Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • samy_lo

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Ja u prvoj trudnoci bas uzivala,jednom povratila,ali sam bila bolesna.Kosa mi bila ok,lice cisto.Stomak samo rastao naprijed.Grudi se nisu povecale ni malo.Intuicija govorila da je djecak i tako je i bilo.
    Sada sam imala mucnine,povracala sam(ne povracam vec neke 3 sedmice),lice puno pristeva,kosa masna.Ne mogu da se pocesljam nekad.Mrsko mi je sve.U pocetku sam svaki dan kad mali spava uz njega spavala,sad manje jer sam sr navikla da sam umorna.U kratko isto sam neki ljigavac.Pa obzirom da su drugaciji simptomi od prosle trudnoce nadam se da ce biti djevojcica.Voljela bih da imam i nju.Ali i ako budr opet djecak dobro dosao,bit cu spremna za ludnicu.Pocela sam bjeliti.Svako malo ugledam bijelu dlaku,iako sam ofarbana prije nekoliko mjeseci,od korjena do vrha je bijela.
    Moj djecak je super zahtjevan,voli se inatiti i sl.Od prvog dana grcevi,pa bi ga i urekli.Jos ne prespava cijelu noc,iako je prestao dojiti prije 5 mjeseci.
    Pa se nadam da ce drugo aBd biti spavalica,inace me nema 😅

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Dobro jutro svima. Nisam jucer htjela dizat paniku, ugl imala sam popodne jake grceve u donjem djelu trbuha koji su prosli kad sam odspavala nekih sat i pol i onda su se opet pojavili navečer i to bas tako da bi me na momente presjeklo tako da bi se ukocila i otisla sam na hitnu. Iskustvo s lijecnicom ne bi htjela komentirati, nisam hvala Bogu krvarila ali je ocito zato njoj bilo glupo sto sam dosla, Vjerujem da je bio neki dobar film na tv-u pa smo poremetili, bilo je glupo i njezinoj sestri. Znaci to okretanje ocima onak ne meni u lice nego okrene glavu ali i dalje ju vidim. Ne razumijem zar oni misle da se meni ide tako sa strahom dal je sve uredu? Zar ja nemam mozda pametnijeg posla nego hodat po bolnici. Katastrofa. Ugl ona aludira na neku upalu i dala mi je vaginalete s obzirom da je sve uredu. Bebica je vec velika koliko sam mogla vidjeti i sve je s njom uredu hvala Bogu, urinokultura je uredna i krvarenja nema hvala Bogu. Eto, a sutra cekam onaj pravi pregled koji ce mi reci sve o mojem malom medeku. 

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Julie

    Dobro jutro svima. Nisam jucer htjela dizat paniku, ugl imala sam popodne jake grceve u donjem djelu trbuha koji su prosli kad sam odspavala nekih sat i pol i onda su se opet pojavili navečer i to bas tako da bi me na momente presjeklo tako da bi se ukocila i otisla sam na hitnu. Iskustvo s lijecnicom ne bi htjela komentirati, nisam hvala Bogu krvarila ali je ocito zato njoj bilo glupo sto sam dosla, Vjerujem da je bio neki dobar film na tv-u pa smo poremetili, bilo je glupo i njezinoj sestri. Znaci to okretanje ocima onak ne meni u lice nego okrene glavu ali i dalje ju vidim. Ne razumijem zar oni misle da se meni ide tako sa strahom dal je sve uredu? Zar ja nemam mozda pametnijeg posla nego hodat po bolnici. Katastrofa. Ugl ona aludira na neku upalu i dala mi je vaginalete s obzirom da je sve uredu. Bebica je vec velika koliko sam mogla vidjeti i sve je s njom uredu hvala Bogu, urinokultura je uredna i krvarenja nema hvala Bogu. Eto, a sutra cekam onaj pravi pregled koji ce mi reci sve o mojem malom medeku.


    Drago mi je da je sve ok s bebicom. Nažalost ima svakakvih doktora…
    Gdje si bila?


  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Dobro jutro,ne obaziri se na tu doktoricu i meni je tako bilo prije 2 tj ista bol i navece se odlucim otici da vidim jeli sve ok al nije bila bezobrazna cak mi ponudila da prenocim ako me je strah 

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Bila sam na Merkuru, inače idem tamo jer je moj doktor od tamo i on je jedna druga priča, već sam pisala o njemu, divna osoba. 

    [lilypie.com]

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    Jutro, ja i dalje imam smedjkasti iscjedak ali skroz svjetao. Mirujem koliko mogu, dolje me i dalje bocka i steze, vidjet cemo. Nekako sam se u glavi pomirila da ce biti jos jedan spontani ali uvijek ostaje onaj zadnji tracak nade.
    Stvarno.mi nije jasno, prva trudnoca skolska, sve ok, rodila u terminu, ove zadnje dvije, kao da ne mogu razviti i iznijeti trudnocu. Jest da imam vec 41g ali znam zena koje su sa 40 i nesto rodile prvo. 

  • renata.koscec

    Broj poruka: 555

    Prijavi adminu

    marta07

    Cure moze pitanje za one koje su imale kiretazu! Ovako nakon kiretaze sam krvarila malo samo taj dan i sutradan ujutro nešto malo i evo 4 dana ništa. Samo sam imala grčeve drugi dan, pretpostavljam da se maternica skuplja.
    Jutros me pobudili bolovi što u ledjima što u jajnicima,uglavnom sve dole me rastura kao pred mengu. I evo sad sam prokrvarila kao da sam dobila mengu, šta mislite dal postoji mogućnost da sam stvarno dobila?! Ja se iznenadila , znam da sam procurila nakon prve kiretaze mjesec dana poslje.


    Krvarila dan dva, kasnije jos 10-ak dana imala smedjkasti iscjedak. Mengu dobila kroz nekih 28 dana.

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Renata to moze biti hematom, meni je dr rekla da se ne iznenadim ako se pojavi iscjedak, sukrvica. U slucaju obilnijeg krvarenja da dodjem odmah na pregled. Uzimaj terapiju,miruj koliko god ti prilike dopustaju i bit ce sve ok 😍

    [lilypie.com]

  • Mamika99

    Broj poruka: 105

    Prijavi adminu

    Pozdrav cure, 
    bila sam juče na onom ogtt-u i nazvala posle doktora za nalaz, nije mi rekao vrednosti, samo da mi je srednja vrednost povišena i da sam “slatka”, da idem na dijetu i ponovim za 10ak dana test. Rekao mi je ako imam onaj aparat da si sama merim ponekad kući natašte i sat nakon jela. Otišla sam u apoteku i kupila taj aparat, merila sam jutros i natašte mi je 4.8, a sat nakon jela 5.7, to je dobro, zar ne? Ovaj u apoteci mi je rekao da merim dva sata nakon jela, jer je sat nakon jela svima povišen malo, pa sad ne znam ni sama više… kakva su vaša iskustva i jesu li mi dobri rezultati? A pazim već nedelju dana šta jedem, ne jedem slatko, samo integralni hleb ponekad, malo voća, ne jedem masno, jedino što sam prekjuče pojela jednu faširku :)

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

  • Mamika99

    Broj poruka: 105

    Prijavi adminu

    evo sad sam opet izmerila 2 sata nakon jela, 4.6 je

    [lilypie.com]

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.