Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    DijMar

    Manich

    Mene nocas cijelu noc drzala onak kao menstrualna bol… Sta mislite da spomenem te povremene bolove doktorici.. Jel to mozda neki znak da se otvaram ili nesto tako.. Mislim s obzirom da su oba ctg bila bez trudova jel svejedno moguce da se dolje nesto desava?

    U tim tjednima su meni govorili da je sve to normalno i da se tijelo priprema za porod. Ctg meni nije ocitavao trudove ni kad sam dosla sa onim nepravilnim i 6 cm otvorena, tak da taj aparat nije pouzdan kaj se toga tice 😏
    Sad vec odlazis jednom tjedno jelda?


    Dvaput tjedno idem na ctg… Idem pon i cet jer mi je tada doktorica u belom pa smo tako dogovorili.. Ako me sad u pon ne bude gledala dal se sta mjenja onda ce u cet jer sam u subotu vec u terminu.. 

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Sreca sretno, nadam se da je to to i da te vise nece vracat 🤗🥰

    Noemi1

    DijMar

    Ejla curke!
    Prvo pitanje pa onda ak uspijem, citat lektiru 🤣
    Cime perete boce vi koje ste na AD? Full topla voda i cestka mi nisu dovoljne jer ostaje malo masno, a sa ovim za sudje se ne usudim oprat 🤔
    E da, mi smo upravo bili u prvoj zajednickoj setnji. Kratko, ali jedva sam docekala 🤗🤗🤗 Mama se oporavlja 😊😊😊

    Ja perem likvijem, jarom, carlijem, sto vec imam doma i spuzvicom. Ak se ne varam i ti imas Mam bocice, pa ti cetka ni ne treba. Imas i za kupit baby detergent za sudje, mislim da je Frosh marka. Ionako perem pod vrelom vodom, dok ruke ne isprzim 😂


    Ja se tak i kupam dok mi koza ne pocrveni 🤣🤣🤣🤣
    Obavezno mi je muz rekao da kupim baby termometar jer ja nisam mjerodavna za toplinu, u kupku on samnom ne moze nikako kaze da ce mu dole skuhat i postat mucak 🙈🙈🙈🙈🙈🙈

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    DijMar

    Nego, ne znam kak kod vas, ali otkako sam rodila, meni ono kaj mi je do sad islo na zivce, zivcira me sto put vise 😤 (hrkanje, zvakanje hrane, srkanje juhe…)
    I kad ste vi prestale krvariti? Zapravo, do kraja kad vam je stalo? Meni kroz dan bude svakojakih boja…
    Kad su vam konci otisli vi koje ste bile sivane? Meni je ispao jedan cijeli i sad ostali nikako…


    Daa i meni ide jos vise na zivce mljackanje i srkanje, cak i zvakanje hrane 😂 to valjda zato sto si stalno u kuci, stalno s bebom, nemas vise vremena za sebe pa te sve odjednom zivcira jos vise.. Ja sam krvarila 6 i pol tjedana i to bez prestanka. Bilo se malo smanjilo l, taman da pomislim da ce prestat, kad ono ponovo svjeza krv. Ja sam to povezala s prestankom dojenja pa da je vjerojatno bila menga odmah jer su me bolili i jajnici kao pred ovulaciju (2tj prije prestanka krvarenja). Bila kod gin taman kad je prestalo, kaze sve ok, maternica se vratila, cerviks zatvoren. Mozes radit drugo dijete. Reko aj vi meni recite stogod o spirali 😂 meni je konac ispao valjda 10.dan ili 8. (niaam sigurna vise 😂) i to jedan, nisam vise ni imala valjda 😃 

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    ayla

    Frajla

    ayla

    Frajla

    ayla

    Noemi1 dal ti nekad provjeravas da bebac dise ja imam fobije da nekad ne dise kad je pre mirna onda ako necujem da dise gledam dal se trbuh dize izgubit cu 100godina zivota 😣😣

    Ja to jos uvjek radim 🙈
    Stavis jedna ili sva prsta na prsa lagano
    (A ne ko ja jednom pametnica cijeli dlan i naravno nist nisam osjetila, pa dam jadno djete prodrmala od panike 🙄)

    Hahahaha znaci i nakon toliko provjeravas 🙈🙈 ajmee poludit cu

    Jeja je rekla da i ona svoju jos provjerava, tak da ti tome ocito nema kraja 🤪

    Nes docekati da odrastu 🙈🙈 ja sam prije muza provjeravala dali dise a kako nespavam s njim vise ne provjeravam i njemu sam mecala prst ispod nosa 😂😂😂😂 i onda se pitaju zasto sam poludila 🤪🤪


    Taman dok ih prestanemo provjeravati bot cemo tolko matore da ce onda oni nama stavljati ogledalo ispod nosa 🤪


  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Frajla

    Evo uspila sam procitati lektiru 🤪
    Pikulica u Vinogradsku sigurno ne budem, tamo mi ne gine indukcija, ali pocela sam razmisljati o Merkuru
    Mene isto tako boli trbuh, al to je od mjehura u ovoj fazi trudnoce, valjda stisce nesto jos, nemam pojma. Najgore mi je kad se probudim i boli me i znam da moram na wc, a okrenuta na krivu stranu 😥
    Zara dobrodosla


    😳😳😳😳
    Ma ja cu biti dovoljno otvorena da nema potrebe za indukciju 🤣🤣🤣🤣

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    Sreca sretno, nadam se da je to to i da te vise nece vracat 🤗🥰

    Noemi1

    DijMar

    Ejla curke!
    Prvo pitanje pa onda ak uspijem, citat lektiru 🤣
    Cime perete boce vi koje ste na AD? Full topla voda i cestka mi nisu dovoljne jer ostaje malo masno, a sa ovim za sudje se ne usudim oprat 🤔
    E da, mi smo upravo bili u prvoj zajednickoj setnji. Kratko, ali jedva sam docekala 🤗🤗🤗 Mama se oporavlja 😊😊😊

    Ja perem likvijem, jarom, carlijem, sto vec imam doma i spuzvicom. Ak se ne varam i ti imas Mam bocice, pa ti cetka ni ne treba. Imas i za kupit baby detergent za sudje, mislim da je Frosh marka. Ionako perem pod vrelom vodom, dok ruke ne isprzim 😂

    Ja se tak i kupam dok mi koza ne pocrveni 🤣🤣🤣🤣
    Obavezno mi je muz rekao da kupim baby termometar jer ja nisam mjerodavna za toplinu, u kupku on samnom ne moze nikako kaze da ce mu dole skuhat i postat mucak 🙈🙈🙈🙈🙈🙈


    Hahaahhaha jos netko kao ja… Bozeee koliko ja volim tusiranje sa vrucom vodom.. A da ne pricam one ljekovite vruce vode u bizovcu ja bi satima u tome mogla biti… 

  • Jeja4

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    Frajla

    ayla

    Frajla

    ayla

    Noemi1 dal ti nekad provjeravas da bebac dise ja imam fobije da nekad ne dise kad je pre mirna onda ako necujem da dise gledam dal se trbuh dize izgubit cu 100godina zivota 😣😣

    Ja to jos uvjek radim 🙈
    Stavis jedna ili sva prsta na prsa lagano
    (A ne ko ja jednom pametnica cijeli dlan i naravno nist nisam osjetila, pa dam jadno djete prodrmala od panike 🙄)

    Hahahaha znaci i nakon toliko provjeravas 🙈🙈 ajmee poludit cu

    Jeja je rekla da i ona svoju jos provjerava, tak da ti tome ocito nema kraja 🤪


    Hehe, da, to je valjda navika 😊. Nekad, kad zaspi, kad je jako umorna, tako tiho dise da skoro ne cujes, nego je pipam. 

  • Jeja4

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    Ne znam kako vi, ali ja sam sama sebi teska  zadnje dane. Danas sam 36+4, trbuh mi se dosta spustio, noge me bole, ledja, sve mi je tesko. Odem danas s malom do parka i nazad, ukupno mozda kilometar i moram pol sata odlezati da mogu uopce rucak napraviti. Bas mi je pritisak na dolje. Nekad jedva ustanem s kauca ili kreveta.
    I onako imam stalno neki feeling da cu se ranije poroditi a termin mi je danas mjesec dana. Jos me desna ruka boli od jucer, sad sam skuzila da imam neki kao ubod na tom mjestu pa sam namazala fenistilom. 
    Najradije bi plakala od muke kaj sam tak nikakva a i ova juzina i toplo vrijeme mi ne pomazu bas.

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    Sreca sretno, nadam se da je to to i da te vise nece vracat 🤗🥰

    Noemi1

    DijMar

    Ejla curke!
    Prvo pitanje pa onda ak uspijem, citat lektiru 🤣
    Cime perete boce vi koje ste na AD? Full topla voda i cestka mi nisu dovoljne jer ostaje malo masno, a sa ovim za sudje se ne usudim oprat 🤔
    E da, mi smo upravo bili u prvoj zajednickoj setnji. Kratko, ali jedva sam docekala 🤗🤗🤗 Mama se oporavlja 😊😊😊

    Ja perem likvijem, jarom, carlijem, sto vec imam doma i spuzvicom. Ak se ne varam i ti imas Mam bocice, pa ti cetka ni ne treba. Imas i za kupit baby detergent za sudje, mislim da je Frosh marka. Ionako perem pod vrelom vodom, dok ruke ne isprzim 😂

    Ja se tak i kupam dok mi koza ne pocrveni 🤣🤣🤣🤣
    Obavezno mi je muz rekao da kupim baby termometar jer ja nisam mjerodavna za toplinu, u kupku on samnom ne moze nikako kaze da ce mu dole skuhat i postat mucak 🙈🙈🙈🙈🙈🙈


    Haha i ja volim vrelu vodu kad se kupam. Skuzila sam da i malac isto voli topliju. Kad napravim po termometru na kojem pise kao ideal for baby negoduje. Kad stavim 2,3 stupnja vecu temp onda bude super 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar PaulaPerkovic

    PaulaPerkovic

    Broj poruka: 184

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    Zanima me jel koga boli i ima prostrijelne bolove dole na cijeli dio kad je mjehur pun tj. nakon popijene case tekucine?
    Jucer me tak uhvatila bol dok sam setala da sam mislila da cu se raspast od boli i otisla na wc i poletna poslije ko leptirica…. Sad me probudi bol i iz kreveta se ne mogu ustati koliko boli dole i odem opet na wc i poslije nist ne boli….
    Imam osjecaj kao da ce mi mjehur prvi izac pa tek onda beba ako je stavila glavicu na njega i spava 🙈🙈🙈


    Tu bol ja stalno osicam :( ali osicam ju i ako dugo stojim, hodam ili sjedim ne mogu se ni pomaknuti kako me uhvati bol 😭😭

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.