Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar lala3

    lala3

    Broj poruka: 492

    Prijavi adminu

    luce35

    Ja s pola snage spremila djetetu rucak prije nego podje u skolu i cim ode mislim da cu u horizontalu. Necu zaspati sigurno al barem da malo odmorim stare kosti 😂


    🤣 ma koliko ti to imas godina? 
    Jeja super za pregled
    Aurora razumijem te, i kod mene su “cudaci” u blizini i njegovi moji… 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Deja1988

    Meni je bilo i smijesno i gadljivo🤭🤣🤣 Martina je bila kraljica s komentiranjem😁


    Da veli da ko od krave vime ja sam rikala 😂😂😂

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    Noemi1

    ReginaP

    Moja tema danas opet SVEKRIVA 🤣
    Dosla ja s malim u Os kod mame jer je mm na službenom putu, a ionako smo planirali doci za Svi svete. I zove mene sinoc kraljica da kad cemo se vidjeti i sve nesto okolo naokolo prica i meni dopizdi nakon par min i pitam sto treba. Pita ona mene jel mogu doci teta od mm i sestricne upoznati maloga i ja kazem ako su zdravi naravno da da. I kaze ona pa nece ga oni dirati, staviti cemo ga na krevet da ga gledaju. Zena je medicinska sestra. I tako vam ja ispala babaroga jer necu da mi se dijete razboli 😅

    🙄🙄 meni je pedijatar rekao sto duze da izbjegavam posjete s djecon. Jer ta djeca idu u parkove, skole, vrtice i prijenosnici su bolesti, a beba je mala i slab mu je imunitet jos uvijek, pa bolje da ne dolaze djeca


    Rekla ja svekrvi da mi jos sestrina djeca nisu bila jer idu u vrtic pa je rekla da sam ja uzasna osoba hahah

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Ja evo isto odmaram stare kosti, mali vec par dana spava popodne po 3 sata (inace bude 1,5-2 h), a ja lezim malo. Neznam jel ga bolest iscrpila ili je do toga sto sam ja tu 🤔
    Izgleda da sam skupila njegovu virozu 😏 
    Isla sam pojesti onaj gel za proljev, znaci nesto najodvratnije sto sam u zivotu u usta stavila. Nije ni cudo da se siroto djete ispovracalo. Zeludac me kasnije bolio koliko sam se trudila da ne povratim. A ja stvarno svasta mogu progutati i reflustat mi je ok…  


  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    ayla

    Meni su se bile najavile frendice da ce doci al cim ih uhvatila viroza odustale su pa ja ih nebi uopce ni pustila k maloj takve, moja svekrva bolesna vec tj dana i ne dolazi uopce k meni moze se popet na kat ako treba nesto al k njoj ni slucajno pa ja bi poludila najvjerojatnije da se mala zarazi jos pogotovo kad nezna reci sto ju boli pa da place samo.. Nego htjela sam pitat kad vi mislite bebe mecati na pod? Kazu da s 3mj imaju jasnu sliku i da tad kao pocinju vidjeti e sad dal da cekam da prode 3mj pa da ju stavljam ili mogu i prije poceti, ja ju za sada stavljam potrbuške na krevet da dize glavicu i da malo isprobava tu pozu za puzanje


    E ne znam, ja sam narucila onu podlogu s aliexpresa. Ogrooomna je i bas mi se svidja. A kad ju maknes ne zauzme nista prostora. Pa cim operem to i dezinficiram kontam da cu ga stavljat malo. Moj je jos smotan zbog tog sirokog povijanja. Pa su mu kretnje nekako ogranicene. A cim maknem te pelene, noge budu u turbo pogonu 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    lala3

    luce35

    Ja s pola snage spremila djetetu rucak prije nego podje u skolu i cim ode mislim da cu u horizontalu. Necu zaspati sigurno al barem da malo odmorim stare kosti 😂

    🤣 ma koliko ti to imas godina?
    Jeja super za pregled
    Aurora razumijem te, i kod mene su “cudaci” u blizini i njegovi moji…


    Godina puno, pameti malo 🤣🤣

    [lilypie.com]

  • TeBa

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    Evo kaze sveki ako ditetu u trecem misecu izbije zubic to znaci da ce uskoro doci i drugo dite 🤣🤣🤣

  • Jeja4

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    Cure, koje vec imate vrticku djecu, koliko ih nakon poroda planirate ostaviti doma? Neke mame a i tete u vrticu mi vele da bi bilo dobro bar mjesec dana. Kako je meni termin 19.11. a kcer mi ima.rockas 27.11. i htjela bi ga slaviti u vrticu, nisam pametna. Htjela sam joj u igraonici organizirati ali ove godine nista od toga, necemo moci s bebom uskladiti.

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Jeja4

    Cure, koje vec imate vrticku djecu, koliko ih nakon poroda planirate ostaviti doma? Neke mame a i tete u vrticu mi vele da bi bilo dobro bar mjesec dana. Kako je meni termin 19.11. a kcer mi ima.rockas 27.11. i htjela bi ga slaviti u vrticu, nisam pametna. Htjela sam joj u igraonici organizirati ali ove godine nista od toga, necemo moci s bebom uskladiti.


    Ja planiram samo oko tjedan dana (ovisi koji dan padne), cisto da se upozna s bebom. On je jos malecki i svako izbivanje iz vrtica mu treba skoro pa opet adaptacija i mislim da mu je ovako bolje. 
    A i nezna se on jos sam zaigrati i onda mu je i ovako dosadno doma, a pogotovo ako nedajboze ja moram skuhati rucak ili tako nesto


  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Aurora dala sam mu čaj kod grčeva. Granulama puno pomažu ali jučer od 2 popodne nije mogao spavati, pa je cicao, plakao i grčio se. Dala sam mu espumisan i čaj od komorača ali nije pomagalo. Čak sam pomislila da je skok u razvoju što može biti u ovim tjednima ali se ponašao kao kod grčeva. Što se tiče vode meni isto govore da treba piti pogotovo mama s argumentom da i ja nakon svakog obroka pijem vodu isto tako i nakon juhe i da bi isto tako trebao Marin dobiti tri puta dnevno žličicu vode.
    Ja mu još nisam dala vodu i ne namjeravam još

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.