Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar fairy_

    fairy_

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    andreaam

    Drage zene ne opterecujte se s kilima u trudnoci. Ja sam inace mrsavica i nikako se nisam mogla udebljati. Sad sam sa 24tt u plusu 13kg. Doktor mi je rekao da je to sve normalno dok nema secera ili nekih drugih problema. Najbitnije da ste zdrave a te kile ce otici odmah nakon poroda. Zao mi je sto su trudnice cesto okruzene nekim zlim ljudima koji im komentiraju izgled i kako su se udebljale pa se mozda mnoge ruzno osjecaju zbog toga. Kao sto vidite moja pupa je vec ogromna i svi me zezaju jesam sigurna da nisu dvojke u pitanju ali mene to nista ne pogadja. Uzivajte u trudnoci i miganju vasih bebica 😘


    Jooj predivno!!🥰🥰🥰🥰

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Cure vi koje ste preko 20 tj jeste pocele pakovati torbe za rodiliste ili niste jos

  • Avatar felicita28

    felicita28

    Broj poruka: 678

    Prijavi adminu

    andreaam

    Drage zene ne opterecujte se s kilima u trudnoci. Ja sam inace mrsavica i nikako se nisam mogla udebljati. Sad sam sa 24tt u plusu 13kg. Doktor mi je rekao da je to sve normalno dok nema secera ili nekih drugih problema. Najbitnije da ste zdrave a te kile ce otici odmah nakon poroda. Zao mi je sto su trudnice cesto okruzene nekim zlim ljudima koji im komentiraju izgled i kako su se udebljale pa se mozda mnoge ruzno osjecaju zbog toga. Kao sto vidite moja pupa je vec ogromna i svi me zezaju jesam sigurna da nisu dvojke u pitanju ali mene to nista ne pogadja. Uzivajte u trudnoci i miganju vasih bebica 😘


    A busicaaa ❤❤❤ preslatkoo :)

    [lilypie.com]

  • Avatar fairy_

    fairy_

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    ayla

    Cure vi koje ste preko 20 tj jeste pocele pakovati torbe za rodiliste ili niste jos


    Nisam jos. Za bebaca sam kupila skoro sve. A torbu za rodiliste planiram rijesiti kad budem otprilike 30.tt tak da imam vremena☺

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    fairy_

    ayla

    Cure vi koje ste preko 20 tj jeste pocele pakovati torbe za rodiliste ili niste jos

    Nisam jos. Za bebaca sam kupila skoro sve. A torbu za rodiliste planiram rijesiti kad budem otprilike 30.tt tak da imam vremena☺


    Ajme ja jos nista,koju velicinu si pretezito uzimala? 

  • Avatar fairy_

    fairy_

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    ayla

    fairy_

    ayla

    Cure vi koje ste preko 20 tj jeste pocele pakovati torbe za rodiliste ili niste jos

    Nisam jos. Za bebaca sam kupila skoro sve. A torbu za rodiliste planiram rijesiti kad budem otprilike 30.tt tak da imam vremena☺

    Ajme ja jos nista,koju velicinu si pretezito uzimala?


    Ma imas vremena🤗🤗 Uzimala sam vel.50 i 56 za pocetak i par komada 62. Za vel.50 nisam sigurna da li ce odgovarat sve ovisi koliki ce bebac biti pa sam vise komada bodija i slicno uzela 56. Ionako sve to brzo prerastu pa cemo u shopping opet😊😊

    [lilypie.com]

  • Avatar andreaam

    andreaam

    Broj poruka: 318

    Prijavi adminu

    Ja sam valjda najneodgovornija trudnica na svijetu. Nemam spremno nista osim krevetica za malog i robice sto je do sad dobio na poklon. Nekako cekam neko ljepse vrijeme da mogu fino u setnju i lagano poceti kupovati sve sta trebam. Imam popis za rodiliste ako nista 😂😂

    [daisypath.com]

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 5116

    Prijavi adminu

    Fairy hvala onda cu ja sve 56 ako bude malo vece nema veze 😊
    Andreaam esi s int popis radila ja sam se svaceg nagledala i nacitala 😂😂

  • Avatar fairy_

    fairy_

    Broj poruka: 72

    Prijavi adminu

    andreaam

    Ja sam valjda najneodgovornija trudnica na svijetu. Nemam spremno nista osim krevetica za malog i robice sto je do sad dobio na poklon. Nekako cekam neko ljepse vrijeme da mogu fino u setnju i lagano poceti kupovati sve sta trebam. Imam popis za rodiliste ako nista 😂😂


    Ma stignes sve😊 Ja sam krevetic i kolica kupila prije nekih mjesec dana, a robicu i jos neke sitnice tipa madrac,posteljina i tako to kroz zadnja dva tjedna. Ali robicu sam sve uzela neutralnih boja posto jos neznam spol, a i ja i mm imamo veliku obitelj tako da sam sigurna da ce na kraju biti hrpa robice koju nece stici ni obuci🙈 

    [lilypie.com]

  • Avatar Hannica0 👧

    Hannica0 👧

    Broj poruka: 676

    Prijavi adminu

    Kako stojite sa simptomima. Ja jucer nisam znala ato cu od pospanoati, malaksaloati i muke. A danas kao pticica. Nista. Plasi me to malo.

    baby girl 2020

    [tickerfactory.com]

    Termin 8.8.2023
    Panorama ✅️💙

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.