Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Curke u Vinogradskoj cestitaam na porodima i bebicama zelim sve najbolje za rodjendan 😁 Deja nam je bas horor prosla, ne ponovilo se vise nikom. Nadam se da sve bude dobro. 🙂 ostatak ekipe, otkrijte nam plan kako ste prosvercale mob na intenzivnu? Svaka vam cast 😂 
    Julie ti imas psice, kako si odradila upoznavanje bebe i pasa? Ja imam kucnog psa i nisam mu jos dala da ponjusi bebu. Prerano mi je jos 🤔 psic je vec dugo s nama, mal je, pitom, voli djecu, ne bi ugrizo svakako bebu, ali gledam da pas njuska vani svasta pa zato ne dam jos da pridje. 
    Jos sam nest htjela komentirat al sam zaboravila 😆

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    pahuljicaa

    Cestitam curkama koje su rodile! 🎉😊🎊🎁😍🎉🎉
    Mamice koje su rodile - cime pokrivate bebace? Dekica? Poplun? Vreca? 😏


    Ja pokrivan s dekicom i poplunom 😃 ali ne palimo grijanje u spavacoj, pa zato. Ne bude mu vruce, ne znoji se, rucice budu tople 😊 preko dana je u kosari ba kolicima pa ga pokrivam samo dekicom

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Venus

    Hihi Ayla, ma rekla sam, nemoj jos nocas nek se naspavam 😂 najela se soparnika za dorucak, sav onaj cesnjak mi dodatno oborio tlak i cijeli dan cekam da zaspem i nista… i sad umjesto da spavam meni doslo da se sredjujem i kupam. Reko najgore po noci kad me malo tjeme pocne svrbit onda kontam sta da nesto krene a kosta nije svjeza 😂

    A imam prekosutra kontrolu, pa cemo vidit stanje, jel ima jos otvaranja od proslog tjedna 😬

    I meni zelja za slatkim zadnjih dana, onda kad pojedem vise kruha/tijesta u danu bude mi griznja kad ugledam novi celulit na nogama 😂 al se tjesim da je to dio te neke imaginarne “vode” koja ce splasnut hah. Al eto stvarno mi je 80% otislo u stomak, i nisam nimalo otekla u rukama il gleznjevima, al mi lice bas bude dosta pufasto ujutro


    Nemoj se tjesit, meni sve ostalo 🙄 uopce nemam ideju kako se rijesit svog tog celulita s nogu 😠 nikad nisam imala toliko celulita i to sve vidljivo, noge mi ko balvani izgledaju. Kao da imam litru tekucine viska u njima, fuj. Ako netko ima ideju kako se rijesit tog parazita, otvorena sam za sve prijedloge 😀 cure, kad smijemo pocet vjezbat? Nije da imam vremena, ali me zanima da se krenem psihicki pripremit za vjezbanje, pa onda par tjedana nagovaranja same sebe, pa se onda uhvatit vjezbanja 😒

    [lilypie.com]

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Ja mislim ako je sve u redu nakon 6 tjedana da se moze poceti s vjezbanjem, a do tada aktivnosti tipa setnje itd. A nema druge za celulit nego puno vode, zeleni caj, masaze uljima od koljena put dupeta, vjezbe (cucnjevi,iskoraci,cardio) i peeling od kave 😬😬😑 ma da sa svim tim ne bih uspjela uklonit ni jednu onu rupicu ispod guze, a pitam se sta sad kad se stvorilo jos njih, i ono kad sjedim pa mi stomak pritisne bedro il kad cucim negdje iznad javnog wc-a za piskit onda vidim one sjene/naslage duz cijelih bedara 🤢

    Iako mislim da to najlakse odlazi s mrsanjem i gubitkom tog sala potkoznog… a za vjezbice preporucam Lucy Wyndam Read na youtubeu, ima izvrsne kratke vjezbe za cijelo tijelo, za mrsanje nogu i sl. A ima i postpartum serija mislim

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    Venus

    Ja mislim ako je sve u redu nakon 6 tjedana da se moze poceti s vjezbanjem, a do tada aktivnosti tipa setnje itd. A nema druge za celulit nego puno vode, zeleni caj, masaze uljima od koljena put dupeta, vjezbe (cucnjevi,iskoraci,cardio) i peeling od kave 😬😬😑 ma da sa svim tim ne bih uspjela uklonit ni jednu onu rupicu ispod guze, a pitam se sta sad kad se stvorilo jos njih, i ono kad sjedim pa mi stomak pritisne bedro il kad cucim negdje iznad javnog wc-a za piskit onda vidim one sjene/naslage duz cijelih bedara 🤢

    Iako mislim da to najlakse odlazi s mrsanjem i gubitkom tog sala potkoznog… a za vjezbice preporucam Lucy Wyndam Read na youtubeu, ima izvrsne kratke vjezbe za cijelo tijelo, za mrsanje nogu i sl. A ima i postpartum serija mislim


    Bas cu skicnut videe, hvala 😊

    [lilypie.com]

  • Avatar HarryPotter

    HarryPotter

    Broj poruka: 209

    Prijavi adminu

    Ima li jos budnih 😂
    Nema sna na oci, upravo sam napravila caj.
    Imam neki pritisak u krizima, mozda se krene nes desavati ovaj tj.. 😊😁

    url=https://lilypie.com [lilypie.com]]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Jutro, ja sam odavno na nogama, oprala kupaonu i stavila susiti 2 kosare sarenog, slozila valjda 3 tone robe i sad odmaram uz kavicu.
    Hrpa posla me ceka danas ako kraljeznica istrpi, zadnjih dana boli ludjacki 🙄🙄

    [lilypie.com]

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Jutro cure, ja se kupala i susila kosu sinoc do 2 🤣 i onda zakunjala s dragim na kaucu do 4, pa presli u krevet. Cijelu noc me boli stomak za poludit i napuhana uzasno, al nisu trudovi, mislim da sam pretjerala s mineralnom. Imam uzasnu cesnju za mineralnom zadnjih dana, i popila sam veliku bocu u danu, too much za crijeva ocito…
    Imam ono sto zovu “gas pains” mislim 😭

    I sad se ustala piskit, vani ledara i mracno jos nekako, pa odo jos u krpe pod dekicu 😍

    [lilypie.com]

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    luce35

    Jutro, ja sam odavno na nogama, oprala kupaonu i stavila susiti 2 kosare sarenog, slozila valjda 3 tone robe i sad odmaram uz kavicu.
    Hrpa posla me ceka danas ako kraljeznica istrpi, zadnjih dana boli ludjacki 🙄🙄


    Kad ti lijezes i dizes se kad si vec sve to obavila u zoru 😂😂 ? Svaka cast… i ja cu se danas primit malo stagod po kuci jos napravit. Nema smisla pokusavat setat vise vani s ovim bolovima, eventualno na zrak i kavicu autom i natrag

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Venus probudila se oko 4:30 na wc i razbudila  pa mislim ajd da bar sta korisno ucinim po kuci 🤣🤣

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.