Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Venus

    Venus

    Broj poruka: 891

    Prijavi adminu

    Dijmar cestitke! 🥰

    Deja sretno! A koliko si bila otvorena kad su te primili?. Nek ti daju pilates loptu i cupkaj, mozda krene sta 😃

    [lilypie.com]

  • Noemi1

    Broj poruka: 2931

    Prijavi adminu

    DijMar cestitam 😊 
    Deja, drzimo fige da se pokrene samo od sebe, da ne moras cekat do sutra 😐

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Deja1988

    Venus

    Dijmarcestitke! 🥰

    Deja sretno! A koliko si bila otvorena kad su te primili?. Nek ti daju pilates loptu i cupkaj, mozda krene sta 😃

    4-5cm… dali su mi bas loptu maloprije😁


    Znaci skakuces sada? Pazi samo da ne bubnes hihi ja sam neki dan s moje tako bubnula na dupe da me i malac odma izudarao.. 🤣🙄 Drzim fige da ti krene samo da ne cekas sutra.. Moj malac se od jucer dosta umirio siroce moje osjetio da je mama bila lose pa me nije htio i on jos udarati.. Danas cu odmarati i posvetit se mazenju stomaka da se beban ne ljuti na mamu sto je bila uzrujana jucer.. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    DijMar cestitam na velikom deckicu ❤️😘😍 odmori se pa nam se javi.. 

  • sreca

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Deja1988

    Hvala curke🤗🥰 Sad su me obradili,napravili uzv i pregled, sad sam 4-5cm otvorena… Uglavnom,smjestili su me na odjel,i sutra ce me inducirati ako ne krene danas spontano… Bas sam ljuta,tak sam mogla i doma cekati😡😡😡😡


    Čekaj,  nešto  nisam pohvatala.. došla si tako otvorena al bez ikakih bolova? Netko je pisao da mu je sluzni čep ispao jucer,prekjučer jesi to ti bila?
    Mislim 5cm to je već na pola čemu čekanje do sutra ili eto da prirodno krene,kad mogu ubrzati sve. I taman sad stigneš i epiduralnu primit. Ako si htjela uopće..

    [lilypie.com]

  • Avatar Marla5

    Marla5

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Deja1988

    Venus

    Dijmarcestitke! 🥰

    Deja sretno! A koliko si bila otvorena kad su te primili?. Nek ti daju pilates loptu i cupkaj, mozda krene sta 😃

    4-5cm… dali su mi bas loptu maloprije😁


    Sretno! Nadam se da ce krenuti…

    [lilypie.com]

  • Avatar mouse

    mouse

    Broj poruka: 99

    Prijavi adminu

    DijMar cestitam i brz oporavak zelim! 🤗
    Deja drzi se, nedaj se, trebat ce ti snaga i zivci 🤗

    [lilypie.com]

  • sreca

    Broj poruka: 129

    Prijavi adminu

    Deja ,onda budi hrabra, misli na to da si na samom cilju i da ćete uskoro biti skupa. 💪 mozemo mi to sve 😁

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Hvala curke 🤗
    Dakle, krenulo je oko 3,30 po noci, trudovi sa nepravilnim razmacima. Oko 10 stanje isto, ali me mama tjera da idemo. Dobro da smo isle. Otvorena 6 cm, pravac radjaona. Obrada, klistir i ostalo, dosla u radjaonu oko 13, 30. Probijanje vodenjaka oko 15 i krecu malo jaci i cesci trudovi, ali meni je sve to bilo smijesno. Inace, frajer se pokakio u vodu i zato na kraju nis od darivanja stanica. Oko 15, 30 dobijam drip. Jos mi je neko vrijeme smijesno, a onda oko 16, 30 pocinje sou sve do 18,50 kad je izaso. Sve jaci trudovi, pred kraj skoro bez prestanka. On se jako sporo spustao, a nagon za tiskanjem je bio sve jaci. Uzas koji bolovi. Imala sam osjecaj da ce me potrgati. Inace sam se super otvarala, ali na kraju su me rezali i imam dosta savova tak da sam u komi sad…jos mi se snaga nije vratila pa mi se lagano vrti kod dizanja. On dosta bljuca i nikako da pocnemo sisati. Samo se mazi i uspavljuje sa sisom ☺ 
    Probala sam famozni rajski plin, ali ja to nis nisam osjetila. Cimerica kaze da isto nije…
    Spavala nisam nis je cimka hrce ajmeeeee 😅

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Primalje su inace bile super i dr mi je puno pomogla.
    Mama kaze da nikad vise ne bi mogla ovo jer joj je bilo pretesko gledati kako se mucim.
    Pohvalili su me jer sam lijepo disala i nisam uzela nis protiv bolova.

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.