Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    luce35

    Ja mislila da ce kod mene biti najveca razlika u godinama, jos djetetu nismo rekli, iskreno strah me reakcije 🤣


    😁 Kolika je razlika? Ja sam svome rekla i prije trudnoce da smo u postupku mpo. Tako da je vec bio spreman na bracu ili seku ☺

    [lilypie.com]

  • samy_lo

    Broj poruka: 234

    Prijavi adminu

    Nisam par dana pisala,jednostavno nemam sta,sve je isto,osim sto su mi se pocele javljati glavobolje.
    Imate li vi osjecaj sta nosite? Sa sinom sam znala od aamog pocetka,jednostavno mi nesto govorilo.E sada imam veliku zelju za djevojcicom,ali sam bez ikakvog osjecaja,do prije 2 dana gdje bi se moja zelja sudarila sa cinjenicom da ja mozda ipak nosim djecaka,i to mi je sasvim ok,mozda jer sam vec navikla na djecaka.Pa vidjet cemo,krajem sljedece sedmic cu zvati da se narucim na pregled

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    Evo i mene malo… U cet sam bila vadit krv za krvnu grupu i u petak isla vaditi krv i dala mokracu za jos neke pretrage. 28mog idem po trudnicku jer je ostala u bolnici da mi upisu krvnu grupu a 4.4 idem kod svoje doktorice da ocita nalaze i da konacnooo dogovorimo termin za drugi uzv i da konacno vidim svoju bebu tj da vidimo dal je sve okej.. 

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Jutro cure, tako sam lose spavala nocas da ne znam za sebe.
    Mtk 11 godina
    Manich kod tebe je praksa skroz drugacija nego kod moje gin. Ona mi otvara trudnicku, ne moram to sama ici kupovati, krvnu grupu mi ona upisuje i sve nalaze koje napravim ona unosi u racunalo i knjizicu. Velik ti je razmak izmedju uzv al nemoj biti u strahu, bit ce sve u redu. Ja imam godina i 2 neuspjesne trudnoce, sad taj hematom i zato cesto idem k njoj, ali to koliko god je dobro toliko i strah raste da nesto nece biti ok. Budi opustena, ocito je kod tebe sve ok s trudnocom od pocetka da je procjenila da te ne treba cesto cackati 😉

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Za vikend je bas zatisje, nadam se da sve uzivate u ovom divnom danu
    Mi evo odrađujemo drugi spavanac danas, pa cemo onda malo u skitnju.
    Mene muce neke mucnine lagane, nisam to imala u prvoj trudnoci, neznam opisati, ne povraca mi se, nego mi je nekako lagano muka po cijeli dan, bas cudno. Sise me ne bole bas, osim kad me mali opali. Nekidan sam nakon sto godina obukla svoj “stari” (koji sam nosila u trudnoci) grudnjak i cini mi se da su se mozda malo povecale 🥳


  • Embarasada

    Broj poruka: 464

    Prijavi adminu

    Netko je pitao za cijenu 4d kod Kosa, cijena je 550 kn a što se tiče tjedna za 4d, najbolje nazvati. Anomaly scan ja mislim oko 20,21.tjedna da je najbolje. 

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Embarasada

    Netko je pitao za cijenu 4d kod Kosa, cijena je 550 kn a što se tiče tjedna za 4d, najbolje nazvati. Anomaly scan ja mislim oko 20,21.tjedna da je najbolje.


    Ja sam pitala,hvala za informaciju..😊

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    luce35

    Jutro cure, tako sam lose spavala nocas da ne znam za sebe.
    Mtk11 godina
    Manichkod tebe je praksa skroz drugacija nego kod moje gin. Ona mi otvara trudnicku, ne moram to sama ici kupovati, krvnu grupu mi ona upisuje i sve nalaze koje napravim ona unosi u racunalo i knjizicu. Velik ti je razmak izmedju uzv al nemoj biti u strahu, bit ce sve u redu. Ja imam godina i 2 neuspjesne trudnoce, sad taj hematom i zato cesto idem k njoj, ali to koliko god je dobro toliko i strah raste da nesto nece biti ok. Budi opustena, ocito je kod tebe sve ok s trudnocom od pocetka da je procjenila da te ne treba cesto cackati 😉


    Ma kuzim ja to da ne treba puno cackati i ja se iskreno nadam da ce sve biti okej… Ali sam malo u panici jer evo vec par dana nemam mucnine uopce… A jucer i danas me u par navrata onako presjecalo nesto dolje… Onako minutu dvije i onda prodje.. Neznam vise ni sama sta je normalno sta nije.. I grudi mi vise nisu jakooo bolne malo se bol smanjila… Mrzim samu sebe sto citam te glupe simptome i onda razmisljam o losim stvarima… Vec sam se navikla na pomisao da cemo dobiti bebu. Mrzim ovaj osjecaj koji me uhvati s vremena na vrijeme . Al polako idem dan po dan brojim tjedne i nadam se da ce ubrzo doc vrijeme za sljedeci pregled i da cu vidjeti svoju vec veliku bebu.. 

  • Avatar Chappie

    Chappie

    Broj poruka: 325

    Prijavi adminu

    Ja sam danas primjetila smedji iscjedak, tamno smedji, citala malo o tome svugdje pise normalno je to ali vrag mi nije dao mira i kazem ja muzu idemo na hitnu da vidimo dal je sve ok. Inace sam 10+4, zadnji uzv sam radila sa 7 i nesto tjedana i culi srceko i sve super. Kontrola je trebala biti pocetkom 4. Mj. Ugl. Dodjem tamo i kaze dr. Ne vidim srceko. Eto toliko od mene. Dogovorila sam da cu pricekati 4 tj da se u tom periodu sama ocistim. Ako ne bude islo idem na kiretazu. Tako lijepa suncana i tuzna nedjelja zavrsila. 😭
    Rekla je da mozemo pocet ispocetka radit na bebi nakon prve normalne mjesecnice. 

    🧔39
    👧31
    [lilypie.com]

  • marta07

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    Chappie

    Ja sam danas primjetila smedji iscjedak, tamno smedji, citala malo o tome svugdje pise normalno je to ali vrag mi nije dao mira i kazem ja muzu idemo na hitnu da vidimo dal je sve ok. Inace sam 10+4, zadnji uzv sam radila sa 7 i nesto tjedana i culi srceko i sve super. Kontrola je trebala biti pocetkom 4. Mj. Ugl. Dodjem tamo i kaze dr. Ne vidim srceko. Eto toliko od mene. Dogovorila sam da cu pricekati 4 tj da se u tom periodu sama ocistim. Ako ne bude islo idem na kiretazu. Tako lijepa suncana i tuzna nedjelja zavrsila. 😭
    Rekla je da mozemo pocet ispocetka radit na bebi nakon prve normalne mjesecnice.


    Draga moja 😘drzi se, znam kako ti je. To sam i ja prošla znam da te riječi nase nemogu utješiti, isplaci se nemoj drzati u sebi. Drzi se mi smo tu 😍😘😘😘😘sve tu za tebe

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.