Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Zara88

    Broj poruka: 196

    Prijavi adminu

    I ja imam propadanja u mjehuru cim mi je imalo pun i to najvise kad se trebam okrenuti u krevetu, sjesti ili ustati. Ma to je sve normalno pogotovo u ovim tjednima…cak u zadnjih par dana znam u prednjem dijelu trbuha osjetiti na kratko i menstrualnu bol, ali sve je to dio sirenja, pripremanja za porod itd. Cak mi se i iscjedak dosta pojacao.

    [lilypie.com]

  • Avatar PaulaPerkovic

    PaulaPerkovic

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    sreca

    Jao ljudi ako ja ovo preživim. Oduvijek sam imala strah od poroda i boli. I kako mi je dns doktorica baš duboko zabila ruku ,nikad ni jedan pregled me nije tako zabolio, tako mi je sad malo iscjedak smed i leda me bole. I vec na tu bol leda sam nervozna i ne mogu trpit,a di je porod.


    Meni je prije 2 dana bila kontrola i bio mi je dr jedan toliko grubb da ssu meni suze krenule od boli i od tad me sve tolik jako boli da sam strasno nervozna, danas mi je bila super drr koja je uvijek njezina i pazljiva i bolilo me ona se šokirala, i sad sam dosla kući i imam užasno jake bolove 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    DijMar

    ayla

    Frajla

    ayla

    Frajla

    ayla

    Noemi1 dal ti nekad provjeravas da bebac dise ja imam fobije da nekad ne dise kad je pre mirna onda ako necujem da dise gledam dal se trbuh dize izgubit cu 100godina zivota 😣😣

    Ja to jos uvjek radim 🙈
    Stavis jedna ili sva prsta na prsa lagano
    (A ne ko ja jednom pametnica cijeli dlan i naravno nist nisam osjetila, pa dam jadno djete prodrmala od panike 🙄)

    Hahahaha znaci i nakon toliko provjeravas 🙈🙈 ajmee poludit cu

    Jeja je rekla da i ona svoju jos provjerava, tak da ti tome ocito nema kraja 🤪

    Nes docekati da odrastu 🙈🙈 ja sam prije muza provjeravala dali dise a kako nespavam s njim vise ne provjeravam i njemu sam mecala prst ispod nosa 😂😂😂😂 i onda se pitaju zasto sam poludila 🤪🤪

    Ja sam isto tako znala decka provjeravati 🤣
    Sorry kaj zabadam nos, ali zasto ne spavas s muzem? 🤔


    Ma ne zabadas vec sam pisala bila, kako u nasoj sobi nema mjesta za krevetic jer smo uzeli onaj sa prematalicom i sto se moze poslje koristiti kad naraste stavili smo ga u drugu sobu koja je i predvidena za curku pa smo i stavili u nju i krevet jedan mali na kojem ja spavam s njom u sobi i da ju cujem kada place za hranjenje.. Nisam se jos posvadala s muzem 🤪🤪😂😂

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Noemi1

    Frajla

    ayla

    Frajla

    ayla

    Noemi1 dal ti nekad provjeravas da bebac dise ja imam fobije da nekad ne dise kad je pre mirna onda ako necujem da dise gledam dal se trbuh dize izgubit cu 100godina zivota 😣😣

    Ja to jos uvjek radim 🙈
    Stavis jedna ili sva prsta na prsa lagano
    (A ne ko ja jednom pametnica cijeli dlan i naravno nist nisam osjetila, pa dam jadno djete prodrmala od panike 🙄)

    Hahahaha znaci i nakon toliko provjeravas 🙈🙈 ajmee poludit cu

    Jeja je rekla da i ona svoju jos provjerava, tak da ti tome ocito nema kraja 🤪

    Ajme a ja mislila da cu prestat ono kad pocne sjedit 🤣 znaci nist od tog 😬


    Druzit cemo se u kasne sate i provjeravati 😂😂

  • Avatar PaulaPerkovic

    PaulaPerkovic

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Jeja4

    Ne znam kako vi, ali ja sam sama sebi teska zadnje dane. Danas sam 36+4, trbuh mi se dosta spustio, noge me bole, ledja, sve mi je tesko. Odem danas s malom do parka i nazad, ukupno mozda kilometar i moram pol sata odlezati da mogu uopce rucak napraviti. Bas mi je pritisak na dolje. Nekad jedva ustanem s kauca ili kreveta.
    I onako imam stalno neki feeling da cu se ranije poroditi a termin mi je danas mjesec dana. Jos me desna ruka boli od jucer, sad sam skuzila da imam neki kao ubod na tom mjestu pa sam namazala fenistilom.
    Najradije bi plakala od muke kaj sam tak nikakva a i ova juzina i toplo vrijeme mi ne pomazu bas.


    Tako sam se ja osicala mj dana pred porod i evo prenila 4 dana za sad 😪😪😪 nista :(

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Frajla

    ayla

    Frajla

    ayla

    Frajla

    ayla

    Noemi1 dal ti nekad provjeravas da bebac dise ja imam fobije da nekad ne dise kad je pre mirna onda ako necujem da dise gledam dal se trbuh dize izgubit cu 100godina zivota 😣😣

    Ja to jos uvjek radim 🙈
    Stavis jedna ili sva prsta na prsa lagano
    (A ne ko ja jednom pametnica cijeli dlan i naravno nist nisam osjetila, pa dam jadno djete prodrmala od panike 🙄)

    Hahahaha znaci i nakon toliko provjeravas 🙈🙈 ajmee poludit cu

    Jeja je rekla da i ona svoju jos provjerava, tak da ti tome ocito nema kraja 🤪

    Nes docekati da odrastu 🙈🙈 ja sam prije muza provjeravala dali dise a kako nespavam s njim vise ne provjeravam i njemu sam mecala prst ispod nosa 😂😂😂😂 i onda se pitaju zasto sam poludila 🤪🤪

    Taman dok ih prestanemo provjeravati bot cemo tolko matore da ce onda oni nama stavljati ogledalo ispod nosa 🤪


    😂😂😂😂😂😂😂 Bas tako 

  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    ayla

    DijMar

    ayla

    Frajla

    ayla

    Frajla

    ayla

    Noemi1 dal ti nekad provjeravas da bebac dise ja imam fobije da nekad ne dise kad je pre mirna onda ako necujem da dise gledam dal se trbuh dize izgubit cu 100godina zivota 😣😣

    Ja to jos uvjek radim 🙈
    Stavis jedna ili sva prsta na prsa lagano
    (A ne ko ja jednom pametnica cijeli dlan i naravno nist nisam osjetila, pa dam jadno djete prodrmala od panike 🙄)

    Hahahaha znaci i nakon toliko provjeravas 🙈🙈 ajmee poludit cu

    Jeja je rekla da i ona svoju jos provjerava, tak da ti tome ocito nema kraja 🤪

    Nes docekati da odrastu 🙈🙈 ja sam prije muza provjeravala dali dise a kako nespavam s njim vise ne provjeravam i njemu sam mecala prst ispod nosa 😂😂😂😂 i onda se pitaju zasto sam poludila 🤪🤪

    Ja sam isto tako znala decka provjeravati 🤣
    Sorry kaj zabadam nos, ali zasto ne spavas s muzem? 🤔

    Ma ne zabadas vec sam pisala bila, kako u nasoj sobi nema mjesta za krevetic jer smo uzeli onaj sa prematalicom i sto se moze poslje koristiti kad naraste stavili smo ga u drugu sobu koja je i predvidena za curku pa smo i stavili u nju i krevet jedan mali na kojem ja spavam s njom u sobi i da ju cujem kada place za hranjenje.. Nisam se jos posvadala s muzem 🤪🤪😂😂


    Sad kad citam mi dolazi u sjecanje nes da si pisala o tome da 😊
    Pa cuj, to ti je dobra metoda kontracepcije 🤣😋🤣

  • Avatar PatyDi

    PatyDi

    Broj poruka: 1749

    Prijavi adminu

    Regina i Noemi, da bas ide na zivce to curkanje…nekad mi se desi da kad se dignem onak se iscjedi malo vise krvi i onda opet tokom dana lagano…ali bolje da iscuri sad sto treba nego da ostane pa kako neke zene moraju onda na kiretazu 😰 

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Ayla ja sam bas cijelu noc imala tu bol i jaki pritisak u trtici - dno ledja, gornji dio guze, i kad sam se dizala na wc pari mi se ko da gubim taj cep pomalo.
    Znaci tu bol povezuju s otvaranjem? Onda sma mozda vec na 4cm sad… a nista ne ide 😰

    [lilypie.com]

  • TeBa

    Broj poruka: 133

    Prijavi adminu

    Maloprije ja kod svekrive i sidim na kaucu i mali pored u kosari od kolica, svaki tren triba zaspat,al nako malo grinta jer mu se spava i pita ona ima li mali kapu..ja kazem ima….ona sama sa sobom kao,ali na glas govori da ga je mogla oko kuce prosetat ici..ja nista osim sta mi para ide na usi haha…ona opet mogla sam ga prosetat, ako ti se da otici po drugi dio kolica…ja reko samo “a kako ocete”…ona nista,vidi ne obadajem i kaze samo "a malo glupo isto da ga sad u podne setam jel tako da je?…( a s tim da nigdi nikad ne izlazi,osim ako bas ne mora, ne znam sta joj je to znacilo..bas ne nekad izbaci sa svojim idejama i izjavama, al uglavnom ne komentiram jer mi se glupo raspravljat s njom ipak je starija, al najradije bi nekad da odemo sami negdi, i sad smo odvojeni,ali samo na katu, al isto nije mi to to kad ne mogu proc u setnju, ducan da me neko ne vidi i ispituhe di,sta, kako ili nesto triba u trgovinu,nikog nema kuci, a meni se bas ne da izlazit…
    Ne znam kako vi kojime bas zivite zajedno, eto mi sno malo odvojeni, al opet, nije mi to to
    Ispricavam se na dugom postu,ako necete ni kom nista…samo sam morala reci to 😂🙈

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.