Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • marta07

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    felicita28

    Norules

    Sto se tice stomacica meni je ujutro uvijek manji bez obzira na jelo,pretpostavljam da se beba vise uvuce unutra dok spavam,sve ovisi o gradi,ja sam dosta mrsavica i trebalo je vremena da pocne,ni sad nesto nije pretjerano ogroman a 22 tj,al bitno da bebica napreduje po mjerama,evo ja dobila samo 1 kg do sad

    Bogme da, super :) ti si jedna od sretnica, iako kazu da to dosta po genetici ide…ja sutra idem u vinogradsku na kombinirani probir za downow i vadenje krvi, drzite fige da sve bude u redu…sljedeci ultrazvuk mi pada tek 9.4. Ali sva sreca sutra isto rade ultrazvuk pa cu vidjeti svoju malu mrvicu…moze li se na tom kombiniranom tako rano i spol otkriti mozda? Nesto sam bila citala, nacula o tome…


    Ja iskreno cisto sumnjam da će se vidjeti još je rano, tamo mozda za 2-3tj ovisi u kojem polozaju bude mrvica. Sretno sutra 😘 bit će sve ok😘

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    marta07

    ayla

    felicita28

    Cure, je li kojoj vecnl narastao trbuscic i kad pocbe to rasti? Ja sam trenutno ravna ko daska i dalje hehe ;) dobila sam samo kilu a jedem bas dosta, nije da previse pazim sto jedem

    Meni je i dobila sam 3kg i prije sam imala trbuha a sad se samo zaokruzio

    Ja još nemam ništa 😂😂 Bucka sam po prirodi, tj imam mali trbušćić. ja moram paziti šta jedem sad pogotovo tako da sam omršavila 2.5kg. ja imam problema s bubrezima tako da su mi rekli najviše 10kg da smijem dobiti, strogo se pridržavam jer ako sad počnem dobivat strpati će me u bolnicu a to mi bas ne treba


    Svatko je drugcije graden i drugciji metabolizam ima,ja sam inace sklona debljanju stacu kada volim fino papati 😂 vise su mi oci gladne nego sto sam ja gladna 😂😂

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Hvala Marta07 Najbitnije je da bude sve u redu, a za ostalo lako ali bilo bi lijepo znati jel curka ili deckic…

    [lilypie.com]

  • Avatar fairy_

    fairy_

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    felicita28 Ako imaju dobar uzv i bebica se lijepo pokaze mogu vidjeti, ali isto tako mogu i pogrijesiti. Sretno!🤞😉

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    felicita28

    Norules

    Sto se tice stomacica meni je ujutro uvijek manji bez obzira na jelo,pretpostavljam da se beba vise uvuce unutra dok spavam,sve ovisi o gradi,ja sam dosta mrsavica i trebalo je vremena da pocne,ni sad nesto nije pretjerano ogroman a 22 tj,al bitno da bebica napreduje po mjerama,evo ja dobila samo 1 kg do sad

    Bogme da, super :) ti si jedna od sretnica, iako kazu da to dosta po genetici ide…ja sutra idem u vinogradsku na kombinirani probir za downow i vadenje krvi, drzite fige da sve bude u redu…sljedeci ultrazvuk mi pada tek 9.4. Ali sva sreca sutra isto rade ultrazvuk pa cu vidjeti svoju malu mrvicu…moze li se na tom kombiniranom tako rano i spol otkriti mozda? Nesto sam bila citala, nacula o tome…


    Sretno sutra 😊 

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Hvala cure, odmah vam javim ujutro kako je proslo :) narucena sam u pola 9 odmah…jedva cekam vidjeti mrvicu, bas sam nestrpljiva

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    Evo i mene s uzv-a hematom je prisutan a bebica 5.1mm .. Jos se ne cuju otkucaji ali ih doktor vidi ipak je duze gledao u ekran nego ja..
    Zene kakvi su omjeri vasih iskustava s 6tt??? 

    [lilypie.com]

  • Avatar fairy_

    fairy_

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    Pikulica19

    Evo i mene s uzv-a hematom je prisutan a bebica 5.1mm .. Jos se ne cuju otkucaji ali ih doktor vidi ipak je duze gledao u ekran nego ja..
    Zene kakvi su omjeri vasih iskustava s 6tt???


    Ja sam na prvom pregledu bila sa 6tt, otkucaji se culi i beba je bila 4,9mm. Mislim da ti je to sve okej,nemoj se brinut previse samo misli pozitivno.😉😉

    [lilypie.com]

  • Avatar andreaam

    andreaam

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Drage zene ne opterecujte se s kilima u trudnoci. Ja sam inace mrsavica i nikako se nisam mogla udebljati. Sad sam sa 24tt u plusu 13kg. Doktor mi je rekao da je to sve normalno dok nema secera ili nekih drugih problema. Najbitnije da ste zdrave a te kile ce otici odmah nakon poroda. Zao mi je sto su trudnice cesto okruzene nekim zlim ljudima koji im komentiraju izgled i kako su se udebljale pa se mozda mnoge ruzno osjecaju zbog toga. Kao sto vidite moja pupa je vec ogromna i svi me zezaju jesam sigurna da nisu dvojke u pitanju ali mene to nista ne pogadja. Uzivajte u trudnoci i miganju vasih bebica 😘

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Pikulica19

    Broj poruka: 1188

    Prijavi adminu

    I da, koliko god mi babe pricale ovdje 🤣ali nervoza je uvijek u nama pa i kad se legnem tamo za pregled jos vise. Nekako se ne radi samo o mom zivotu gdje sam puno realnija 😂 nego i zivotu mog djeteta koje je bas zeljeno vjerujem da ce me razumjeti mame najvise iz mpo..

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.