sjediti, mozda ni ovo ne smiju. Pitam jer kad mali treba kakati, bude na meni na leđima a mm se namjesti tako da se on odguruje nogama od muzeva prsa i onda lakse kaka…
    E, da, Manich, drago mi je da je Liam bolje❤. Jesu li ti ga poslije poroda stavili na prsa?


    Ne znam jel smije. Al ja svog znam stavit na ledja i onda mu guram malo nogice prema stomaku, pa to pomogne. Mislim da je to slican polozaj. Samo ja svom nedam da se odguruje od mene. Kad ga drzim u sjedecem polozaju i pocne se odgurivat nozicama o moje slaufe na stomaku 😅, odmah ga maknem, kad nisam sigurna jel smije. A recimo dok lezi i kad se previja, ako se odguruje nogicama o podlogu kao da ce dic guzu, to ga pustim jer samostalno radi bez pomaganja. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Noemi1

    Aurora87

    Smiju li se bebe odgurivati nogama? Glupo pitanje ali ako ne smiju sjediti, mozda ni ovo ne smiju. Pitam jer kad mali treba kakati, bude na meni na leđima a mm se namjesti tako da se on odguruje nogama od muzeva prsa i onda lakse kaka…
    E, da, Manich, drago mi je da je Liam bolje❤. Jesu li ti ga poslije poroda stavili na prsa?

    Ne znam jel smije. Al ja svog znam stavit na ledja i onda mu guram malo nogice prema stomaku, pa to pomogne. Mislim da je to slican polozaj. Samo ja svom nedam da se odguruje od mene. Kad ga drzim u sjedecem polozaju i pocne se odgurivat nozicama o moje slaufe na stomaku 😅, odmah ga maknem, kad nisam sigurna jel smije. A recimo dok lezi i kad se previja, ako se odguruje nogicama o podlogu kao da ce dic guzu, to ga pustim jer samostalno radi bez pomaganja.


    Ja svoju kad prematam kako me suta nogama po trbuhu ajmee, kako sam malena mislim pa kad oblacim bodi kruzim okolo da ju obucem jer me tuce samo tako a dok mjenjam pelenu moram se stripiti 🙈🙈

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    mc_zgb

    Noemiehh pa sad ti znaj, jedni kazu moze na trbuh, ali samo dok su pod nadzorom, eto drugi kazu ne smije. Pa ti budi pametan 🤦
    Aurorato zamotas onako skroz, i rukice? Citala sam da to sprjecava taj morov refleks pa se ne bude bebe tako same sebe. A za odgurivanje nogicama nemam pojma, moja isto jako sutira tim nogama, pa se zna isto tako malo odgurnuti. 🤷

    Pa da..ja se drzim onog sto su mi rekli. Da su rekli stavljaj na stomak, spavao bi na stomaku 🤷

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.