Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Točkica

    Točkica

    Broj poruka: 45

    Prijavi adminu

    Deja1988

    Hvala vam cure na utjesnim rijecima! 🤗🤗 Nadam se da je sve ok, jos samo 8 dana😁😁
    Meni se ne vidi trbuscic, ali osjecam napetost i zategnutost dole. Jooooj, nekad imam osjecaj kao da dole imam lubenicu🙈🤣🤣🤣🤣🤣Imala sam prije malii trbuscic, pa se zato valjda ne vidi, a i prerano je definitivno 😁


    I onda kazu, blazeno stanje…uzivaj…a mi stalno nesto napete iz tisucu razloga i fizicki i psihicki

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    ayla

    Men je zimska jakna postala mala,tako da sam sretna jer zima zavrsava da nemoram uzimati novu 😂😂


    Ja prije 3 tjedna kupila trenerku, e sad ce se nakupit prasine u ormaru 🤣🤣🤣

    [lilypie.com]

  • DaVoS

    Broj poruka: 51

    Prijavi adminu

    ja znam da dojilje ne smeju kadulju jer bi dijete moglo odbiti mlijeko ali i meni je doktorica predložila kadulju jer samo grgoljiš, ne piješ, pa ti niti ne smeta za trudnoću.

  • marta07

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    Ajme cure moje al ste se raspisale danas😂😂😂 jedva da stignem sve pročitat🤣🤣🤣
    Ja sam danas išla kod frizera malo se maca išla nafrizirat😹😹 
    Nove cure dobro nam došle😘😘😘 veselimo se kad nam se netko novi uključi. Zelimo vam ljepu i školsku trudnoću
    Neznam ko je maloprije pisao trudnice preko reda,ja sam jučer bila čekala 2 sata kod doktora i meni nekako zao bilo ljudi tamo da idem preko reda.
    No kad je došla jedna trudnica ma mozda je trudna 12-13tj ni nevidi se joj još trbuh ona preko reda išla ja popizdila, ja došla isto prokomentirala pa i ja cekam 2 sata u redu a isto sam trudna i bome me Doktor primio prije nje😂😂😂. 
    Jesam djubre ispala tako da žene koristite dok mozete😂😂😂

  • marta07

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    ayla

    felicita28

    Cure, je li kojoj vecnl narastao trbuscic i kad pocbe to rasti? Ja sam trenutno ravna ko daska i dalje hehe ;) dobila sam samo kilu a jedem bas dosta, nije da previse pazim sto jedem

    Meni je i dobila sam 3kg i prije sam imala trbuha a sad se samo zaokruzio


    Ja još nemam ništa 😂😂 Bucka sam po prirodi, tj imam mali trbušćić.  ja moram paziti šta jedem sad pogotovo tako da sam omršavila 2.5kg. ja imam problema s bubrezima tako da su mi rekli najviše 10kg da smijem dobiti, strogo se pridržavam jer ako sad počnem dobivat strpati će me u bolnicu a to mi bas ne treba

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    luce35

    Ja sam bas isla pogledati trudnicku iz prve trudnoce, do 12 tjedna sam dobila 1 kg, u iduca 4 tjedna isto 1 kg a sa 21 tjedan sam bila sveukupno +4. Cijela trudnoca 13,5 kg


    Lijepo…ni previse ni premalo, taman :) kako bi rekli skolski ;)

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 330

    Prijavi adminu

    Točkica

    Neki dan sam isla vaditi krv za Betu HCG (ponovno samo da vidimo kako raste) i naravno nisam koristila red proiriteta za trudnice. Kad sam dosla doma su me svi napali da zasto nisam i da sad imam svako pravo na to. A meni bio bed… Ok kad se trbuh pocne vidjeti ali sad mi je nekako neugodno da me cudno ne gledaju. Jeste vi odmah pocete “koristiti” taj prioritet?


    Kod nas u bolnici za betu mozemo ici na hitni prijem,a sad kao trudnica ima poseban dio za nas,mislim cim je dijagnoza trudnoce na uputnici sam iskoristila pogotovo kad je bilo puno zaraza i viroza medu ljudima

  • Deleted user

    Broj poruka: 330

    Prijavi adminu

    Sto se tice stomacica meni je ujutro uvijek manji bez obzira na jelo,pretpostavljam da se beba vise uvuce unutra dok spavam,sve ovisi o gradi,ja sam dosta mrsavica i trebalo je vremena da pocne,ni sad nesto nije pretjerano ogroman a 22 tj,al bitno da bebica napreduje po mjerama,evo ja dobila samo 1 kg do sad

  • marta07

    Broj poruka: 231

    Prijavi adminu

    Norules

    Sto se tice stomacica meni je ujutro uvijek manji bez obzira na jelo,pretpostavljam da se beba vise uvuce unutra dok spavam,sve ovisi o gradi,ja sam dosta mrsavica i trebalo je vremena da pocne,ni sad nesto nije pretjerano ogroman a 22 tj,al bitno da bebica napreduje po mjerama,evo ja dobila samo 1 kg do sad

    Ooo super za kile svaka čast 
    👌👌👌👏👏👏

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    Norules

    Sto se tice stomacica meni je ujutro uvijek manji bez obzira na jelo,pretpostavljam da se beba vise uvuce unutra dok spavam,sve ovisi o gradi,ja sam dosta mrsavica i trebalo je vremena da pocne,ni sad nesto nije pretjerano ogroman a 22 tj,al bitno da bebica napreduje po mjerama,evo ja dobila samo 1 kg do sad


    Bogme da, super :) ti si jedna od sretnica, iako kazu da to dosta po genetici ide…ja sutra idem u vinogradsku na kombinirani probir za downow i vadenje krvi, drzite fige da sve bude u redu…sljedeci ultrazvuk mi pada tek 9.4. Ali sva sreca sutra isto rade ultrazvuk pa cu vidjeti svoju malu mrvicu…moze li se na tom kombiniranom tako rano i spol otkriti mozda? Nesto sam bila citala, nacula o tome…

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.