Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    ayla

    Pikulica19

    lala3

    I Ajladaj reci koji posao radis, da ne kontam vise sta bi moglo biti 🤪..

    Ja bi rekla ugostiteljstvo 🤔

    Ja bi rekla da ja nesmim rec jos kaznu platit jer ih javno prozivam 😂😂😂😂😂


    Sad sam uvjerena da je sumarstvo, drvosjeca Ayla… 
    Izrabljuju zenu, bole ju kicma i svaki atom tijela….. 

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    DijMar

    Ejla curke!
    Prvo pitanje pa onda ak uspijem, citat lektiru 🤣
    Cime perete boce vi koje ste na AD? Full topla voda i cestka mi nisu dovoljne jer ostaje malo masno, a sa ovim za sudje se ne usudim oprat 🤔
    E da, mi smo upravo bili u prvoj zajednickoj setnji. Kratko, ali jedva sam docekala 🤗🤗🤗 Mama se oporavlja 😊😊😊

    Postoji ti deterdjent za bocice Nuk, Frosh i Chicco sto sam ja vidjela… A poslije mozes ubacit i klasicni Carli… Ili onim Pur sensitive on je blaza varijanta i nema miris jaki…


    Tnx 😉 Pogledat cu 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar PaulaPerkovic

    PaulaPerkovic

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    sreca

    PaulaPerkovic

    Pozdrav cure, bila sam uključena u 5. Mjesecu ali sam se zbog selidbe i obaveza uključila sa foruma😩😩, evo sad se javljam 40+4 i nikako da se nešto pokrene.. Već sam luda ova težina me ubija, ovo mi je druga trudnoća i 10x je teža 😭😭

    I ti si u klubu predenih termina😆 tako i ja vec ludim i lagano mi je dosta svega,jer zadnja dva dana jedva hodam od bolova i pritiska,a i dalje ništa.


    Tako je :(( luda sam sve me boli a nikako da se ensto krene događati hehe 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    ayla

    Pikulica19

    lala3

    I Ajladaj reci koji posao radis, da ne kontam vise sta bi moglo biti 🤪..

    Ja bi rekla ugostiteljstvo 🤔

    Ja bi rekla da ja nesmim rec jos kaznu platit jer ih javno prozivam 😂😂😂😂😂

    Sad sam uvjerena da je sumarstvo, drvosjeca Ayla…
    Izrabljuju zenu, bole ju kicma i svaki atom tijela…..


    😂😂😂😂😂 Sumu nevolim jer ima krpelja, pauka i mnogo malih zivotinjica, nije da oni ovdje zene izrabljuju samo je posao dosta tezak i po mome nije za zensko a s rijeci manjaca mi samo kazemo da je dosta tesko 😂😂😂

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    sreca

    Jao ljudi ako ja ovo preživim. Oduvijek sam imala strah od poroda i boli. I kako mi je dns doktorica baš duboko zabila ruku ,nikad ni jedan pregled me nije tako zabolio, tako mi je sad malo iscjedak smed i leda me bole. I vec na tu bol leda sam nervozna i ne mogu trpit,a di je porod.


    Kad su meni krenuli malo jaci trudovi, kaze babica kako to jos nije nista…imala je pravo 😱😱😱
    Ali iako imam nizak prag boli i nis me do sada nije onak za ozbiljno boljelo, sve sam izdrzala bez icega protiv bolova tak da se sve moze 😉 iako JAAAAKO tesko i bolno 😓

    [lilypie.com]

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    Napokon sam sve procitala 🥳 junior nocas bio budan od 9 do 3. Mm zaspao pa sam bila ljuta jer sam ja nosala malog i na kraju sam legla i stavila ga kraj sebe u krevet i onesvijestila se. Mozda je mali jos plakao, ali ja nisam cula 🤨 mm je bio budan od 5 i radio cijeli dan i naravno da je umoran, ali ja u potpunosti izgubim razum kad sam tako premorena, s mali place. Budem zavidna sto je on zaspao, a ja ne mogu 😅 ludjakinja

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    DijMar

    Pikulica19

    DijMar

    Ejla curke!
    Prvo pitanje pa onda ak uspijem, citat lektiru 🤣
    Cime perete boce vi koje ste na AD? Full topla voda i cestka mi nisu dovoljne jer ostaje malo masno, a sa ovim za sudje se ne usudim oprat 🤔
    E da, mi smo upravo bili u prvoj zajednickoj setnji. Kratko, ali jedva sam docekala 🤗🤗🤗 Mama se oporavlja 😊😊😊

    Postoji ti deterdjent za bocice Nuk, Frosh i Chicco sto sam ja vidjela… A poslije mozes ubacit i klasicni Carli… Ili onim Pur sensitive on je blaza varijanta i nema miris jaki…

    Tnx 😉 Pogledat cu 😊


    Imam puno zaostatka, ali evo preletila zadnju stranicu…
    Ja sam uzimala frosh, ima ga u svakoj vecoj trgovini (i iz nepoznatog razloga je jeftiniji u boci nego refill 😳)
    Ako ces obicni preporucam uzimati neke “prozirne”, tj klasicne, ne one balsam, senstivie i sl mutne jer se ne ispiru dobro


  • sreca

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Evo već tri puta kao da netko prolije deci vode, ne mogu vjerovati da je to iscjedak. I sad zadnji put zuto zeleno ali voda.. e sad znaj jel ostat od iscjedak ili ko zna čega pa taka boja ili ne daj bože voda se zamutila. Zvala sam ih i objasnila jer mi se ne da što puta dolazit dolazit, zar sam tako glupa jutros bila sad opet. I ona kaže najbolje da dođete opet da vidimo. 🙆‍♀️🙆‍♀️🤦‍♀️ ako se vratim opet eee

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    DijMar

    Ejla curke!
    Prvo pitanje pa onda ak uspijem, citat lektiru 🤣
    Cime perete boce vi koje ste na AD? Full topla voda i cestka mi nisu dovoljne jer ostaje malo masno, a sa ovim za sudje se ne usudim oprat 🤔
    E da, mi smo upravo bili u prvoj zajednickoj setnji. Kratko, ali jedva sam docekala 🤗🤗🤗 Mama se oporavlja 😊😊😊


    Ja perem likvijem, jarom, carlijem, sto vec imam doma i spuzvicom. Ak se ne varam i ti imas Mam bocice, pa ti cetka ni ne treba. Imas i za kupit baby detergent za sudje, mislim da je Frosh marka. Ionako perem pod vrelom vodom, dok ruke ne isprzim 😂

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    ayla

    Noemi1 dal ti nekad provjeravas da bebac dise ja imam fobije da nekad ne dise kad je pre mirna onda ako necujem da dise gledam dal se trbuh dize izgubit cu 100godina zivota 😣😣


    Ja to jos uvjek radim 🙈
    Stavis jedna ili sva prsta na prsa lagano
    (A ne ko ja jednom pametnica cijeli dlan i naravno nist nisam osjetila, pa dam jadno djete prodrmala od panike 🙄)


Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.