Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Mamika99

    Drage mame, pročitala sam sve što ste pisale od kad sam zadnji put bila… Jako mi je žao zbog svega tužnog što se desilo, i sama sam često u strahu. Prva trudnoća mi je bila školska, povraćala prva 3 meseca cca, ali super sam se osećala, malo izmoreno ponekad ali ništa strašno, bar se tako nekako sećam… A sad imam stalno mučnine, ali nisam nijednom povraćala, stalno neka nadutost i žgaravica, ponekad bolovi dole i neki grčevi blagi… Pijem duphaston 3x1 od prvog pregleda, zabranjeni su odnosi (ne znam zašto, možda zbog upale mehura koju sam tada imala)… ali u svakom slučaju sad se osećam skroz ok, osim tih žgaravica.. Nisam bila na uzv od 6. tjedna, a sad kad čitam ova tužna iskustva, sva sam u strahu, nisam ni mislila da se tako nešto može desiti, da se ni ne primjeti kad nešto pođe po zlu, pa se nisam toliko ni bojala. Sad imam pregled u ponedeljak i sve me strah, iako se dobro osećam.
    E sad, imam s probavom problema od početka, možda i zbog antibiotika koje sam pila u početku zbog jakog cistitisa, ili se creva nameštaju, šta ja znam, ali stalno mi je malo tvrd stomak onako na sredini i gore kod želuca, imam žgaravice i nije baš ugodno kad si tako nadut sav… Zanima me jel ima neka od vas slične simptome i kako ih rešavate? Tenkju :)


    Za zgaravicu pomazu bademi 😉
    A od ljekova mi je super bio reflustat-to je kao neka gelasta tekucina, nije bas fino, nekak ima medicinski okus. Ne upija se u organizam nego samo u dodiru s kiselinom stvara cep da se ne dize vise gore


  • marta07

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    HarryPotter

    Kako volim ovo proljece 🌷🌷
    Danas setnje, ribe, sunca, osmjeha.. 🌞

    Marta kako si ti, jesi doma ili u bolnici ?


    U bolnici sam još jučer došla, danas sam imala kiretazu sutra ujutro idem kući.😘😘😘😘

  • marta07

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    ayla

    Dosla ja s pregleda sve je u redu sve je za jedan tj vece sta je dobro,bebac ima 278gr,slike nemam jer mi je samo jednu dao a nis se nevdi a druga je s mjerama..al sve u svemu najbitnije da je sve u redu 😍😍


    Ayla saljem vam 😘😘😘😘😘😘 bas mi je drago

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    ayla

    Julie

    ayla

    Julie

    Renatadobrodosla, Aylabravo za curku….. Sto se Kosa tice ja nisam sigurna gdje sad radi, koliko se sjecam bio je u Poloklinici Vili ako mislis raditi 4d.
    Btw super odabir, citala sam da je on top za 4d, da bas covjek zna ocitat kak spada, sve pokaze i objasni. Frajla dragi mi kupio knjigu koju si preporucila, veli on to je poznati pedijatar a ja nikad cula 😂 danas sam mu bas napomenula da bi ju htjela kad sam malo istrazila ko je on i kakva je knjiga i on otisao u knjizaru i kupio mi je. 😍

    Znam gdje radi bila sam kod njega prije 2 godine,u poliklinici ginekos je..zanima me koja je cjena 4d uzv rado bi otisla da on to detaljno pogleda i da imam slikicu za uspomenu

    U tom slučaju nazoveš i pitaš, to je najsigurnije 🤪

    Budem mislila sam da je neko bio vec,al izgleda da sam to citala na ljetnim bebama dok su one jos bile aktivne dok nisu osle na fb


    Svakako zelim cuti tvoje dojmove nakon posto sam i ja razmisljala o tome. 😊

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    marta07

    ayla

    Dosla ja s pregleda sve je u redu sve je za jedan tj vece sta je dobro,bebac ima 278gr,slike nemam jer mi je samo jednu dao a nis se nevdi a druga je s mjerama..al sve u svemu najbitnije da je sve u redu 😍😍

    Ayla saljem vam 😘😘😘😘😘😘 bas mi je drago


    I mi tebi puno 😘😘😘😘😘😘 drzi se,budi jaka ti ces uskoro moci ponovno raditi na bebacu i zelim ti puno srece ❤

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Julie

    ayla

    Julie

    ayla

    Julie

    Renatadobrodosla, Aylabravo za curku….. Sto se Kosa tice ja nisam sigurna gdje sad radi, koliko se sjecam bio je u Poloklinici Vili ako mislis raditi 4d.
    Btw super odabir, citala sam da je on top za 4d, da bas covjek zna ocitat kak spada, sve pokaze i objasni. Frajla dragi mi kupio knjigu koju si preporucila, veli on to je poznati pedijatar a ja nikad cula 😂 danas sam mu bas napomenula da bi ju htjela kad sam malo istrazila ko je on i kakva je knjiga i on otisao u knjizaru i kupio mi je. 😍

    Znam gdje radi bila sam kod njega prije 2 godine,u poliklinici ginekos je..zanima me koja je cjena 4d uzv rado bi otisla da on to detaljno pogleda i da imam slikicu za uspomenu

    U tom slučaju nazoveš i pitaš, to je najsigurnije 🤪

    Budem mislila sam da je neko bio vec,al izgleda da sam to citala na ljetnim bebama dok su one jos bile aktivne dok nisu osle na fb

    Svakako zelim cuti tvoje dojmove nakon posto sam i ja razmisljala o tome. 😊


    Budem kada budem isla al necu jos ici tamo poslje 20 tj imam u planu,nisam iz zg pa mi nije bas ni blizu..

  • Deleted user

    Broj poruka: 1623

    Prijavi adminu

    marta07

    HarryPotter

    Kako volim ovo proljece 🌷🌷
    Danas setnje, ribe, sunca, osmjeha.. 🌞

    Marta kako si ti, jesi doma ili u bolnici ?

    U bolnici sam još jučer došla, danas sam imala kiretazu sutra ujutro idem kući.😘😘😘😘


    Draga Marta brz oporavak ti zelim i da nam se vratis brzo ovamo sa novim plusicem na testu. Jos jednom zao mi je sto se to desilo i zelim vam da sto prije prodje tuga zbog svega toga. 😘😘😘😘 

  • Avatar fairy_

    fairy_

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    marta07 brz oporavak i nadam se tvom skorom povratku na temu!💖💖💖

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    marta07

    HarryPotter

    Kako volim ovo proljece 🌷🌷
    Danas setnje, ribe, sunca, osmjeha.. 🌞

    Marta kako si ti, jesi doma ili u bolnici ?

    U bolnici sam još jučer došla, danas sam imala kiretazu sutra ujutro idem kući.😘😘😘😘


    Ne daj se zenska i vrati nam se brzo  🍀♥️😘

    [lilypie.com]

  • marta07

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    Hvala vam curke 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.