Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Kengurica, sjetih se da si pitala za suha usta, obrati pozornost da ne dises mozda  vise na njih 😉
    Meni je zadnjih par dana zacepljen nos (nisam balava, nego ko da je nateceno unutri 🤔), i onda mi budu suha i usta i usne kak disem na njih


  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Marla i Loptica cestitam curke ❤️ ajme vama je predobro i neka vam je nakon svih ovih prica sto prolaze mnoge nase curke.
    Ivana meni je u trudnoci stalno bilo vruce, spavala otkrivena mjesecima itd
    Norules ja imam beskontaktni od Chicca ali nisam ga jos koristila u hutnim situacijama vec ovako iz fore na sebi i dragom tako  🤷

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Manich

    ayla

    💙27
    💜38
    KOLOVOZ
    Sara2019 - 20.8. Djevojčica 💜 🎂 Sara 12.08.
    Minnie_mi - 20.8. Djevojčica 💜 🎂
    Martina0204 - 22.8. Djevojčica 💜🎂 04.09.
    ayla - 22.8. Djevojčica💜 🎂 17.08.
    TeBa- 25.8. Dječak 💙 🎂22.08
    Mkt39 - 27.8.
    PetiteFille- 31.8. 💙 🎂 04.09
    RUJAN
    Noemi1 - 5.9., djecak 💙 🎂 23.08.
    Senci30 - 5.9.,djevojčica 💜 🎂22.08.
    Schawli - 7.9. Djevojčica - KB Merkur 💜
    Angelina - 9.9.djevojcica-KB Merkur💜🎂Nika 08.09.
    ReginaP - 11.9., djecak - KB Merkur 💙🎂 16.09
    Leona29 - 12.9., djevojčica 💜🎂 16.09
    samy_lo - 14.9. djevojčica 💜 🎂 11.09.
    Breskvica - 14.9., djevojčica💜 🎂 12.09.
    Julie - 15.9. dječak - KB Merkur💙🎂 17.09
    LollyBB - 15.9 dječak💙🎂14.09
    Aurora87 - 18.9., dječak-KBC Osijek💙🎂 19.09.
    Maša62 -19.09.curka-Vinogradska💜🎂Maša 07.09
    Nopobo- 21.09. curka💜🎂 02.10
    Lalolitala- 21.9 Dječak💙🎂 16.09
    irma123 - 23.09. curica - OB Virovitica 💜🎂 22.09
    DijMar - 24.9. dječak - ŽB Čakovec💙
    Jules55-25.9. Djevojčica 💜 🎂24.09
    felicita28 - 28.9., dječak - Petrova💙🎂28.09
    anemone - 29.9., djevojčica - KB Merkur💜🎂 30.09
    Buby5 - 30.9
    LISTOPAD
    Marinaaaa- 2.10., 🎂 02.10
    DaVoS - 3.10., djevojčica💜🎂 09.09
    Nina988 - 04.10. djevojcica 💜
    Petrica87 - 06.10, dječak💙
    Natalie - 7.10. dječak💙
    Laura233 - 7.10. djevojcica💜
    ygritte - 8.10.dječak💙
    Deja1988 - 12.10. djevojcica- Vinogradska💜🎂05.10
    Linopp - 10.10. Djevojčica 💜
    Matea26- 13.10. Dječak - Vinogradska💙🎂29.09
    Nensy0308-13.10. curica-Vinogradska💜
    mc_zbg - 13.10. - curica - Vinogradska💜🎂 25.09
    Xoxo - 15.10. - dječak 💙
    Dior2 - 15.10.- Djevojčica 💜🎂 30.09
    sreca - 16.10.- Curica💜
    Doris3101 - 16.10. - dječak💙
    Loptica10- 16.10.- djevojčica 💜🎂07.10
    Pahuljicaa - 18.10.-djevojčica 💜
    Andrea21 - 18.10. - djevojčica 💜
    Lady_Bird - 20.10. curka💜
    Mamika99 - 21.10. - dječak, KBC Osijek💙
    fritula - 23.10. - dječak💙
    Teresita - 24.10-dječak💙
    MonaL. - 24.10-dječak💙 KBC Split🎂27.09
    Venus - 24.10. - curica 💜
    Manich - 26.10. - dječak 💙
    October30-30.10.- djevojčica 💜
    danica_zvijezda - 31.10.- dječak💙
    STUDENI
    Iva2 - 01.11. - curica 💜
    Luce35- 01.11 - curica 💜
    Dinah - 02.11. - curica 💜
    anita775 - 03.11. dječak - OB Sisak💙
    Toškica95 - 06.11. - dječak?💙
    mommy_V - 06.11.-djevojčica 💜
    Pikulica19 - 12.11. curica - Vinogradska💜
    lala3 - 17.11. djevojčica 💜
    Frajla - 20.11. dječak - Sv. Duh💙
    Nutrizone- 22.11. Djevojčica 💜
    renata. koscec- 24.11. djevojčica- Vinogradska💜
    Kengurica - 25.11. dječak 💙
    Ivana0907 - 25.11.djevojčica💜
    Iwancheee- 26.11. dječak💙

    Ayla zabb si upisat Dijmar na listu..


    Kad je rodila ja zab 🤔

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    ayla

    Julie

    Meni je ostalo jos 4 kg, dobila sam 13. Jedem dosta slatkog jer me trazi tijelo tako da vjerujem da bi skinula i ovo da ne trpam smece.

    Ista stvar i kod mene samo sto sam ja dobila 20 i samo jedem slatko i salame i sve sto nevalja u sebe a kao da sam ponovno trudna samo neke zelje imam 🤪


    Da ti ne lazem, ja oduvijek volim gluposti, junk food, grickalice, slatko i sad bas imam potrebu. Navukla se na jaffu Milkinu sa cokoladom. Sama stepem cijelu. Nije da je nesto velika ali opet. Ko droga, skoro svaki dan maznem i bojim se da cu zavrsit ko 🐷

    [lilypie.com]

  • Kengurica

    Broj poruka: 2472

    Prijavi adminu

    Frajla disem po noci, probudim se zedna, popijem jednu pa drugu casu vode, ali jos me trazi.
    Moja sogica ima valjda 5 toplomjera sto na uho sto beskontaktni. Kad par puta zaredom izmjeria skuzis da je to sve da prostite sranje. No citala sam da treba nauciti baratati s tim, a i da to primarno sluzi da vidis jel otisla temp visoko ili ne. Dok su male bebe lako je u guzi mjeriti, kasnije ako nije podatno dijete je tesko pod pazuhom, ali ako je to je najbolje. Ja jos doma imam par zivinih za sebe jer samo njima skroz vjerujem. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Norules

    Frajla please znam da si bila pisala o aspiratorima za nosic koji je najbolji i dali oni bezkontaktni toplomjeri sta valjaju?eto planiram sad kupit to dvoje
    Sorry curke malo upadam sa ljetnica,cestitke svima koje su rodile vec❤


    Ima u dm za 109kn pogledaj katalog od dm bas ovakvi sto je frajla rekla na aspirator mislim 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Julie

    ayla

    Julie

    Meni je ostalo jos 4 kg, dobila sam 13. Jedem dosta slatkog jer me trazi tijelo tako da vjerujem da bi skinula i ovo da ne trpam smece.

    Ista stvar i kod mene samo sto sam ja dobila 20 i samo jedem slatko i salame i sve sto nevalja u sebe a kao da sam ponovno trudna samo neke zelje imam 🤪

    Da ti ne lazem, ja oduvijek volim gluposti, junk food, grickalice, slatko i sad bas imam potrebu. Navukla se na jaffu Milkinu sa cokoladom. Sama stepem cijelu. Nije da je nesto velika ali opet. Ko droga, skoro svaki dan maznem i bojim se da cu zavrsit ko 🐷


    Ma nisam ni ja nista bolja, meni secer pada non stop 2 dana sam bila u k i majka veli da ce doc k meni reko ponesi curki sto slatko i nosi ona jadro kekse ma pojla sam odma ono pakovanje i odma mi se stanje popravilo a cijeli dan mislila kako cu se srusiti koliko mi lose tako da me spasava slatko i mislim da ga se nikad necu odreci docim ovog slanog mogu nije mi nesto toliko napeto al mogu pojst 😂😂 tako da nes biti jedina 🐷

  • lalolitala

    Broj poruka: 169

    Prijavi adminu

    Cestitam curkama koje su rodile! Bar ste skupa!

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    ayla

    Julie

    ayla

    Julie

    Meni je ostalo jos 4 kg, dobila sam 13. Jedem dosta slatkog jer me trazi tijelo tako da vjerujem da bi skinula i ovo da ne trpam smece.

    Ista stvar i kod mene samo sto sam ja dobila 20 i samo jedem slatko i salame i sve sto nevalja u sebe a kao da sam ponovno trudna samo neke zelje imam 🤪

    Da ti ne lazem, ja oduvijek volim gluposti, junk food, grickalice, slatko i sad bas imam potrebu. Navukla se na jaffu Milkinu sa cokoladom. Sama stepem cijelu. Nije da je nesto velika ali opet. Ko droga, skoro svaki dan maznem i bojim se da cu zavrsit ko 🐷

    Ma nisam ni ja nista bolja, meni secer pada non stop 2 dana sam bila u k i majka veli da ce doc k meni reko ponesi curki sto slatko i nosi ona jadro kekse ma pojla sam odma ono pakovanje i odma mi se stanje popravilo a cijeli dan mislila kako cu se srusiti koliko mi lose tako da me spasava slatko i mislim da ga se nikad necu odreci docim ovog slanog mogu nije mi nesto toliko napeto al mogu pojst 😂😂 tako da nes biti jedina 🐷


    😂 Aj hvala Bogu da nisam jedina. Bas sam se zabrinula od kud mi ta potreba za secerom, dojim ajde, ali pijem zeljezo i Elevit mamai jos zderem 🙈🙈🙈

    [lilypie.com]

  • ReginaP

    Broj poruka: 506

    Prijavi adminu

    Joj i mene uzasno trazi slatko. Uopce nemam apetita općenito, ali za slatko stalno 😓 ja sam se u trudnoći udebljala nekih 15 kg i iz bolnice izasla sa 10 kg manj. Valjda Ce i to s vremenom otici, a ne bi se bunila kad bi jos koja dodatna otisla 🤣

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.