Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar october30

    october30

    Broj poruka: 183

    Prijavi adminu

    Obavila danas kontrolu, konacno uzv, jos uvijek smo kako treba glavicom dolje, procjena 3530, jos uvijek samo prst otvorena 😕… Tlak mi bio 130/80 ali kaze to je puno u odnosu na moj dosadasnji 100/60 i da mjerim 3x dnevno ako bude 140 da se javim… Kontrola opet za dva dana

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    october30

    Obavila danas kontrolu, konacno uzv, jos uvijek smo kako treba glavicom dolje, procjena 3530, jos uvijek samo prst otvorena 😕… Tlak mi bio 130/80 ali kaze to je puno u odnosu na moj dosadasnji 100/60 i da mjerim 3x dnevno ako bude 140 da se javim… Kontrola opet za dva dana


    Hahha ja sam im rekla fino, kako mi nece skocit tlak kad me prvo vazete pa onda tlak mjerite. Prvo mi tlak mjeri pa vazi😂😂 super za bebicu da napreduje 😁

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Zara si bila na pregledu? Ili sam ja zabrijala da i ti imas danas 🤔 

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Noemi1

    luce35

    ayla

    Noemi1

    ayla

    Meni su se bile najavile frendice da ce doci al cim ih uhvatila viroza odustale su pa ja ih nebi uopce ni pustila k maloj takve, moja svekrva bolesna vec tj dana i ne dolazi uopce k meni moze se popet na kat ako treba nesto al k njoj ni slucajno pa ja bi poludila najvjerojatnije da se mala zarazi jos pogotovo kad nezna reci sto ju boli pa da place samo.. Nego htjela sam pitat kad vi mislite bebe mecati na pod? Kazu da s 3mj imaju jasnu sliku i da tad kao pocinju vidjeti e sad dal da cekam da prode 3mj pa da ju stavljam ili mogu i prije poceti, ja ju za sada stavljam potrbuške na krevet da dize glavicu i da malo isprobava tu pozu za puzanje

    E ne znam, ja sam narucila onu podlogu s aliexpresa. Ogrooomna je i bas mi se svidja. A kad ju maknes ne zauzme nista prostora. Pa cim operem to i dezinficiram kontam da cu ga stavljat malo. Moj je jos smotan zbog tog sirokog povijanja. Pa su mu kretnje nekako ogranicene. A cim maknem te pelene, noge budu u turbo pogonu 😁

    Ma mi smo uzeli tepih njoj za igru pa ne mislim podlogu mozda puzzle za boravak ili tepihic cesta da ima svoj kutak..

    Puzzle su super tople za igru na podu ali uzasne za odrzavati. Nakon nekog vremena se malo popuste pa slova/brojevi ispadaju i ispod bude prasine ko u prici. Svaki put kad ides usisati puzzle se lijepo u komadu odignu ali slova ostanu po podu pa se sataras dok to sve pomaknes. Ja cu ovaj put uzeti one velike puzzle tatami jer za male nemam zivaca 🤣🤣

    Ma uzmi ovo
    HRK 151.23 | 200*180cm Foldable Cartoon Baby Play Mat Xpe Puzzle Children's Mat Baby Climbing Pad Kids Rug Baby Games Mats

    https://s.click.aliexpress.com/e/LPghUM96 [s.click.aliexpress.com]
    Bas mi se cini odlicno. Debelo je fino i malo mjesta zauzima kad je slozeno.


    Da, ovakvo nesto cu ja uzeti, male puzzle mi nece u kucu 😀

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    Curke, jel stavljate bebace spavati na trbuh? Mi smo skuzili da joj stvarno tako pase spavati, zbog grceva, a i ne trza se tako. Inace dok je na ledjima, svaki nenadani zvuk ju stepe i onaj Morov refleks, gdje rasiri rukice i samu sebe probudi zapravo. Ovako bas lijepo i mirno odspava. Naravno, za sada tako spava samo preko dana dok je s nama u prostoriji. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Helo curke malo ds se javim i ja.. Danas konacno ljepe vjesti. Doktor nam je rekao da je beban dobro da bilirubin opada na granice koje su dozvoljene i da se jos danas sunca i sutra ide u krevetic i obavezno na siku sutra. Ja se izdajam od nedjelje popodne i vec sada izdojim 40 ml mljeka i to on veliki prascic sve pojede  svi mi kazu da je pravi veliki jaki deckic i da ce biti sve super.. Danas cvjetam od srece i nemogu docekat sutrasnji dan.. ❤️❤️❤️😍😍😍 Kad ga konacno uzmem u ruke i pomirisem mislim da ce mi se dusa istopit od ljubavi. 😊😊😊😊❤️❤️❤️

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    luce35

    Noemi1

    luce35

    ayla

    Noemi1

    ayla

    Meni su se bile najavile frendice da ce doci al cim ih uhvatila viroza odustale su pa ja ih nebi uopce ni pustila k maloj takve, moja svekrva bolesna vec tj dana i ne dolazi uopce k meni moze se popet na kat ako treba nesto al k njoj ni slucajno pa ja bi poludila najvjerojatnije da se mala zarazi jos pogotovo kad nezna reci sto ju boli pa da place samo.. Nego htjela sam pitat kad vi mislite bebe mecati na pod? Kazu da s 3mj imaju jasnu sliku i da tad kao pocinju vidjeti e sad dal da cekam da prode 3mj pa da ju stavljam ili mogu i prije poceti, ja ju za sada stavljam potrbuške na krevet da dize glavicu i da malo isprobava tu pozu za puzanje

    E ne znam, ja sam narucila onu podlogu s aliexpresa. Ogrooomna je i bas mi se svidja. A kad ju maknes ne zauzme nista prostora. Pa cim operem to i dezinficiram kontam da cu ga stavljat malo. Moj je jos smotan zbog tog sirokog povijanja. Pa su mu kretnje nekako ogranicene. A cim maknem te pelene, noge budu u turbo pogonu 😁

    Ma mi smo uzeli tepih njoj za igru pa ne mislim podlogu mozda puzzle za boravak ili tepihic cesta da ima svoj kutak..

    Puzzle su super tople za igru na podu ali uzasne za odrzavati. Nakon nekog vremena se malo popuste pa slova/brojevi ispadaju i ispod bude prasine ko u prici. Svaki put kad ides usisati puzzle se lijepo u komadu odignu ali slova ostanu po podu pa se sataras dok to sve pomaknes. Ja cu ovaj put uzeti one velike puzzle tatami jer za male nemam zivaca 🤣🤣

    Ma uzmi ovo
    HRK 151.23 | 200*180cm Foldable Cartoon Baby Play Mat Xpe Puzzle Children's Mat Baby Climbing Pad Kids Rug Baby Games Mats

    https://s.click.aliexpress.com/e/LPghUM96 [s.click.aliexpress.com]
    Bas mi se cini odlicno. Debelo je fino i malo mjesta zauzima kad je slozeno.

    Da, ovakvo nesto cu ja uzeti, male puzzle mi nece u kucu 😀


    Imas i casmatino ali je to bas skupo..

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    mc_zgb

    Curke, jel stavljate bebace spavati na trbuh? Mi smo skuzili da joj stvarno tako pase spavati, zbog grceva, a i ne trza se tako. Inace dok je na ledjima, svaki nenadani zvuk ju stepe i onaj Morov refleks, gdje rasiri rukice i samu sebe probudi zapravo. Ovako bas lijepo i mirno odspava. Naravno, za sada tako spava samo preko dana dok je s nama u prostoriji.


    Spavanje na stomaku se ne preporuca bez nadozora
    Al ja sam malog jako rano pocela tako stavljati 🙈
    Prvo preko dana kad bi ga bolio stomak, pa onda povremeno preko noci kad nebi podrignuo i na kraju je skoro stalno bio na stomaku.
    On se i u kolicima vjecno vozio tak na trbuhu, kad je bio veci onda onda je virio okolo 🤣
    Ugl, to djete je obozavalo biti na stomaku, non-stop, spavanje mu je valjda godilo, a dok je bio budan tak ipak ima vecu mobilnost i moze gledati na sve strane. Jako rano se poceo sam okretati na trbuh, a na leda stvarno kasno jer ga to uopce nije zanimalo 😆


  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    Frajla

    mc_zgb

    Curke, jel stavljate bebace spavati na trbuh? Mi smo skuzili da joj stvarno tako pase spavati, zbog grceva, a i ne trza se tako. Inace dok je na ledjima, svaki nenadani zvuk ju stepe i onaj Morov refleks, gdje rasiri rukice i samu sebe probudi zapravo. Ovako bas lijepo i mirno odspava. Naravno, za sada tako spava samo preko dana dok je s nama u prostoriji.

    Spavanje na stomaku se ne preporuca bez nadozora
    Al ja sam malog jako rano pocela tako stavljati 🙈
    Prvo preko dana kad bi ga bolio stomak, pa onda povremeno preko noci kad nebi podrignuo i na kraju je skoro stalno bio na stomaku.
    On se i u kolicima vjecno vozio tak na trbuhu, kad je bio veci onda onda je virio okolo 🤣
    Ugl, to djete je obozavalo biti na stomaku, non-stop, spavanje mu je valjda godilo, a dok je bio budan tak ipak ima vecu mobilnost i moze gledati na sve strane. Jako rano se poceo sam okretati na trbuh, a na leda stvarno kasno jer ga to uopce nije zanimalo 😆


    Ma da, znam da se ne preporuca, da se ne uguse, sve mi je to jasno, ali evo nama mala spava full dugo tako na trbuhu i bas se vidi da joj pase. 😊 Jos cu ipak pricekat neko vrijeme za tu pozu po noci, ali pretpostavljam da ce se isto kao i tvoj, sama okretat na trbuh 😅

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Meni je najjace to sto kad se zbljuca onda se smije, a skuzila sam da si on to sam radi kad se toliko mrda i napreze ko da zeli pricati i glasno se smijati, a nekad mu cak uspije proizvesti koji zvuk 😆
    Evo, ostao mi paket jastucica i krema za bradavice, neotvoreno, pa ako koja treba poklanjam 😊
    [postimg.cc]

    I jos nesto, 4 god nisam imala problema s prhuti i evo kako sam rodila, poceo me napadati…soda b.mi ne pomaze, a htjela bih nesto prirodno 🤔 Savjeti? 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.