Jesenske bebe 2019. :)

Izvan raspona! Odustani

Sortiraj odgovore

Najstariji
  • Najnoviji
  • Najstariji
  • Važna obavijest
    Sukladno članku 94. Zakona o elektroničkim medijima, komentiranje članaka na web portalu Miss7Mama dopušteno je samo registriranim korisnicima. Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu Miss7Mama te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona.
  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Ne spavam, al ne zamaram se 😂 ugl tu grmi ko da bombe padaju 

    [lilypie.com]

  • Avatar luce35

    luce35

    Broj poruka: 1433

    Prijavi adminu

    Jutro cure, jako slabo sam spavala nocas, valjda nervoza proradila zbog profila 🙄, a u bolnici sigurno necu spavati. Sutra kad izidjem spavat cu 2 dana u komadu 🤣🤣.
    ….
    Porod boli, dojenje prvih dana boli, al nije to nista strasno kako pojedine zene prikazuju i rade dramu, opustite se 😉

    [lilypie.com]

  • Deleted user

    Broj poruka: 47

    Prijavi adminu

    Aurora87

    Pa ono cudo za ciscenje nosa sto ide na usisavac mozda da mi pogleda…gdje toga uopce ima? Bas sam munja, 33 tjedna trudna a pojma nemam o tim stvarima jos uvijek….


    To za nosić imaš u dm-u i svim.ljekarnama. 
    Kad mi je sused prvi put rekao da to postoji i da si to obavezno nabavim, mislila sam da me zajebava. Prvo nisam vjerovala da to uopce postoji. A kad me uvjerio da postoji, onda mi se pak činilo opasno po život. Ono - usisat ću bebi mozak i te fore. :D
    Btw, jos uvijek ga nisam nabavila. Ali hoću.

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

     Jutro…..ja sam uzela Arijanu, najhvaljenija je i kosta 129 kn. Imaju je baby ducsni i vjerujem apoteke.

    [lilypie.com]

  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Ne pise se tako nego mi mob fino prebaci 😂 arianna

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Ma ne treba za bebu puno higijene ni kozmetike. U pocetku ne trebaju stapici za usi, voda se pokupi iz uske komadicem vatice (to nam je patronazna pokazala), znaci trebaju blazinice. Usnu supljinu mozes prebrisati gazicom/tetrom. Ja to nisam radila, nije nikad imao naslage. Ispocetka sam ga i prebrisavala blazonicama (iz dma sam uzimala, one baby vece, kockaste).
    Arianna je meni super, jos ima ovaj noviji model gdje se onaj spremnik moze rastaviti, pa se lakse cisti. 
    Kupila i na baterije, nije ni sjena ovog na usisavac
    Fiziolosku u kapima za nosic. Ako bude jace zacepljen lako ti netko ode u ljekarnu i uzme nesto pod tlakom.
    Neki blagi sampon ako ces koristiti. 
    Toplomjer i svakako kutijicu cepica (lupocet ili nesto slicno) za nedajboze. Probajte naci manje (mislim da ima od 80 mg), ak ne uvjek mozete prerezati onaj od 120 mg


  • Avatar kzeli

    kzeli

    Broj poruka: 577

    Prijavi adminu

    Ariana Vam je najjeftinija u mulleru 99 kn košta ☺

    [lilypie.com]

  • Avatar Frajla

    Frajla

    Broj poruka: 3403

    Prijavi adminu

    Eh da, arianna (marka, inace je to cudo aspirator), bude po baby trgovinama, cesto ju daju na akciju, a skoro svi bar jednom mjesecno daju popust na sve, pa se sigurno bolje prode nego u ljekarni


  • Avatar Julie

    Julie

    Broj poruka: 1971

    Prijavi adminu

    Frajla

    Ma ne treba za bebu puno higijene ni kozmetike. U pocetku ne trebaju stapici za usi, voda se pokupi iz uske komadicem vatice (to nam je patronazna pokazala), znaci trebaju blazinice. Usnu supljinu mozes prebrisati gazicom/tetrom. Ja to nisam radila, nije nikad imao naslage. Ispocetka sam ga i prebrisavala blazonicama (iz dma sam uzimala, one baby vece, kockaste).
    Arianna je meni super, jos ima ovaj noviji model gdje se onaj spremnik moze rastaviti, pa se lakse cisti.
    Kupila i na baterije, nije ni sjena ovog na usisavac
    Fiziolosku u kapima za nosic. Ako bude jace zacepljen lako ti netko ode u ljekarnu i uzme nesto pod tlakom.
    Neki blagi sampon ako ces koristiti.
    Toplomjer i svakako kutijicu cepica (lupocet ili nesto slicno) za nedajboze. Probajte naci manje (mislim da ima od 80 mg), ak ne uvjek mozete prerezati onaj od 120 mg


    Jesi mislila na lupocet da se prereze ili 🙈🙈🙈 nisam shvatila vjerojatno

    [lilypie.com]

  • Avatar DijMar

    DijMar

    Broj poruka: 1746

    Prijavi adminu

    Moj popis je slican Dejinom 😁 Ali na cepice uopce nisam mislila…Frajla, jel se oni smiju stavljat i novorodjencetu? Pricala sam neki dan s jednom mamom pa kaze da ionako male bebe ne smiju nista…pitam se onda, ukoliko se stvarno razboli, kak pomoci? 

    [lilypie.com]

Izvan raspona! Odustani

Komentiraj, znaš da želiš!

Za komentiranje je potrebno prijaviti se. Nemaš korisnički račun? Registracija je brza i jednostavna, registriraj se i uključi se u raspravu.