Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Mtk39

    ayla

    Julie

    Renatadobrodosla, Aylabravo za curku….. Sto se Kosa tice ja nisam sigurna gdje sad radi, koliko se sjecam bio je u Poloklinici Vili ako mislis raditi 4d.
    Btw super odabir, citala sam da je on top za 4d, da bas covjek zna ocitat kak spada, sve pokaze i objasni. Frajla dragi mi kupio knjigu koju si preporucila, veli on to je poznati pedijatar a ja nikad cula 😂 danas sam mu bas napomenula da bi ju htjela kad sam malo istrazila ko je on i kakva je knjiga i on otisao u knjizaru i kupio mi je. 😍

    Znam gdje radi bila sam kod njega prije 2 godine,u poliklinici ginekos je..zanima me koja je cjena 4d uzv rado bi otisla da on to detaljno pogleda i da imam slikicu za uspomenu

    Ja isto razmisljam o 4d, kazu da je najbolje do 20 tjedana sto se tice slikice za uspomenu. Jer kao kasnije je beba prevelika pa se ne moze sve uhvatit. Kod nas je 200kn.

    Di kod vas? Citala sam da najbolje poslje 26 tj a sad nezz

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    ayla

    Mtk39

    Marta07, brz oporavak zelim i da nam se sto prije vratis na forum 😘❤
    Ayla, drago mi je da je sve super proslo na uzv i da bebica raste i dalje 😍
    Ja sam u pon na uzv nakon 4 tjedna, i ne mogu docekat. Ja jos svoju bebu ne osjecam i moram vam priznat da sam zabrinuta. Stalno osluskujem ali nista ne osjecam. Bas me je uhvatila panika 🙁

    Hoces kazu da prvorotkinje tek u 20 tj osjete ☺


    Imam sina od 20g, ovo mi je druga trudnoca 😊

    [lilypie.com]

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    ayla

    Mtk39

    ayla

    Julie

    Renatadobrodosla, Aylabravo za curku….. Sto se Kosa tice ja nisam sigurna gdje sad radi, koliko se sjecam bio je u Poloklinici Vili ako mislis raditi 4d.
    Btw super odabir, citala sam da je on top za 4d, da bas covjek zna ocitat kak spada, sve pokaze i objasni. Frajla dragi mi kupio knjigu koju si preporucila, veli on to je poznati pedijatar a ja nikad cula 😂 danas sam mu bas napomenula da bi ju htjela kad sam malo istrazila ko je on i kakva je knjiga i on otisao u knjizaru i kupio mi je. 😍

    Znam gdje radi bila sam kod njega prije 2 godine,u poliklinici ginekos je..zanima me koja je cjena 4d uzv rado bi otisla da on to detaljno pogleda i da imam slikicu za uspomenu

    Ja isto razmisljam o 4d, kazu da je najbolje do 20 tjedana sto se tice slikice za uspomenu. Jer kao kasnije je beba prevelika pa se ne moze sve uhvatit. Kod nas je 200kn.
    Di kod vas? Citala sam da najbolje poslje 26 tj a sad nezz


    A ja sam ti blizu granice i mi nemamo nista prije Dubrovnika ili Splita, ali zato imamo sve u BiH. Svi specijalisti privatnici a nije skupo. Tako da imamo tu srecu.
    A meni ti je bas kolegica neki dan bila na 4d i taj joj je doktor rekao do 20 tjedana da je najbolje. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Mtk39

    ayla

    Mtk39

    Marta07, brz oporavak zelim i da nam se sto prije vratis na forum 😘❤
    Ayla, drago mi je da je sve super proslo na uzv i da bebica raste i dalje 😍
    Ja sam u pon na uzv nakon 4 tjedna, i ne mogu docekat. Ja jos svoju bebu ne osjecam i moram vam priznat da sam zabrinuta. Stalno osluskujem ali nista ne osjecam. Bas me je uhvatila panika 🙁

    Hoces kazu da prvorotkinje tek u 20 tj osjete ☺

    Imam sina od 20g, ovo mi je druga trudnoca 😊


    Nisam znala 😅 al ne sekiraj se budes 😍

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Mtk39

    ayla

    Mtk39

    ayla

    Julie

    Renatadobrodosla, Aylabravo za curku….. Sto se Kosa tice ja nisam sigurna gdje sad radi, koliko se sjecam bio je u Poloklinici Vili ako mislis raditi 4d.
    Btw super odabir, citala sam da je on top za 4d, da bas covjek zna ocitat kak spada, sve pokaze i objasni. Frajla dragi mi kupio knjigu koju si preporucila, veli on to je poznati pedijatar a ja nikad cula 😂 danas sam mu bas napomenula da bi ju htjela kad sam malo istrazila ko je on i kakva je knjiga i on otisao u knjizaru i kupio mi je. 😍

    Znam gdje radi bila sam kod njega prije 2 godine,u poliklinici ginekos je..zanima me koja je cjena 4d uzv rado bi otisla da on to detaljno pogleda i da imam slikicu za uspomenu

    Ja isto razmisljam o 4d, kazu da je najbolje do 20 tjedana sto se tice slikice za uspomenu. Jer kao kasnije je beba prevelika pa se ne moze sve uhvatit. Kod nas je 200kn.
    Di kod vas? Citala sam da najbolje poslje 26 tj a sad nezz

    A ja sam ti blizu granice i mi nemamo nista prije Dubrovnika ili Splita, ali zato imamo sve u BiH. Svi specijalisti privatnici a nije skupo. Tako da imamo tu srecu.
    A meni ti je bas kolegica neki dan bila na 4d i taj joj je doktor rekao do 20 tjedana da je najbolje.


    Ahaaa..onda cu zvat i saznat kad je najbolje

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    Takvu mi je info ona dala, ja stvarno ne znam. Ajd bas ako saznas javi, jer ja svakako sam narucena u pon kod svoje soc gin.pa nebi odmah isla ako se moze i kasnije. Mozda za neka dva tjedna onda…

    [lilypie.com]

  • Mtk39

    Broj poruka: 104

    Prijavi adminu

    ayla

    Mtk39

    ayla

    Mtk39

    Marta07, brz oporavak zelim i da nam se sto prije vratis na forum 😘❤
    Ayla, drago mi je da je sve super proslo na uzv i da bebica raste i dalje 😍
    Ja sam u pon na uzv nakon 4 tjedna, i ne mogu docekat. Ja jos svoju bebu ne osjecam i moram vam priznat da sam zabrinuta. Stalno osluskujem ali nista ne osjecam. Bas me je uhvatila panika 🙁

    Hoces kazu da prvorotkinje tek u 20 tj osjete ☺

    Imam sina od 20g, ovo mi je druga trudnoca 😊

    Nisam znala 😅 al ne sekiraj se budes 😍


    Zato jedva cekam pon da vidim jeli sve u redu, ovako sam napeta stalno. 

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Mtk39

    ayla

    Mtk39

    ayla

    Mtk39

    Marta07, brz oporavak zelim i da nam se sto prije vratis na forum 😘❤
    Ayla, drago mi je da je sve super proslo na uzv i da bebica raste i dalje 😍
    Ja sam u pon na uzv nakon 4 tjedna, i ne mogu docekat. Ja jos svoju bebu ne osjecam i moram vam priznat da sam zabrinuta. Stalno osluskujem ali nista ne osjecam. Bas me je uhvatila panika 🙁

    Hoces kazu da prvorotkinje tek u 20 tj osjete ☺

    Imam sina od 20g, ovo mi je druga trudnoca 😊

    Nisam znala 😅 al ne sekiraj se budes 😍

    Zato jedva cekam pon da vidim jeli sve u redu, ovako sam napeta stalno.


    Ma takva sam i sama uvjek napeta,sad me tek receno da dodem za 4tj pa nezz kako cu to docekat 

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Ja mislila da ce kod mene biti najveca razlika u godinama, jos djetetu nismo rekli, iskreno strah me reakcije 🤣

    [lilypie.com]

  • Avatar Lavandica

    Lavandica

    Broj poruka: 417

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    Dali koja od vas cure ima Baby Watcher?
    Dali to ista vrijedi ili je cisti marketinški trik i jer se trudnicama lako da nešto prodati pa eto razvikano?
    🙄🤔


    Malo cu se ubaciti.. imam vremena pa vas malo citam, posto moje cure vise nisu ovdje na forumu. Ja sam si kupila baby watcher u 13tt i prezadovoljna sam. Spasio me puno puta od zivcanog sloma, cak i sad kad osjetim svoju bebu, volim prekontrolirati otkucaje. Nekad je mirniji, sto mene naravno izludjuje, upalim baby watcher i srce mi na mjestu. Kupila ga na njuskalu za 350kn. Znala sam slusati bebu nekoliko puta u danu. Isprva je jako nisko, a ja sam je u pocetku trazila gore oko pupka, pa nikako pronaci, tako da znas

    Stize nam Mihael ♡
    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.