Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    Aurora87

    ReginaP

    Noemi1

    ReginaP

    Moja tema danas opet SVEKRIVA 🤣
    Dosla ja s malim u Os kod mame jer je mm na službenom putu, a ionako smo planirali doci za Svi svete. I zove mene sinoc kraljica da kad cemo se vidjeti i sve nesto okolo naokolo prica i meni dopizdi nakon par min i pitam sto treba. Pita ona mene jel mogu doci teta od mm i sestricne upoznati maloga i ja kazem ako su zdravi naravno da da. I kaze ona pa nece ga oni dirati, staviti cemo ga na krevet da ga gledaju. Zena je medicinska sestra. I tako vam ja ispala babaroga jer necu da mi se dijete razboli 😅

    🙄🙄 meni je pedijatar rekao sto duze da izbjegavam posjete s djecon. Jer ta djeca idu u parkove, skole, vrtice i prijenosnici su bolesti, a beba je mala i slab mu je imunitet jos uvijek, pa bolje da ne dolaze djeca

    Rekla ja svekrvi da mi jos sestrina djeca nisu bila jer idu u vrtic pa je rekla da sam ja uzasna osoba hahah

    No, krasno, to ti u lice rekla?🙄


    Da, da i onda je pokusala prebacit kao da se salila.. Fina jedna zena nema sta :D

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Ajmeeee ne mogu… 😓😓😓 Nikako da procitam zaostatke, ali moram pitati - mame na AD, dajete li i koji caj bebama? Moj ne zeli vodu, ne zeli komorac…🙄🙄🙄 Trazila sam danas hippov od kamilice no nema ni Dm ni Muller ni Bipa… 
    Uglavnom, koliko smo sretni sto nam je dosao tata, toliko se opet moramo ufuravati u novu situaciju, a taman smo se nekako poceli kuziti 😒
    I dosta bljucamo…nekad vise puta nakon obroka, nekad jako malo, nekad nis… sve isto radim svaki put…to kad bude vise toga onda me malo preplasi, ali nadam se da nema mjesta panici jer on lijepo napreduje, moci pelene posteno i djeluje zadovoljan vecinu vremena dok ga ne muci trbuscic 🤔 

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Regina bas fina zena 🤣🤣🤣.
    Pitam se ako su te vase svekrve nekoc bile normalne osobe i odgojile vase muzeve da postanu dobri ljudi kako su preko noci okrenule plocu…jel to ljubomora sto vise nisu sinu u centru paznje ili koji vrag udje u njih???
    Moja nije savrsenstvo (kao ni ja ako cemo istinu zboriti 🤣) al se dobro slazemo, one teme gdje nismo na istoj valnoj duljini izbjegavamo i sasvim ok to  funkcionira vec vise od 15 godina.

    [lilypie.com]

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    luce35

    Reginabas fina zena 🤣🤣🤣.
    Pitam se ako su te vase svekrve nekoc bile normalne osobe i odgojile vase muzeve da postanu dobri ljudi kako su preko noci okrenule plocu…jel to ljubomora sto vise nisu sinu u centru paznje ili koji vrag udje u njih???
    Moja nije savrsenstvo (kao ni ja ako cemo istinu zboriti 🤣) al se dobro slazemo, one teme gdje nismo na istoj valnoj duljini izbjegavamo i sasvim ok to funkcionira vec vise od 15 godina.


    E to se bas ja pitam. Nije moj mm neki savrsen, ima musica kao i svi mi, ali je jako dobra osoba, vrijedan, omiljen u drustvu i onda mu upoznas mamu i jos neke clanove obitelji i pitas se kako je to moguce haha valjda necu ja takva biti svom sinu

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Noemi1

    ayla

    Meni su se bile najavile frendice da ce doci al cim ih uhvatila viroza odustale su pa ja ih nebi uopce ni pustila k maloj takve, moja svekrva bolesna vec tj dana i ne dolazi uopce k meni moze se popet na kat ako treba nesto al k njoj ni slucajno pa ja bi poludila najvjerojatnije da se mala zarazi jos pogotovo kad nezna reci sto ju boli pa da place samo.. Nego htjela sam pitat kad vi mislite bebe mecati na pod? Kazu da s 3mj imaju jasnu sliku i da tad kao pocinju vidjeti e sad dal da cekam da prode 3mj pa da ju stavljam ili mogu i prije poceti, ja ju za sada stavljam potrbuške na krevet da dize glavicu i da malo isprobava tu pozu za puzanje

    E ne znam, ja sam narucila onu podlogu s aliexpresa. Ogrooomna je i bas mi se svidja. A kad ju maknes ne zauzme nista prostora. Pa cim operem to i dezinficiram kontam da cu ga stavljat malo. Moj je jos smotan zbog tog sirokog povijanja. Pa su mu kretnje nekako ogranicene. A cim maknem te pelene, noge budu u turbo pogonu 😁


    Ma mi smo uzeli tepih njoj za igru pa ne mislim podlogu mozda puzzle za boravak ili tepihic cesta da ima svoj kutak.. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    DijMar

    Ajmeeee ne mogu… 😓😓😓 Nikako da procitam zaostatke, ali moram pitati - mame na AD, dajete li i koji caj bebama? Moj ne zeli vodu, ne zeli komorac…🙄🙄🙄 Trazila sam danas hippov od kamilice no nema ni Dm ni Muller ni Bipa…
    Uglavnom, koliko smo sretni sto nam je dosao tata, toliko se opet moramo ufuravati u novu situaciju, a taman smo se nekako poceli kuziti 😒
    I dosta bljucamo…nekad vise puta nakon obroka, nekad jako malo, nekad nis… sve isto radim svaki put…to kad bude vise toga onda me malo preplasi, ali nadam se da nema mjesta panici jer on lijepo napreduje, moci pelene posteno i djeluje zadovoljan vecinu vremena dok ga ne muci trbuscic 🤔


    Ja uzimam kamilicu i komorac od franka bila sam uzela hipp komorac al to sve ista pm, tako da mozes i ovo uzeti i dati samo kipucu vodu ulijes i kesicu drzis par sec i izvadis netreba im jači caj 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    ayla

    DijMar

    Ajmeeee ne mogu… 😓😓😓 Nikako da procitam zaostatke, ali moram pitati - mame na AD, dajete li i koji caj bebama? Moj ne zeli vodu, ne zeli komorac…🙄🙄🙄 Trazila sam danas hippov od kamilice no nema ni Dm ni Muller ni Bipa…
    Uglavnom, koliko smo sretni sto nam je dosao tata, toliko se opet moramo ufuravati u novu situaciju, a taman smo se nekako poceli kuziti 😒
    I dosta bljucamo…nekad vise puta nakon obroka, nekad jako malo, nekad nis… sve isto radim svaki put…to kad bude vise toga onda me malo preplasi, ali nadam se da nema mjesta panici jer on lijepo napreduje, moci pelene posteno i djeluje zadovoljan vecinu vremena dok ga ne muci trbuscic 🤔

    Ja uzimam kamilicu i komorac od franka bila sam uzela hipp komorac al to sve ista pm, tako da mozes i ovo uzeti i dati samo kipucu vodu ulijes i kesicu drzis par sec i izvadis netreba im jači caj


    Zaboravih to sto bljucka nekad vise nekad manje to je sve normalno, moja je svako malo znala mlazove izbaciti al nekako se nisam oko toga bas nesto sikirala jer em mi je prvo pa em nemam pojma sto je za paniku, znam da je temp jedino za paniku a za ostalo ucim 😊

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    ayla

    Noemi1

    ayla

    Meni su se bile najavile frendice da ce doci al cim ih uhvatila viroza odustale su pa ja ih nebi uopce ni pustila k maloj takve, moja svekrva bolesna vec tj dana i ne dolazi uopce k meni moze se popet na kat ako treba nesto al k njoj ni slucajno pa ja bi poludila najvjerojatnije da se mala zarazi jos pogotovo kad nezna reci sto ju boli pa da place samo.. Nego htjela sam pitat kad vi mislite bebe mecati na pod? Kazu da s 3mj imaju jasnu sliku i da tad kao pocinju vidjeti e sad dal da cekam da prode 3mj pa da ju stavljam ili mogu i prije poceti, ja ju za sada stavljam potrbuške na krevet da dize glavicu i da malo isprobava tu pozu za puzanje

    E ne znam, ja sam narucila onu podlogu s aliexpresa. Ogrooomna je i bas mi se svidja. A kad ju maknes ne zauzme nista prostora. Pa cim operem to i dezinficiram kontam da cu ga stavljat malo. Moj je jos smotan zbog tog sirokog povijanja. Pa su mu kretnje nekako ogranicene. A cim maknem te pelene, noge budu u turbo pogonu 😁

    Ma mi smo uzeli tepih njoj za igru pa ne mislim podlogu mozda puzzle za boravak ili tepihic cesta da ima svoj kutak..


    Puzzle su super tople za igru na podu ali uzasne za odrzavati. Nakon nekog vremena se malo popuste pa slova/brojevi ispadaju i ispod bude prasine ko u prici. Svaki put kad ides usisati puzzle se lijepo u komadu odignu ali slova ostanu po podu pa se sataras dok to sve pomaknes. Ja cu ovaj put uzeti one velike puzzle tatami jer za male nemam zivaca 🤣🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    ayla

    ayla

    DijMar

    Ajmeeee ne mogu… 😓😓😓 Nikako da procitam zaostatke, ali moram pitati - mame na AD, dajete li i koji caj bebama? Moj ne zeli vodu, ne zeli komorac…🙄🙄🙄 Trazila sam danas hippov od kamilice no nema ni Dm ni Muller ni Bipa…
    Uglavnom, koliko smo sretni sto nam je dosao tata, toliko se opet moramo ufuravati u novu situaciju, a taman smo se nekako poceli kuziti 😒
    I dosta bljucamo…nekad vise puta nakon obroka, nekad jako malo, nekad nis… sve isto radim svaki put…to kad bude vise toga onda me malo preplasi, ali nadam se da nema mjesta panici jer on lijepo napreduje, moci pelene posteno i djeluje zadovoljan vecinu vremena dok ga ne muci trbuscic 🤔

    Ja uzimam kamilicu i komorac od franka bila sam uzela hipp komorac al to sve ista pm, tako da mozes i ovo uzeti i dati samo kipucu vodu ulijes i kesicu drzis par sec i izvadis netreba im jači caj

    Zaboravih to sto bljucka nekad vise nekad manje to je sve normalno, moja je svako malo znala mlazove izbaciti al nekako se nisam oko toga bas nesto sikirala jer em mi je prvo pa em nemam pojma sto je za paniku, znam da je temp jedino za paniku a za ostalo ucim 😊


    I kod nas bilo stalno bljuckanje, iza svakog podoja, imala sam osjecaj da vise izbaci nego pojede ali mokre pelene i vaga me razuvjerili

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Deja daaa uziva, kad ga je vidio prvi puta stalno je pricao kako je lijep i malen, a mislim si ja sta bi tek reko da je stvarno malen 😅 
    Ayla ja sam negdje citala da se kao ne bi smjelo njima davati taj caj u kesici…ili je to samo marketinski trik 🤔
    A da, to s bljucanjem je okej ako kao sto kazete, piske i kake i nemaju temp… 😊

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.