Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    I mene zanima ako beba spava u vreci u pocetku, bez deke i popluna jel joj hladno rukicama, samo u pidjamici? I jel nezgodno staviti bebu na bok ako je u vreci, haj ti budi pametan vise…

    Ja se danas raspala od bolova, otisla s muzem do Bubamare pogledati madrace, preporucaju onaj neki dzepni s perivom navlakom, 15cm i dodje 600kn, al utorkom imaju -10% pa cemo to iskoristit. Zene drage ja sam jedva hodala, doslovno s guza na guz, toliko me probadalo u guzi, u cerviksu i svugdje da sam poludila. I evo i ja sredjujem nokte sad, ovo je bio izazov samo takav saget se preko stomaka i odrezat nokte, a da ne kazem na desnoj nozi 😂😂 dok one kuteve sve izrezes prelomila sam se 😅

    I sad se mislim otic kupat i kosu prat, muz me sav zabrinuto gleda, kaze jel to mislis ic radjat? Reko nikad se ne zna 😬

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Venus

    I mene zanima ako beba spava u vreci u pocetku, bez deke i popluna jel joj hladno rukicama, samo u pidjamici? I jel nezgodno staviti bebu na bok ako je u vreci, haj ti budi pametan vise…

    Ja se danas raspala od bolova, otisla s muzem do Bubamare pogledati madrace, preporucaju onaj neki dzepni s perivom navlakom, 15cm i dodje 600kn, al utorkom imaju -10% pa cemo to iskoristit. Zene drage ja sam jedva hodala, doslovno s guza na guz, toliko me probadalo u guzi, u cerviksu i svugdje da sam poludila. I evo i ja sredjujem nokte sad, ovo je bio izazov samo takav saget se preko stomaka i odrezat nokte, a da ne kazem na desnoj nozi 😂😂 dok one kuteve sve izrezes prelomila sam se 😅

    I sad se mislim otic kupat i kosu prat, muz me sav zabrinuto gleda, kaze jel to mislis ic radjat? Reko nikad se ne zna 😬


    😂😂😂 Mozda i hoces docim to sve zelis napraviti u ovo doba noći 

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Ajme ja sam teski grizoljubac. Ne u trudnoci nego stalno. To moram uvijek imati doma.
    A slatko jedem sad svaki dan i tako negdje od 20.tt Ne puno, al obavezno nesto. Dosad sam 9kg dobila. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Hihi Ayla, ma rekla sam, nemoj jos nocas nek se naspavam 😂 najela se soparnika za dorucak, sav onaj cesnjak mi dodatno oborio tlak i cijeli dan cekam da zaspem i nista… i sad umjesto da spavam meni doslo da se sredjujem i kupam. Reko najgore po noci kad me malo tjeme pocne svrbit onda kontam sta da nesto krene a kosta nije svjeza 😂

    A imam prekosutra kontrolu, pa cemo vidit stanje, jel ima jos otvaranja od proslog tjedna 😬

    I meni zelja za slatkim zadnjih dana, onda kad pojedem vise kruha/tijesta u danu bude mi griznja kad ugledam novi celulit na nogama 😂 al se tjesim da je to dio te neke imaginarne “vode” koja ce splasnut hah. Al eto stvarno mi je 80% otislo u stomak, i nisam nimalo otekla u rukama il gleznjevima, al mi lice bas bude dosta pufasto ujutro

    [lilypie.com]

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Ja isto dekicom samo i do pola da si ne moze navuc preko glave i spava mi na boku, iza ga podbocim sa dekicom koju smotam da se ne okrene

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Venus

    Hihi Ayla, ma rekla sam, nemoj jos nocas nek se naspavam 😂 najela se soparnika za dorucak, sav onaj cesnjak mi dodatno oborio tlak i cijeli dan cekam da zaspem i nista… i sad umjesto da spavam meni doslo da se sredjujem i kupam. Reko najgore po noci kad me malo tjeme pocne svrbit onda kontam sta da nesto krene a kosta nije svjeza 😂

    A imam prekosutra kontrolu, pa cemo vidit stanje, jel ima jos otvaranja od proslog tjedna 😬

    I meni zelja za slatkim zadnjih dana, onda kad pojedem vise kruha/tijesta u danu bude mi griznja kad ugledam novi celulit na nogama 😂 al se tjesim da je to dio te neke imaginarne “vode” koja ce splasnut hah. Al eto stvarno mi je 80% otislo u stomak, i nisam nimalo otekla u rukama il gleznjevima, al mi lice bas bude dosta pufasto ujutro


    Ma sto se sikiras za celulit bit ce ga i bez jela 😂😂 ma i meni sve islo u stomak al pred kraj se razbacalo svakuda 🙈

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    felicita28

    Ja isto dekicom samo i do pola da si ne moze navuc preko glave i spava mi na boku, iza ga podbocim sa dekicom koju smotam da se ne okrene


    Ja sam morala staviti ogradicu koja je kao jastucici i uvik ju naslonim na njih a ujutro ju nadem na ledima razbaca se po krevetu obavezno 

  • Avatar Dinah

    Dinah

    Broj poruka: 106

    Prijavi adminu

    Manich

    Dinah evo malo sam listala nazad da vidim di je DijMar pisala iskustvo pa cu ti ostaviti samo redom stranice gdje pa si upises i odes na te stranice da procitas.. Znaci na stranicama.. 2018, 2020 i 2021 imas njenih postova vezano za bolnicu i osoblje… Ako se javi u medjuvremenu sigurna sam da ce ti napisati detaljno sve.. Sada se oporavlja od krasnog tretmana pretpostavljam.


    Hvalaaaaa 
    Sad dam na 1952 😂😎

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Ma ja kad citam ona “pravila” za sigurno spavanje sve pise, madrac s plahtom, vreca i to je to… bez jastuka, deke, ogradice itd. Da je sve opasnost za gusenje, neznam ni sama sta vise (ne)koristit.

    A citala sam da je idealna temperatura oko 21-22stup u sobi gdje spava beba,  ukoliko ima normalan body, pidjamu i vrecu bez rukava.

    A kad koristite dekice, kojih su dimenzija, i da li ih podvijete pod madrac ili?

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Venus

    Ma ja kad citam ona “pravila” za sigurno spavanje sve pise, madrac s plahtom, vreca i to je to… bez jastuka, deke, ogradice itd. Da je sve opasnost za gusenje, neznam ni sama sta vise (ne)koristit.

    A citala sam da je idealna temperatura oko 21-22stup u sobi gdje spava beba, ukoliko ima normalan body, pidjamu i vrecu bez rukava.

    A kad koristite dekice, kojih su dimenzija, i da li ih podvijete pod madrac ili?


    Moja je neka mala pufasta nez dimenzije mozda 100*100 il malo vise 🤔 nee samo podmotam pod nju a nekad i ne 

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.