Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Proljetnice majke mi moje ja dobivam proljev od tvojih glupih komentara, tornjaj se odavde jer mislim da nikoga ne zanima tvoj komentar, čemu uopce i citas? Imam neki osjecaj da si ljubomorna na nas jer smo sve dobre i podupiremo jedna drugu a ti JADNA nemas s kim podjeliti svoje osjecaje nit ista.. Saljem ti 😘😘 

  • Avatar Marla5

    Marla5

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Deja1988

    Marla5

    Deja1988

    mc_zgb

    Deja kakvo je stanje kod tebe?
    Nama je danas bila opet patronazna, ovaj put se nisam srusila u nesvijest 😂 I vec smo presli porodjajnu tezinu, inace kazu da treba do 2 tjedna da se vrati, eto nas vec 2660g 💪 Ja sam sretna radi toga, jer vidim da je sve ok, papamo, kakamo, spavamo i mazimo se 😍 ljubav je to velika!

    Skakucem po lopti😁 Mrvicu me boli i malo krvaruckam,ali od pregleda je to…Sve je mirno za sad.. U ponoc dobijem za ciscenje i u pola 7 ujutro idem u radaonu,prokinuti ce mi vodenjak i to je tooo☺️
    Super da beba napreduje i da ste se lijepo snasli🥰🥰🥰🥰

    Onda cemo vas doci vidjeti u nedjelju :)

    Mozeeee☺️☺️


    Samo napises u kojoj ste sobi kad se smjestite :) zaboravila sam ko nam je treca…

    [lilypie.com]

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    Deja1988

    proljetnica

    Julie

    Deja1988

    Julie

    Deja pa čemu to, već si na pola otvorena taman ti je za epiduralnu, nije carski pa nema potrebe da si hospitalizirana dan ranije. Joooooj tak su i mene j… nek bude prirodno bla bla bla pa sam zbog tog prirodnog imala trudove sve skupa 30 sati a sve se to moglo svesti na 5-6 sati, ja sam sigurna da bi to tako trajalo da su me inducirali.

    Ma ne znam…ljuta sam kao ris😡😡😡😁 Ja sam se pripremila za danas,kak je i dogovoreno i sad drek! Aaaaaaaa,vristim u sebi🙈

    Vjerujem ti, tak sam i ja bila ljuta i očajna i svašta nešto. Ja se nadam da će se samo pokrenuti da ne čekaš ali fakat ne kužim, da na ovo daju drip i epiduralnu ako ju želiš mogu te poroditi još danas i to oholog ranije.

    Ti si ginekologinja? Prvo kmečite kako želite sve prirodno i onda pametovanje kad ide prirodno. Al ovi savjeti o tijeku poroda od strane nemedicinskog osoblja su vrh! Vrh!

    Get a life…


    Zamisljam te kako skakuces na lopti i citas ovo 😂😂 vrhunac! Kako su neki ljudi zavidni i nemaju pametnijeg posla nego (pokusavat) kurit vatru, samo ne kuzi da smo mi ovdje vec tolko prosle zajedno, da se ne damo provocirati ovakvim glupim komentarima.

    Deja hopsaj i skakuci dalje i zelim da ti prodje sve super i brzo i jos malo se druzis sa svojom srecicom 😍😍❤

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Jeja4

    Broj poruka: 449

    Prijavi adminu

    Marla5

    Jeja4

    DijMar cestitam. Uzmi one obicne cepice za usi, za spavanje, dodju 5 kn u ljekarni, neka ti muz donese. Prvu noc nakon carskog, nisam nista spavala na intenzivnoj, koja je preko puta radjaone, cijelu noc deracina. Zvala muza da mi donese cepice i puno bolje jer je i na odjelu cijelu noc buka.

    U kojoj bolnici je to bilo?

    Kad donesu bebu nakon carskog? Vjerojatno tek kad se prebaci s intenzivne? A tamo se ostaje 1 dan?

    To mi se cini najgori dio carskog :(


    U Vinogradskoj. Bebu dobijes nakon 1h na intenzivnoj i s tobom je do navecer, kad je odnesu. Sljedeci dan ti je donesu ujutro i bude s tobom dok ne ides na odjel. Na odjelu je s tobom 24h, osim predvecer kad ide na kupanje i presvlacenje.
    Ja sam imala cr pod spinalnom, tako da sam je odmah dobila na prsa.

  • Avatar Marla5

    Marla5

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Jeja4

    Marla5

    Jeja4

    DijMar cestitam. Uzmi one obicne cepice za usi, za spavanje, dodju 5 kn u ljekarni, neka ti muz donese. Prvu noc nakon carskog, nisam nista spavala na intenzivnoj, koja je preko puta radjaone, cijelu noc deracina. Zvala muza da mi donese cepice i puno bolje jer je i na odjelu cijelu noc buka.

    U kojoj bolnici je to bilo?

    Kad donesu bebu nakon carskog? Vjerojatno tek kad se prebaci s intenzivne? A tamo se ostaje 1 dan?

    To mi se cini najgori dio carskog :(

    U Vinogradskoj. Bebu dobijes nakon 1h na intenzivnoj i s tobom je do navecer, kad je odnesu. Sljedeci dan ti je donesu ujutro i bude s tobom dok ne ides na odjel. Na odjelu je s tobom 24h, osim predvecer kad ide na kupanje i presvlacenje.
    Ja sam imala cr pod spinalnom, tako da sam je odmah dobila na prsa.


    Joj puno hvala! To mi bas puno znaci a nigdje nisam mogla naci. Nije lose!

    [lilypie.com]

  • Avatar Marla5

    Marla5

    Broj poruka: 84

    Prijavi adminu

    Deja1988

    Da napisem stanje….znaci ovdje je opci kaos…danas je bilo 10 poroda,na odjelu su radovi,majstori buse,lupaju i bruse…zene leze na hodnicima na krevetu…uzas,uzas…Vjerojatno me zato nisu danas inducirali…
    4 nas u sobi….dvije idu stalno pusiti,zivcane,psuju…ova treca mi je ok…Veli jedna-da vi pusite,ja bi zapalila tu u sobi na prizoru…omg…😡😡🤦‍♀️ U pola noci tek cepic dobijem,bebe placu,ova hrce od 19 vec,taman ce me poceti sarafiti….znaci spavanje 0🤣🤣🤣


    Bas nemamo srece! Pa kud su bas sad nasli busiti. Super da to sve gledas s humorom. Ja sam prosla kroz odjel neki dan i cinilo mi se da se kreveti dodiruju u tim skucenim cetverokrevetnim sobama :( a onda ove budale pricaju o demografskoj politici grrrr

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Di nam je Frajla danas? 

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Hehhe zenice ja usla i krenem citat i ovakva sva jos od spavanja citam ja zlobni komentar i onda gledam ma kome to i tko to nama dosao pametovat i glumit tu nesto i nekoga… Sva sreca pa Julie i jos neke od vas prate druge forume pa skuzite takve koze nadobudne… Ja sam se vec spremala da joj malo ko onim babama u lidlu hahahha kad vidim komentare i skontam ma nemoram cure su to vrhunski odradile… 🤣🤣🤣🤣🤣🤣❤️❤️❤️ Nema jacih od nas.. 😜😜😜😘😘😘 Negooo da vam se malo hvaliiiim beban i ja se prejedaaaaamoooo sa mandarinama.. Malo su nam kisele hahahha jer su prve ture uvijek takve ali malo skupimo okice onak kad zakisiii 😝😝😖 i samo nastavimo hahaah 😜 sad jos samo da docekamo kestenje i onda mozemo ic u bolnicu.. 

  • Avatar mc_zgb

    mc_zgb

    Broj poruka: 542

    Prijavi adminu

    Jos uvijek buse? Majko mila, busili su i lupqli dok sam ja tam bila 🤦 Sto se hrkanja toce, bila je u sobi do moje zena koja je toliko hrkala, da bi se muski posramili kraj nje 😂 Dakle nitko nije spavao, strasno je bilo. Mene je posrecilo pa sam zavrsila u dvokrevetnoj sobi i sve 3 cimerice koje sam ispratila su bile super i normalne. 

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    mc_zgb

    Jos uvijek buse? Majko mila, busili su i lupqli dok sam ja tam bila 🤦 Sto se hrkanja toce, bila je u sobi do moje zena koja je toliko hrkala, da bi se muski posramili kraj nje 😂 Dakle nitko nije spavao, strasno je bilo. Mene je posrecilo pa sam zavrsila u dvokrevetnoj sobi i sve 3 cimerice koje sam ispratila su bile super i normalne.


    Ahahaha tako je i meni bilo cura do moje sobe je isto hrkala kao i moja cimerica al ja sam bila umorna tako da nisam obracala paznju al mi je bilo pree smjesno 😂😂

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.