Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Mene nocas cijelu noc drzala onak kao menstrualna bol… Sta mislite da spomenem te povremene bolove doktorici.. Jel to mozda neki znak da se otvaram ili nesto tako.. Mislim s obzirom da su oba ctg bila bez trudova jel svejedno moguce da se dolje nesto desava? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Manich

    Mene nocas cijelu noc drzala onak kao menstrualna bol… Sta mislite da spomenem te povremene bolove doktorici.. Jel to mozda neki znak da se otvaram ili nesto tako.. Mislim s obzirom da su oba ctg bila bez trudova jel svejedno moguce da se dolje nesto desava?


    Mozes spomenuti pa da provjeri dal se otvaras, bolove moras imati i u trtici s menstrualnom kad se otvaras al kao sto vidis to nije pravilo neko se otvori i bez nekih bolova tako da mozes svakako

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Noemi1

    DijMar

    Ejla curke!
    Prvo pitanje pa onda ak uspijem, citat lektiru 🤣
    Cime perete boce vi koje ste na AD? Full topla voda i cestka mi nisu dovoljne jer ostaje malo masno, a sa ovim za sudje se ne usudim oprat 🤔
    E da, mi smo upravo bili u prvoj zajednickoj setnji. Kratko, ali jedva sam docekala 🤗🤗🤗 Mama se oporavlja 😊😊😊

    Ja perem likvijem, jarom, carlijem, sto vec imam doma i spuzvicom. Ak se ne varam i ti imas Mam bocice, pa ti cetka ni ne treba. Imas i za kupit baby detergent za sudje, mislim da je Frosh marka. Ionako perem pod vrelom vodom, dok ruke ne isprzim 😂


    Da, imam Mam. A dobro, onda cemo prati normalnim dok ne odem kupiti baby… 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    ayla

    Frajla

    ayla

    Frajla

    ayla

    Noemi1 dal ti nekad provjeravas da bebac dise ja imam fobije da nekad ne dise kad je pre mirna onda ako necujem da dise gledam dal se trbuh dize izgubit cu 100godina zivota 😣😣

    Ja to jos uvjek radim 🙈
    Stavis jedna ili sva prsta na prsa lagano
    (A ne ko ja jednom pametnica cijeli dlan i naravno nist nisam osjetila, pa dam jadno djete prodrmala od panike 🙄)

    Hahahaha znaci i nakon toliko provjeravas 🙈🙈 ajmee poludit cu

    Jeja je rekla da i ona svoju jos provjerava, tak da ti tome ocito nema kraja 🤪

    Nes docekati da odrastu 🙈🙈 ja sam prije muza provjeravala dali dise a kako nespavam s njim vise ne provjeravam i njemu sam mecala prst ispod nosa 😂😂😂😂 i onda se pitaju zasto sam poludila 🤪🤪


    Ja sam isto tako znala decka provjeravati 🤣
    Sorry kaj zabadam nos, ali zasto ne spavas s muzem? 🤔

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Manich

    Mene nocas cijelu noc drzala onak kao menstrualna bol… Sta mislite da spomenem te povremene bolove doktorici.. Jel to mozda neki znak da se otvaram ili nesto tako.. Mislim s obzirom da su oba ctg bila bez trudova jel svejedno moguce da se dolje nesto desava?


    U tim tjednima su meni govorili da je sve to normalno i da se tijelo priprema za porod. Ctg meni nije ocitavao trudove ni kad sam dosla sa onim nepravilnim i 6 cm otvorena, tak da taj aparat nije pouzdan kaj se toga tice 😏 
    Sad vec odlazis jednom tjedno jelda?

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Frajla

    ayla

    Frajla

    ayla

    Noemi1 dal ti nekad provjeravas da bebac dise ja imam fobije da nekad ne dise kad je pre mirna onda ako necujem da dise gledam dal se trbuh dize izgubit cu 100godina zivota 😣😣

    Ja to jos uvjek radim 🙈
    Stavis jedna ili sva prsta na prsa lagano
    (A ne ko ja jednom pametnica cijeli dlan i naravno nist nisam osjetila, pa dam jadno djete prodrmala od panike 🙄)

    Hahahaha znaci i nakon toliko provjeravas 🙈🙈 ajmee poludit cu

    Jeja je rekla da i ona svoju jos provjerava, tak da ti tome ocito nema kraja 🤪


    Ajme a ja mislila da cu prestat ono kad pocne sjedit 🤣 znaci nist od tog 😬

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    DijMar

    Noemi1

    DijMar

    Ejla curke!
    Prvo pitanje pa onda ak uspijem, citat lektiru 🤣
    Cime perete boce vi koje ste na AD? Full topla voda i cestka mi nisu dovoljne jer ostaje malo masno, a sa ovim za sudje se ne usudim oprat 🤔
    E da, mi smo upravo bili u prvoj zajednickoj setnji. Kratko, ali jedva sam docekala 🤗🤗🤗 Mama se oporavlja 😊😊😊

    Ja perem likvijem, jarom, carlijem, sto vec imam doma i spuzvicom. Ak se ne varam i ti imas Mam bocice, pa ti cetka ni ne treba. Imas i za kupit baby detergent za sudje, mislim da je Frosh marka. Ionako perem pod vrelom vodom, dok ruke ne isprzim 😂

    Da, imam Mam. A dobro, onda cemo prati normalnim dok ne odem kupiti baby… 😊


    Pa da, ja nisam ni uzimala baby. Imam neki sensitive carli zato sto stalno perem sudje pa mk suha koza na rukama, onda imam normalni likvi koji muz mora potrosit (meni je preagresivan za ruke) i sad ak uzmem i baby rec ce muz da sam luda 🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Nego, ne znam kak kod vas, ali otkako sam rodila, meni ono kaj mi je do sad islo na zivce, zivcira me sto put vise 😤 (hrkanje, zvakanje hrane, srkanje juhe…) 
    I kad ste vi prestale krvariti? Zapravo, do kraja kad vam je stalo? Meni kroz dan bude svakojakih boja…
    Kad su vam konci otisli vi koje ste bile sivane? Meni je ispao jedan cijeli i sad ostali nikako…

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Manich

    Mene nocas cijelu noc drzala onak kao menstrualna bol… Sta mislite da spomenem te povremene bolove doktorici.. Jel to mozda neki znak da se otvaram ili nesto tako.. Mislim s obzirom da su oba ctg bila bez trudova jel svejedno moguce da se dolje nesto desava?


    Ja mislim da je moguce. 😊 svakako spomeni gin pa nek provjeri.

    [lilypie.com]

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    DijMar

    Nego, ne znam kak kod vas, ali otkako sam rodila, meni ono kaj mi je do sad islo na zivce, zivcira me sto put vise 😤 (hrkanje, zvakanje hrane, srkanje juhe…)
    I kad ste vi prestale krvariti? Zapravo, do kraja kad vam je stalo? Meni kroz dan bude svakojakih boja…
    Kad su vam konci otisli vi koje ste bile sivane? Meni je ispao jedan cijeli i sad ostali nikako…


    Ja jos uvijek malo krvarim 🤦🤦🤦 kroz dan stane pa malo krene. To me sad jos vise zivcira nego da imam jako krvarenje. Taman se ponadam da je stalo. A konci su mi otisli izmedju 2. I 3. Tjedna

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.