Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 119

    Prijavi adminu

    DijMar cestitam ti na bebici! I velike pohvale za hrabrost i sto nisi uzimala nista za bolove, tako treba, sve se moze! 😘

  • Avatar Marla5

    Marla5

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    DijMar

    Primalje su inace bile super i dr mi je puno pomogla.
    Mama kaze da nikad vise ne bi mogla ovo jer joj je bilo pretesko gledati kako se mucim.
    Pohvalili su me jer sam lijepo disala i nisam uzela nis protiv bolova.

    Svaka cast! Treba poroditi bebicu od preko 4 kile… Ja sam sad malo opsjednuta time (mada cu uskoro saznati :) jesu ga procijenili na toliko na ultrazvuku?

    Zelim brz oporavak i krasan je opis bebice :)

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    DijMar

    Primalje su inace bile super i dr mi je puno pomogla.
    Mama kaze da nikad vise ne bi mogla ovo jer joj je bilo pretesko gledati kako se mucim.
    Pohvalili su me jer sam lijepo disala i nisam uzela nis protiv bolova.


    Ljepo i kratko, ajd bas mi drago prvo jer nisi morala na indukciju a drugo jer je sve to realno i brzo bilo gotovo, sad uzivaj u maženju i moja je prvi dan bljuckala poslje sve u redu bilo 😊😊 i da bravo za hrabrost 😘

  • danica_zvijezda

    Broj poruka: 55

    Prijavi adminu

    Čestitam svim curama koje su rodile proteklih dana.
    Deja sretno! 
    Sve se nešto brzo puni  lista.

    [lilypie.com]

  • Avatar mouse

    mouse

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    DijMar bravo 💪😘

    [lilypie.com]

  • Avatar mouse

    mouse

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    Ja sam jutros bila na kontroli i dr kaze bebica 2600 g , termin mi je za 19 dana (carski rez) .. koliko beba moze napredovat za tih 19 dana, nekako mi se cini da ce biti mali deckic ili se varam? 

    [lilypie.com]

  • Jeja4

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    mc_zgb

    DijMarcestitaaam 💖 uzivajte sada i brz oporavak zelim!
    Jejacini mi se da si ti pitala nekada dal pustaju djecu u Vinogradskoj u posjetu. Koliko znam, ne pustaju ih unutra na odjel, ali ti mozes izac van (bez bebe naravno), ima jedan dio koji je kao dnevni boravak kod ulaza na odjel, pa pretpostavljam da tamo pustaju.


    Da, ja sam pitala za dijete. Nema muz kome ostaviti malu a i ne bi mogla a da je ne vidim 3-4 dana. Morat cu nekako organizirati da sveki dodje kad rodim, da bude tih par dana dok sam u bolnici

  • Avatar Marla5

    Marla5

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    mouse

    Ja sam jutros bila na kontroli i dr kaze bebica 2600 g , termin mi je za 19 dana (carski rez) .. koliko beba moze napredovat za tih 19 dana, nekako mi se cini da ce biti mali deckic ili se varam?


    Meni su rekli da u ovom periodu bebe dobivaju od 250 do 300 g tako da ce biti bas taman :) A uostalom djeca se bez problema radjaju i s 2.6 :)

    [lilypie.com]

  • Jeja4

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    DijMar cestitam. Uzmi one obicne cepice za usi, za spavanje, dodju 5 kn u ljekarni, neka ti muz donese. Prvu noc nakon carskog, nisam nista spavala na intenzivnoj, koja je preko puta radjaone, cijelu noc deracina. Zvala muza da mi donese cepice i puno bolje jer je i na odjelu cijelu noc buka.

  • Avatar Jules55

    Jules55

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    DijMar

    Evo kratko da se javim, a kasnije tipnem detalje.
    Jucer u 18,50 se rodio nas Patrik, 4140 kg i 52 cm 🤗
    Bilo je zestoko i tesko…


    Čestitam!!🧸❤

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.